קורס בנושא מידרוג ארגוני

קורס בנושא מידרוג ארגוני

קורס מבית WorldatWork בנושא מדרוג ארגוני יתקיים בחודש יולי במשרדי אמדוקס ברעננה

שיתוף
קורס מדרוג ארגוני

קורס מדרוג ארגוני

חברת דולב הדרכה ויעוץ בהנהלת טלי עצמון תקיים קורס של WorldatWork בנושא מידרוג ארגוני. הקורס יתקיים בתאריכים 9 -10 ביולי במשרדי חברת אמדוקס ברעננה.

המדרוג הארגוני הינו תהליך תשתיתי בארגון היוצר בהירות ושפה משותפת ומהווה בסיס לפיתוח מדיניות משאבי אנוש ושכר הוגנת ועקבית. ביצוע תהליך המדרוג הוא תהליך חוצה ארגון ורגיש וחשיבות רבה קיימת לבחירת שיטת המדרוג המתאימה לארגון. כיום יותר ויותר ארגונים מתעשיות שונות מבינים את חשיבות תהליך המדרוג ורבים נמצאים בתהליכי עיצוב או יישום תוכנית מדרוג.

במסגרת הקורס ייסקרו מתודולוגיות ניתוח והגדרות התפקיד וכן השיטות השונות לביצוע מדרוג ארגוני כגון ה-Point Factor וכן שיטות איכותיות באמצעות טבלאות תיאוריות.

מטרת הקורס היא ללמד מתודולוגיות כמותיות ואיכותיות לבניית מדרוג ארגוני ולהציג שיטות לבניית טווחי שכר לדרגות.

הקורס יועבר על ידי טלי עצמון. בנוסף תתקיימנה הרצאות אורח של מנהלי שכר ותגמולים מארגונים מובילים אשר יתארו את אופן ההקמה והיישום של המדרוג הארגוני בחברות.

הקורס מיועד למנהלי משאבי אנוש ואנשי שכר ותגמולים אשר מעוניינים לרענן או להרחיב את היכרותם עם שיטות ותהליכים של מדרוג ארגוני.

נושאים מרכזיים:

  • ניתוח תפקידים
  •  כתיבת הגדרות תפקיד
  •  בניית מדרג היררכי לעומת שיטת ה-Broadband
  •  עיצוב מדרוג ארגוני בהתאם לנתוני השכר בשוק
  •  עיצוב  מדרוג ארגוני  – שיטת Point Factor
  •  עיצוב מבנה ארגוני בשיטה איכותית – Classification
  •  בניית טווחי שכר לדרגות
      

הקורס הוא חלק מסדרת קורסי ההסמכה של WorldatWork המתמחה בהדרכות יוקרתיות ברמה אקדמית בתחום ה- Total Rewards. המעוניינים בהסמכה, המוכרת בכל העולם ומקנה יתרון משמעותי בשוק העבודה – נדרשים לעבור כל הקורסים, אך ניתן בהחלט גם להרשם לכל קורס בנפרד, להרחיב את הידע המקצועי ולהוביל את התחום.

לפרטים נוספים אודות הקורס ולהרשמה לחצו כאן

אין תגובות

השאר תגובה