פרסום ממוקד לקהל משאבי האנוש

פרסום ממוקד לקהל משאבי האנוש

פרסום למשאבי אנוש

פרסמו אצלנו כדי להגיע לחשיפה רחבה, איכותית וממוקדת באוכלוסיות שחשובות לך…

משתלם לפרסם אצלנו. פורטל משאבי אנוש מציע חבילות פרסום שהן אטרקטיביות גם ברמת המחירים, שהם זולים באופן משמעותי מהמקובל בענף הפרסום, וגם במיקוד של קהל היעד.

פרסום בפורטל משאבי האנוש HRus שווה ערך לפרסום על מול מעל ל-40,000 אנשי משאבי אנוש בישראל המבצעים רכש עבור ארגונים המעסיקים מעל למיליון וחצי עובדים!

HRus הינו פורטל משאבי האנוש הגדול והנפוץ בישראל

HRus הינה כיום הפלטפורמה השיווקית האפקטיבית ביותר לכל מי שרוצה להיחשף לקהל של מנהלי משאבי אנוש, מנהלי הדרכה, מנהלי רווחה, מנהלי גיוס, ומנהלי שכר והטבות.

אפשרויות הפרסום בפורטל כוללות, בין היתר: באנרים בכל דפי המגזין, כתבות שיווקיות, דיוורים, חסויות בכנסים, פרסום באינדקס העסקים למשאבי אנוש, באנרים באינדקס העסקים, חסות לערוצי תוכן במגזין ויחסי ציבור לקהילת משאבי האנוש.


אפשרויות הפרסום בפורטל משאבי האנוש של HRus הינן:

באנרים  בפורטל HRus – מופיעים בכל דפי הפורטל (הן בדף הבית והן בדפי הכתבות), והינם במידות גדולות בהרבה מהמקובל בעולם האינטרנט. לגדלים ומחירים ניתן להתקשר 0722-555-225 או במייל sales@hrus.co.il

דיוור פרסומי – הדיוור של פורטל HRus יוצא למעל ל-16,000 מנהלות ומנהלי משאבי אנוש בכל התחומים (גיוס, הדרכה, רווחה, שכר, פיתוח ארגוני ועוד…). עם אחוזי הפתיחה הגבוהים ביותר בשוק, ניתן להגיע ישירות לאלפי מקבלי החלטות עם מידע ממוקד על השירות או המוצר שאתם מציעים לארגונים.

חסויות לכנסים – HRus מקיימת שישה כנסים מקצועיים בשנה, ובהם ניתן לקחת חסות על פרסומי ושילוטי הכנס, דוכן תצוגה באולם ההתכנסות, או חלוקת חומר שיווקי בתיקי המשתתפים. הכנסים של HRus הינם בתשלום והם מושכים קהל של מאות משתתפים, מה שהופך אותם לכלי אידאלי לחשיפה ולמגע בלתי אמצעי עם הקהל.

כתבות שיווקיות ויחסי ציבור – אנו מעניקים שירות של יחסי ציבור וחשיפה באמצעות תוכן מקצועי ושיווקי. הפתרונות שלנו בתחום יחסי הציבור 'נתפרים' במיוחד לפי צרכי הלקוח ומשלבים בפתרון אחד כולל, גם את אסטרטגיית החשיפה, גם את כתיבת התוכן, וגם את ההפצה.


נתוני החשיפה של HRus הינם הגבוהים ביותר בענף, בהפרש ניכר על פני שאר האתרים, עם כמות מבקרים יוניקיים (שונים זה מזה) של מעל ל-40,000, עם מעל ל-16,000 מכותבים לניוזלטר היומי שלנו, ועם מעל ל-25,000 אוהדים בדף הפייסבוק, שאליו אנו מעלים את מרבית כתבות הפורטל.

HRus הינו הפורטל הגדול ביותר ברשת על פי מדרוג האתרים, ולמעשה הוא גדול יותר מפי שתיים מהמתחרה השני בקטגוריה, וגדול יותר מסך כל המתחרים יחד!

*גרפים אלו הם משנת 2015 שכן לאחר מיכן לא ניתן להשיג נתונים דומים בגלל ירידה בכמות הגולשים אצל המתחרים מתחת לרף הבקרה של סימולרווב!

החשיפה של פורטל HRus הינה עקבית, עם תנודתיות נמוכה (גם בחופשות ובחגים) ועם מגמת עליה מתמדת. קהל הקוראים הקבוע של פורטל HRus מתבסס על מנהלי משאבי אנוש, מנהלי הדרכה, מנהלי גיוס, מנהלי רווחה, ומנהלי שכר והטבות, וזאת מכיוון שהתכנים בפורטל הינם ממוקדים לאוכלוסיות אלו ללא תכנים אחרים שיביאו קוראים מתחומים אחרים.

*גם בזמן הקורונה החשיפה של פורטל משאבי האנוש HRus נשארה יציבה ובמספרים גדולים – כי אין תחליף למידע מקצועי אמין ואמיתי!

נתוני חשיפה על פי גוגל של פורטל משאבי האנוש HRus:

משתמשים באתר גוגל אנליטיקס אוקטובר 2020משתמשים באתר גוגל אנליטיקס 2020
גם בפייסבוק HRus הינו בעל דף האוהדים הגדול בישראל, עם מעל 25,000 אוהדים, שהינם אנשי משאבי אנוש מארגונים שונים במשק הישראלי.

אוהדים של פורטל משאבי אנוש בפייסבוקכדי ליהנות מיתרונות הפרסום בפורטל יש להתקשר לשיווק – 0722-555-225

או לשלוח דואר אלקטרוני ל- sales@hrus.co.il