כנס GlobalHR – ניהול משאבי אנוש בעולם גלובלי

כנס GlobalHR – ניהול משאבי אנוש בעולם גלובלי

הזירה הגלובלית של עולם העבודה והשפעתה על ארגונים בישראל

אם עד כה התחרות על עובדים וההתמודדות עם שוק העבודה הייתה מוגבלת עבור רוב הארגונים לסביבתם ו/או לארגונים דומים להם, בעולם עבודה גלובלי אף ארגון לא יכול להרשות לעצמו להתנתק מהשפעותיהם של ארגונים באשר הם.

בעולם העבודה הנוכחי ההשפעות הגלובליות זולגות לכל תחומי העיסוק של הארגון – ואם עד כה דובר על השפעת התוצרת של מדינות המזרח על מחירי הסחורות והמוצרים במערב, כיום השפעתם של משכורות, הטבות ותחומי עיסוק של עובדים בחברות גלובליות נותנות אותותיהן גם על חברות לוקליות – וישראל אינה שונה בכך!

במסגרת הכנס יועבר סיקור וסיכום הרשמים מכנס 2014 ASTD – כנס משאבי האנוש הגדול בעולם!

כנס GlobalHR עוסק בנושאים שעל סדר היום של כל מנהל משאבי אנוש השואף לקדם הן את ניהול המשאב האנושי בארגון שלו, והן את הארגון בכלל. הכנס כולל Case Study מארגונים גלובליים הפועלים בישראל וכן הצגה ודיון במגמות הגלובליות של ניהול ההון האנושי בארגונים.

מלבד נבחרת המרצים של הכנס, שהינה מהשורה הראשונה בישראל, הן ברמה המקצועית והן ברמת הפרזנטציה, הכנס מציג, לראשונה בישראל, את מר ג'ון סימונסון, שהינו מרצה מבוקש בעולם כולו בתחומי של משאבי אנוש, ניהול, מנהיגות, וניהול שינויים.

קהל היעד: הכנס מיועד לסמנכ"לי ומנהלי משאבי אנוש, למנהלי הדרכה ומנהלי פיתוח ארגוני, ל-HR Business Partners ולכל מי שרוצה להרחיב את אופקיו בעולם משאבי האנוש ולרכוש ידע עדכני וכלים מעשיים. הכנס מיועד לכלל העוסקים בתחום בדגש על בעלי תפקידים בכירים.

ניהול משאבי אנוש בעולם גלובלי

רישום מהיר:

[adrotate banner="174"] 

 כנס ניהול משאבי אנוש גלובלי ייערך ב-15 בספטמבר
במרכז הכנסים וואהל סנטר (מול אוניברסיטת בר אילן) 

עלות הכנס 550 ש"ח פלוס מע"מ

לקבלת פרטים נוספים והתחלת רישום לכנס ניהול משאבי אנוש גלובלי, יש להזין את הפרטים הבאים, וללחוץ על הכפתור:

* לאחר מילוי הטופס ישלח טופס הרישום למייל שיוזן!

* פרטים מלאים על הכנס (לו"ז, מסלולי הרצאות, מידע על ההרצאות ועל המרצים ועוד…) ניתן למצוא בהמשך דף זה (פשוט לגלול כלפי מטה).

[adrotate banner="174"] 


 לו"ז כנס ניהול משאבי אנוש גלובלי, 15.9.2014:

08:00

התכנסות והרשמה – ארוחת בוקר

09:00

דברי פתיחה וברכה – יורם שולטהייס

09:15

סיכום כנס ASTD – מגמות חדשות בעולם הארגוני – ואיפה הן פוגשות אותנו

נילי גולדפיין

נילי גולדפיין | שותפה מנהלת בקבוצת נירם גיתן

על המרצה: נילי עוסקת בליווי מנכ"לים והנהלות של ארגונים גלובליים, מרצה מבוקשת ומנהלת פרויקטים של שינוי ארגוני ולמידה.

על ההרצאהעם השתנות סביבות מאקרו כלכליות משתנה גם העולם הארגוני. פלטפורמות טכנולוגיות חדשות, גלובליזציה, ניפוץ המבנה ההיררכי ו-5 דורות במקום העבודה, כל אילו- ועוד, משנים את כללי המשחק של תהליכים ארגוניים ותהליכי למידה.

במאי האחרון התקיים בוושינגטון כנס ה ASTD – הכנס הגדול בעולם בתחומי משאבי אנוש ולמידה, אשר בו נדונו נושאי ארגון, ניהול, מנהיגות ולמידה. כמו כן נדונה הגדרת תפקיד חדשה של אנשי מש"א ופיתוח ארגוני והערך המוסף שיש בעבודתם לאסטרטגיה הארגונית בעולם החדש.

בהרצאה יובאו רשמים מהכנס ותובנות כיצד ניתן להפוך את המידע העדכני לרלוונטי ומשפיע על העשייה הארגונית!

10:00

10 הטרנדים החמים בניהול אסטרטגי של ההון האנושי

תמר בראל

תמר בראל | מנהלת תחום Talent Management בחברת סינריון

על המרצה: עם למעלה מ-15 שנות ניסיון, לתמר ידע טכנולוגי וניהולי עשיר במגוון תחומים בחברות בינלאומיות מובילות. תמר מובילה ומנהלת את תחום ה- Talent Management בסינריון: הבנת צרכי השוק, התאמת המוצר, פיתוח עסקי, ניהול והטמעת מערכת Lumesse בחברות בינ"ל מובילות בארץ.

על ההרצאה: תמר תסקור בהרצאתה את הטרנדים החמים בניהול אסטרטגי של ההון האנושי בחברות המובילות בעולם ותציג את האפשרויות העומדות בפני סמנכ"לי ומנהלי משאבי אנוש מארגונים בהבאתם והטמעתם (על פי הצורך) בארגונים גלובליים ולוקליים בישראל במטרה להוות תחרות על הכישרונות בשוק העבודה.

בין השאר נדבר בהרצה על הנושאים הבאים: ניהול כישרונות ב'זמן אמת', מובייל בשירות משאבי האנוש, הבטחת הביג דאטה, העובדים כצרכנים, שיווק במקום שרשרת אספקה, חווית עובד.

10:30

הטמעת חזון בקבוצה גלובלית – Case Study של קבוצת שיכון ובינוי

לימור שאקו מנה

לימור שאקו מנה | סמנכ"ל משאבי אנוש ותפעול של קבוצת שיכון ובינוי

על המרצה: לימור שאקו מנה משמשת כסמנכ"לית משא"ב ותפעול וחברת הנהלה של קבוצת שיכון ובינוי בשש השנים האחרונות.לימור ביחד עם צוות משאבי אנוש בהובלתה זכתה בפרס מצוינות במשאבי אנוש ב2010 בקטגוריות מש"א כשותף אסטרטגי,  על תהליך שינוי תרבות ארגונית כמנוף לצמיחה עסקית, שביצעה בשנים האחרונות.

על ההרצאה: לימור יזמה והובילה את פרויקט השינוי הארגוני שכלל הטמעה יסודית של תרבות ארגונית חדשה שבמרכזה ערכי המצוינות שמתבטאת בתוצאות עסקיות תחת ערכי החברה וחזון הקיימות שאימצה: "יוצרים סביבת חיים בת-קיימא ומתקדמת".

בהרצאתה תסביר לימור איך הוטמעה גישת הקיימות במדינות פעולה שונות, לאור פערי תרבות, ידע ופעילות תוך התמודדות עם 2 הסתדרויות, 7 וועדים, 3 דורות של עובדים בגילאים ותרבויות שונות הכוללות עבודה במספר מדינות פעילות.

פרויקט הטמעת התרבות הארגונית החדשה של קבוצת שיכון ובינוי כלל ביצוע סדנאות קיימות וערכים בהשתתפות כל עובדי הקבוצה בארץ וחלק גדול של עובדים בחו"ל והטמעת שיטות מתקדמות לניהול הקיימות במהלכים חוצי ארגון בארץ ובעולם; דרך ליווי בניית זהות עסקית, יישום תכניות לפיתוח מנהלים ותכניות הדרכה חוצות ארגון להעמקת המקצועיות, השירותיות והמצוינות; ועד חתימת הסכמי עבודה עם ההסתדרות והובלת מעבר מטות הקבוצה למיקומם החדש.

11:00

הפסקה וכיבוד עשיר

11:45

הכשרת מנהלים בתחום העסקי – Nice to have או Must?

ישראל יוגב

ישראל יוגב| מנכ"ל משותף בחברת יישום – אנשים ותוצאות, יועץ C&B

על המרצה: יועץ בכיר לנושא מערכות מדידת ביצועים ותגמול, בעל נסיון רב, מעל ל- 20 שנה, מספק שרותי ייעוץ לחברות המובילות במשק בישראל.

על ההרצאה: לרוב המנהלים, כולל המנהלים המקצועיים, יש השפעה משמעותית על הביצועים העסקיים של הארגון, אך לא לכולם יש את הידע וההבנה המתאימים למקסם את ההשפעה החיובית על ביצועי הארגון.

מצד שני רוב תכניות פיתוח המנהלים עוסקות במיומנויות הרכות ופחות במיומנויות העסקיות.

בהרצאתו, ישראל, ינתח את הערך של החשיבה העסקית ויציג כלים מעשיים למימושה.

12:15

הובלה ומנהיגות בארגון המודרני – מה השתנה? וכיצד מפתחים מנהיגות ארגונית? – Case Study של חברת אינטל

חן דקל כהן

חן דקל כהן| מנהלת פיתוח מנהיגות – בחברת אינטל ישראל

על המרצה: פסיכולוגית ארגונית שנמצאת במהלך חקירת הדוקטורט בתחום של תרבות ארגונית.

על ההרצאה: מנהיגות במאה הנוכחית מתעצבת בימים אלו, מה ידוע? ומה תפקידנו? כיצד הצפיות מהמנהיגים שונות היום לעומת העבר? מה מאפיין את ההובלה היום?

הובלה בגובה העיניים, הובלת תהליכים, אותנטיות וויתור על הציניות, בניית קשרים ענפים ושיתופי פעולה, יכולת לספר סיפורים ויכולת לצחוק.

12:45

ליפול ולקום בעולם כאוטי – Case Study של חברת סיסקו

נורית הטב

נורית הטב| מנהלת הידע הגלובלי ופיתוח המנהיגות – בחברת סיסקו ישראל (NDS לשעבר). מעל 15 שנות ניסיון בעבודה בחברות בינלאומיות, מאמנת מוסמכת, בעלת תואר שני במנהל עסקים והסמכת Certified Professional Learning & Performance מטעם ה ASTD.

על ההרצאה: בעולם של שינויים בלתי פוסקים ארגונים מתמודדים עם רצפי כישלונות, אישיים וניהוליים. אנשי משאבי אנוש, הדרכה ופיתוח ארגוני אמונים על סיוע למנהלים בארגון במסגרתו הם פועלים ועל ההתמודדויות עם כישלונות על מנת לייצר עבור הארגון ועבור עצמם הצלחות.

בהרצאתה תציג נורית את המתודולוגיה המנחה אותם בסיסקו ישראל וכיצד הם מתמודדים עם אתגרים ארגוניים אלו.

13:20

הפסקת קפה וכיבוד קל

13:50

‎Diversity & Trust- Breaking the Glocal Codes in Global Organizations

גון סימונסון

ג'ון סימונסון | שותף ומנכ"ל בחברת NGG nordic (מרצה מחו"ל – הרצאה באנגלית)

על המרצה: סימונסון הינו מומחה לניהול ומנהיגות ונחשב למרצה מבוקש בכנסי משאבי אנוש ברחבי העולם ובאקדמיה. מזה עשרות שנים מלווה סימונסון מאות ארגונים בתהליכים ושינויים ארגוניים, פיתוח תוכניות הדרכה, פיתוח תוכניות מנהיגות וניהול ותהליכי מכירה ושימור לקוחות.

על ההרצאה: בכל הארגונים המובילים בעולם מתמודדות הנהלות עם סוגיית הטמעה של אסטרטגיה באופן שזו תהפוך, אכן, לכלי זמין בתהליכי קבלת החלטות ולהתנהגות יומיומית שתיקח את הארגון להצלחה.

אופן העבודה המשולב של one company במסרים, נהלים והתנהגויות, יחד עם כבוד והתחשבות בשונות גאוגרפית, תרבותית ואנושית מהווה מפתח להצלחה ומבדיל חברות מצליחות מנכשלות.

מר סימונסון, דני בשייכותו הלאומית, יועץ ומרצה בכל העולם, יביא לנו כשלים אופייניים ו"טיפים" להצלחה בהטמעת תכניות שינוי בארגונים מבוזרים.

14:20

למידה התנסותית – טרנד או הדבר הבא!

טל בן חיים

טל בן חיים | מנכ"ל טראקס

למידה התנסותית מבוססת על חוויה, אשר בשונה בלמידה פסיבית כוללת התנסות מעשית של הלומד/מודרך בחומר הנלמד – דבר אשר נטען כי מעצים את למידה ואשר הופך אותה לאפקטיבית יותר. אך האם כך הדבר באמת?

בעוד טרנד הלמידה ההתנסותית תופס תאוצה בעולם ההדרכה הגלובלי, וכבר חדר באופן רחב גם לישראל, לשיטה ולמתודולוגיה של למידה התנסותית יש גם חסרונות ושימוש בה באופן בלתי מושכל יכול לגרום יותר נזק מתועלת.

בהרצאה זו נלמד מהי למידה התנסותית, כיצד מיישמים אותה בצורה אפקטיבית, מה הן המגבלות שלה ולמה ומתי כדי להשתמש בה ככלי הדרכה מוביל.

14:50

ארוחת צהריים מלאה ונטוורקינג

 

 


כנס ניהול משאבי אנוש גלובלי ייערך ב-15 בספטמבר
במרכז הכנסים וואהל סנטר (מול אוניברסיטת בר אילן)
עלות הכנס 550 ש"ח פלוס מע"מ

לקבלת פרטים נוספים והתחלת רישום לכנס ניהול משאבי אנוש גלובלי, יש להזין את הפרטים הבאים, וללחוץ על הכפתור:

* לאחר מילוי הטופס ישלח טופס רישום למייל שיוזן!

[adrotate banner="174"]

 
למידע נוסף אודות הכנס ניתן להתקשר למערכת HRus בטלפון 0722-555-225.
* למתן חסויות לכנס ניתן לפנות לטלפון למעלה או במייל ל- yoram@hrus.co.il