לוגיפס – מערכת מבחני התאמה לעבודה

לוגיפס – מערכת מבחני התאמה לעבודה

לוגיפס היא מערכת של מבחנים פסיכוטכניים הבודקת כישורים + אישיות המאפשרת היבחנות מכל עמדת מחשב המחוברת לאינטרנט ובכלל זה בית המועמד.

שיתוף
לוגיפס

מיון עובדים לוגיפס

לוגיפס היא מערכת של מבחנים פסיכוטכניים הבודקת כישורים + אישיות. זו מערכת פטנטית חדשנית (Patent Pending) המאפשרת היבחנות מכל עמדת מחשב המחוברת לאינטרנט ובכלל זה בית המועמד.

 

לוגיפס כוללת מגוון רחב ומקיף של כישורים ומאפייני אישיות רלוונטיים לעולם העבודה, באמצעותם ניתן לאמוד כישורים שונים כגון הספק, הבנה טכנית, כשרים מילוליים, זיכרון יכולות חשבוניות לצד מאפייני אישיות כגון התמדה, מחויבות, כישורי ניהול ועוד.

 

לוגיפס מתאימה לכולם! זהו מבדק מיון משוכלל ומקצועי במחיר נמוך מעלות זמן הריאיון…

 

לוגיפס מאפשרת גישה חדשנית על ידי העברת המבחן הפסיכוטכני מסוף התהליך לראשיתו, שינוי שיש בו חסכון ויתרונות רבים למעסיק ולמועמד גם יחד.

 


"אל תבזבזו את הזמן שלכם, קודם לוגיפס, אחר כך ריאיון"

המבחנים נבנו ומפוקחים על ידי מירב חמי – פסיכולוגית (דוקטורנטית) ומרצה באוניברסיטת חיפה בפיתוח מבחנים תעסוקתיים.

 

לוגיפס מיון עובדים

 


יתרונות המערכת

רנדומליות – פיתוח גרסאות מקבילות הינו ליבת המערכת, השאלות והתשובות משתנות באופן אקראי עבור כל בחינה חדשה, ומכאן שניתן וכדאי לבחון את המועמדים בביתם שהרי הנבחן/ת אינו יכול לצפות את השאלות בבחינה חוזרת שתיעשה בשלב מתקדם יותר, למשל טרם קבלת המועמד/ת לעבודה (לצורך ווידוי), הבחינה החוזרת אינה כרוכה בתשלום.

 

מחיר נמוך – למרות רמתם הגבוהה של המבדקים, לוגיפס מכוונת לשינוי התפיסה ולפיה את המבחן הפסיכוטכני עורכים בסוף, המחירים הנמוכים מאפשרים למנהל הגיוס לעשות בהם שימוש נרחב בתחילת התהליך ולחסוך מהארגון זמן וכסף,  פנה אלינו או היכנס לדף הבית שלנו כדי לקבל מידע מפורט.

 

תמיכה ושירות – בשונה מהמקובל במערכות ממוחשבות, אצלנו יש עם מי לדבר!

 

פשטות ונוחות – המערכת מותאמת למגוון רחב של דפדפנים, מכל מחשב, בבית המועמד או בארגון, ובלבד שיש בו חיבור לרשת האינטרנט, דוחות המערכת מגוונים, ברורים ומקצועיים.

 


קצת עלינו

גבי אדםמנכ"ל ומייסד החברה הינו גבי אדם, בוגר ניהול משאבי אנוש במכללת בית ברל ומנתח מערכות מידע מוסמך, השילוב בין השניים והניסיון המצטבר הוביל אותי למיזם החדשני הזה אותו בניתי יחד עם הפסיכולוגית מירב חמי.
מירב חמיהפסיכולוגית מירב חמי, (דוקטורנטית) מרצה באוניברסיטת חיפה בפיתוח מבחנים תעסוקתיים, היא המנהלת המקצועית של המערכת וביחד עם פסיכולוגים נוספים, מנהלי משאבי אנוש, מהנדסי מכונות ומורים להנדסת מכונות (B.Sc., B.Ed.) בוגרי הטכניון, הנדסאים, מנתחי מערכות מתכנתים ועוד פיתחנו את תוכן המערכת.

לוגיפס היא גישה חדשנית לגיוס מועמדים לעבודה, היכנסו לאתר הבית שלנו ותמצאו בו שפע של מידע, מבחנים, דוחות, המלצות, לקוחות ועוד.

אנו נשמח לענות על שאלותיכם, ואף נעזור לכם ON-LINE כדי להגדיר יחד אתכם את הנבחן/ים הראשונים (זה כמה שניות, פחות מדקה! אל חשש…) וכמובן לעזור בכל עניין נוסף בהמשך נוסף.

 


פרטי התקשרות:
077-8001290
info@LogiPass.co.il
www.LogiPass.co.il 

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה