סופר רווחה 2015

סופר רווחה 2015

מיכל דליות "סופר נני" תדבר על התלות בין בריאות רגשית לבין רווחת העובד בכנס הרווחה 2015

שיתוף
מיכל דליות

"סופר נני" (מיכל דליות) נענתה להזמנתנו להרצות בכנס הרווחה השנתי שיתקיים ב-14 ביוני בכפר המכביה. הרצאתה של דליות, כמו תמיד, תזמין אותנו להתבונן פנימה, אל תוך המרחב האישי, הרגשי, המשפחתי של האדם (מבלי לחדור לפרטיות ומבלי לחצות קווים), מתוך תפיסה הוליסטית של האדם בכלל ובמקום העבודה.

בהרצאתה תסקור מיכל דליות את ההשפעות של המצב הרגשי בו נתון העובד בעבודה ומחוצה לה. כך למשל, כיצד הלחץ שאותו חווה העובד משפיע עליו ומשבש את תפקודו במעגלים אחרים בחייו (זוגיות, ילדים וכיו"ב) או כיצד בעיות ומשברים בבית מקשים על העובד לתפקד במיטבו בסביבת העבודה. כל זאת כאמור מתוך תפישה העובד כאדם שלם.

אז איך אתם כמנהלים יכולים לשפר את מצבו של העובד? איך אתם יכולים להשפיע על החיים שלו דרך דאגה לרווחתו, למוטיבציה שלו ולסביבת העבודה שתעשה לו יותר טוב ותוציא ממנו יותר טוב?

בכנס הרווחה השנתי תסקור דליות את הגורמים לבעיות במצב הרגשי בעבודה ומחוצה לה, ותציג כלים, באמצעותם אנו כמנהלים יכולים להתמודד עם הנושא על הסוגיות המורכבות השונות הכרוכות ברווחת העובד ובאושר שלו.

מיכל דליות, מנכ"לית ובעלים של מרכז מיכל דליות, מנחת תוכניות ייעוץ בטלוויזיה וברדיו, מרצה בפני קהלים שונים בארץ ובעולם בנושאי חינוך, יחסים בבית ובמקומות עבודה, רילוקיישן, ניהול דילמות וקונפליקטים בשימת דגש על צרכי הפרט והארגון. לראיון עומק אחד-על-אחד עם מיכל דליות לחץ/לחצי כאן

 

מהרו להירשם לכנס הרווחה שיתקיים ב-14 ביוני בכפר המכביה. לפרטים והרשמה יש ללחוץ כאן

כנס משאבי אנוש בנושא העצמת ההון האנושי

אין תגובות

השאר תגובה