סינריון מערכות

סינריון מערכות

סינריון מתמחה במתן פתרונות תוכנה לניהול ההון האנושי בארגון: מתפעול יומיומי של כוח האדם (Workforce Management) דרך גיוס עובדים ועד לניהול הכישרונות והכישורים בארגון (Talent Management).

שיתוף
סינריון

  

סינריון מתמחה בפתרונות תוכנה לניהול ההון האנושי בארגון: מתפעול יומיומי של כוח האדם (Workforce Management) דרך גיוס עובדים ועד לניהול הכישרונות והכישורים בארגון (Talent Management).

 

פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ההון האנושי בארגון

 

עם ניסיון של 7,000 לקוחות ברחבי העולם, 5,000,000 משתמשים במגוון מגזרי שוק, הפתרונות שלנו מסייעים לארגונים לנהל את השלבים השונים במחזור חיי העובד ולמקסם את פוטנציאל היכולות של המשאב היקר ביותר שלכם – העובדים.

 

הפתרונות המודולריים שלנו ניתנים להתקנה אצלכם (on-premise) או כתוכנה באירוח (hosting) והם צומחים עם הארגון שלכם בכדי לתת מענה מקיף לצרכיו המידיים וליעדיו העתידיים.

 

על בסיס השירותים המקצועיים, הניסיון ושיטות העבודה שרכשנו במהלך השנים, המערכות שלנו יותאמו לצרכים הספציפיים ולאופן העבודה שלכם. כך תוכלו למצות את העושר הפונקציונאלי של המערכות שלנו ולהשיג יחס מיטבי של עלות-תועלת.

 


 

פתרונות ניהול מערך העובדים (Workforce Management)

 

פתרונות ניהול מערך העובדים
לחץ להגדלה

פתרונות ניהול מערך העובדים (Workforce Management) שלנו לתפעול יומיומי של כוח האדם, יסייעו לכם לנהל באופן אוטומטי את זמן ונוכחות העובדים כמו גם את סידור העבודה, לשלוט בהיעדרויות ובעלויות העבודה, לפעול בהתאמה להסכמי העסקה ודיני עבודה ולוודא תשלום שכר מדויק.

 

מערכת שירות עצמי בדגש על חווית משתמש, דוחות בקרה, ניתוחי נתונים וכלי בינה עסקית, יסייעו לעובדים ולמנהלים להעלות תפוקות, לשפר ביצועים ולהגיב באופן היעיל ביותר לתרחישים שונים.

 


 

פתרונות ניהול משאבי אנוש (Human Resource Management)

 

פתרונות ניהול משאבי אנוש
לחץ להגדלה

פתרונות ניהול משאבי אנוש (Human Resource Management) שלנו כגון מערכת גיוס עובדים, יסייעו לכם להקים מערך גיוס איכותי, לזהות בקלות את המועמדים המתאימים ביותר לדרישות התפקיד, לייעל את התקשורת בין הגורמים השונים המעורבים בתהליך: משאבי אנוש, מנהלים מגייסים, מועמדים וחברות השמה, ולהבטיח תהליך גיוס איכותי, מהיר ויעיל.

 


 

פתרונות Lumesse

 

פתרון Lumesse להערכת עובדים
לחץ להגדלה

פתרונות Lumesse המיוצגים בישראל בלעדית ע"י סינריון, הם פתרונות מקיפים ואינטגרטיביים, בגישה מודולארית, הניתנים ליישום בארגון ככל שצרכיו מתרחבים.

 

פתרון Lumesse להערכת עובדים (Performance Management) יסייע לכם להתחיל בבסיס החיוני של בניית מאגר נתונים אודות העובדים והמשרות ותהליכי הערכת עובדים: הגדרת יעדים, מדידת הביצועים והיכולות של העובדים שלכם.

 

על בסיס תוצרי הערכת ביצועי העובדים תוכלו בהמשך להוסיף מודולים ולשדרג את תהליכי ניהול המשאב האנושי בארגון באופן שיאפשר לכם תמרוץ ותגמול על פי ביצועים, התווית תוכניות הדרכה ופיתוח מקצועי ואישי, ניוד וקידום, בניית תוכניות ניהול קריירה, כמו גם זיהוי העובדים בעלי הפוטנציאל הגבוה והטאלנטים של הארגון, אותם תרצו לשמר ולחזק בעזרתם את העתודה הניהולית שלכם.

 


 

בין לקוחותינו: שופרסל, הבנק הבינלאומי, ישרוטל, עיריית ירושלים, פלקסטרוניקס, סודה סטרים (מערכות Talent Management) פסגות (מערכת הערכת עובדים) ועוד רבים נוספים.

 

אם חשוב לכם למקסם את יכולות הנכס היקר ביותר שלכם – העובדים, צרו איתנו קשר:
טלפון: 03-5682232
sy.info@synerion.co.il
www.synerion.co.il

כנס משאבי אנוש בנושא העצמת ההון האנושי

אין תגובות

השאר תגובה