מועמדת משאבי אנוש: מורן כהן

מועמדת משאבי אנוש: מורן כהן

עם ניסיון רב בגיוס וניהול עובדים, וניהול סניף של חברת השמה גדולה, מורן כהן מחפשת את האתגר הבא במחלקת משאבי אנוש של ארגון

שיתוף
מורן כהן

מורן כהן, ילידת 1978 ממודיעין, מחזיקה בידה ניסיון של קרוב לעשר שנים בגיוס עובדים, ניהול צוות וניהול סניף חברת השמה. "לאחר שעברתי את כל קשת התפקידים ממראיינת טלפונית ועד מנהלת סניף, ולאחר שרכשתי מיומנויות וידע רב בתחום הגיוס, הניהול וההשמה, החלטתי לצאת לדרך חדשה, ולהיכנס ולתרום מהם מתוך הארגון ולא רק 'מבחוץ'", היא אומרת.

לאחר שנתיים של עבודה כנציגת שירות לקוחות VIP בחברת לאומי קארד, מורן נכנסה לעולם משאבי האנוש במנפאואר, כיועצת השמה. לאחר מכן התקדמה לתפקיד מנהלת צוות במרכז גיוס לנציגי שירות, כאשר התפקיד כלל:

  • ניהול צוות של כעשר מראיינות טלפוניות.
  • ביצוע מעקב ומדידת תפוקות ומתן משובים תקופתיים על ביצועים.
  • העברת מרכזי הערכה.

בתפקידה האחרון במנפאואר היתה מנהלת סניף, כשבמסגרת התפקיד היתה אחראית על: 

  • גיוס, הכשרה וניהול של 10 יועצות השמה תוך כדי בניית תוכנית הכשרה ליווי מקצועי, בקרה, חניכה, ביצוע משובים, קביעת סדרי עדיפויות, איתור מקורות גיוס, הנעה ליעדים אישיים וסניפיים, בניית תוכניות עבודה ועמידה בתקציב.
  • ניהול לקוחות פיננסים- בנקים, חברות כרטיסי אשראי וביטוח.
  • פיתוח עסקי, שימור, ניהול משא ומתן על חוזים, גיוס וניהול פרויקטים, ייעוץ לפתרונות גיוס ועוד.
  • בניית תוכניות עבודה, עבודה מול ספקים, הוצאה וניהול של חשבוניות, גבייה ורכש, ניהול קופה קטנה, אחריות על פרסום ושיווק מול אנשי קשר בגופים שונים.

במהלך השנים רכשה ניסיון וידע רב בתחום הגיוס, ניהול והובלת פרויקטים, ניסיון בכל תהליכי משאבי אנוש החל מקליטה וחתימה על חוזים, העסקת עובדים ועד סיום העסקה.

"הסיבה העיקרית שאני רוצה להמשיך ולקדם את עצמי בתחום משאבי האנוש, ולמצוא את עצמי בתוך מחלקת משאבי אנוש בארגון, היא מציאת הסיפוק ביכולת לגשר ולנהל תהליכים בין מנהלים בחברה, עובדיה והמועמדים שמעוניינים להתקבל אליה, והגמישות והיצירתיות הנדרשת לשם כך קיימת בי, כמו גם הדינמיות והרצון להצליח ולהשפיע".

מורן מעידה על עצמה כבעלת יכולת ניתוח טובה וראייה מערכתית גבוהה. היא זמינה לעבודה מיידית, פנויה למשרה קבועה או זמנית ופתוחה להצעות למשרה מלאה או חלקית.

 

ניתן ליצור קשר במייל: morganz@walla.co.il 

אין תגובות

השאר תגובה