סרטי שיווק והדרכה – בית ההפקה Films for a Change

סרטי שיווק והדרכה – בית ההפקה Films for a Change

וידאו ואנימציה: הפקת סרטי הדרכה, לומדות וידאו אינטראקטביות, Cloud LMS, הפקת סרטי אוריינטציה, מיתוג מעסיק וגיוס עובדים. סרטוני תקשורת ארגונית, ניהול והטמעת שינויים ארגוניים.

שיתוף
Films for a Change

סרטי הדרכה לארגונים

מי אנחנו?

 
Films for a Change
הינו בית הפקה ועריכה של סרטי אינטרנט לעסקים – מיתוג ופרסום, הדרכה ותקשורת פנים ארגונית בוידאו ובאנימציה.
 
הפרויקטים שלנו מותאמים אישית לצרכים העסקיים של הלקוח:
 

 • עבור HR והדרכה: מיתוג מעסיק וגיוס עובדים, סרטי הדרכה ואוריינטציה, לומדות וידאו אינטראקטיביות ועוד. 
    
 • עבור השיווק: סרטי תדמית ומוצר, סרטי תערוכה, פרסומת וקמפיינים פרסומיים מבוססי וידאו ואנימציה, ושירות מיתוג כולל (Total Branding)- מעיצוב לוגו, דרך עיצוב ובניית אתר, הפקת ברושורים וחומרי שיווק וכמובן סרטים.
    

כמעט 20 שנות ניסיון בעשיית סרטים, פרסומות וייעוץ אסטרטגי!

 

גל אברהם ואיתי ליבנה, השותפים בפילמס פור אצ'יינג', מציעים שילוב של עשיית סרטים, פרסומות ותכניות טלוויזיה ועריכתם עם יעוץ עסקי שיווקי, טכנולוגי וחדשני. הניסיון המשותף לנו ושילוב הכוחות הזה הם היתרונות החזקים של Films for a Change.

 

אנחנו מעורבים בהמון דברים שראיתם ואפילו לא ידעתם, בהפקות גדולות כגון: הישרדות (ערוץ 10), סטופ כדור הארץ (HOT), מי אתה חושב שאתה (ערוץ 1), המאסטרו עם צביקה פיק (ביפ, קשת), עונת החתונות (HOT) ועוד סדרות ותוכניות רבות ואחרות. ברקורד שלנו רשומות גם זכיות בפרסים והשתתפות בפסטיבלים בינלאומיים לקולנוע.

 

אז אולי נעשה סרטון?

 

המשפט הזה, או המחשבה הזו, ודאי עברה לכם בראש או נאמרה מתישהו באחת הישיבות, אבל תחת המילה סרטון מסתתר עולם שלם של אפשרויות, מטרות וקהלי יעד. אז מה עושים?
 
בשביל זה אנחנו כאן. מלווים אתכם מההתלבטות הראשונה.

 

ניסיון רב שנים בהפקת סרטים

 

אנחנו מתמחים בהפקת ועריכת סרטים, מסרט תדמית לעסק, סרטי הדרכה ולמידה, סרטי קורסים והרצאות, סרטי גיוס כספים, תכניות טלוויזיה וסרטים תיעודיים.
 
המומחיות שלנו היא בלקחת את הסיפור, את המסר השיווקי או הדידקטי, הקורס וההרצאה שלכם ולעשות להם "המרה" לעולם הסרטים בצורה ממצה, יצירתית ומעניינת בווידאו ובאינטרנט.
  

פיצוח הצורך האמיתי של המותג שלכם

 

עיקר המחשבה והעבודה שלנו היא להבין מהם הצרכים שלכם, ואיך אפשר להשיג אותם בצורה הטובה ביותר. לצורך כך נבנה לכם אסטרטגיה ונשלב בה את האלמנטים הנכונים שאיתם מומלץ לעבוד. פיצוח הצורך בצורה נכונה יוצר את הדיוק אותו אנחנו רוצים להעביר לצופה. הדיוק הזה הוא הסוד. הוא יעזור לנו להניע את הצופה לפעולה.

 


 
 
המוצרים שלנו:
 

 • סרטי הדרכה – המטרה: להסביר בצורה פשוטה ויעילה איך לעשות שימוש בשירות או מוצר או להטמיע צורות, נהלים ודרכי עבודה. אנו משיגים זאת באמצעות שימוש במובייל m-learning וסרטים אינטראקטיבים הכוללים מבחנים.


 

 • סרטי מוצר ותערוכה – המטרה: להציג את היתרונות שלכם, למכור, להעמיק מודעות ועוד. למעשה זהו סרטון פרסומת לכל דבר ועניין.
    
 • סרט תדמית לעסק ולחברה – המטרה: להציג את העסק שלכם, את הערכים שלו, את הייחודיות שלו, ולא מוצר אחד ספציפי.

 

 • סרט אנימציה – המטרה: להעביר מסרים בצורה יעילה ומדויקת בצורה יצירתית, הפורצת את גבולות הדמיון, מעוררת התפעלות ומניעה לפעולה.

 

 • הפקת תכניות טלוויזיה וסרטים תיעודיים – המטרה: פיתוח תכנים לטלוויזיה הוא תחום שאנו עוסקים בו לפי דרישה חיצונית של ערוצי הטלוויזיה לפיתוח ופיצוח תכנים ותקציבים וכמו כן על ידי פעולות יזומות שלנו בהצעות עסקיות אליהם.


  

היתרונות שלנו

 

 • ההכרות המעמיקה עם אנשי תעשיית הטלוויזיה, הקולנוע, הפרסום והתדמית מאפשרת לנו לבחור את אנשי המקצוע המתאימים לכל פרויקט ופרויקט. אופי של איש מקצוע ודרך ההשקפה שלו משפיעים בצורה חזקה מאוד על המוצר שאותו אנחנו מפתחים ויוצרים.
 • כל לקוח שלנו מקבל את המיתוג הייחודי שלו ואיננו דומה לשום לקוח אחר
 • אנו מקפידים לשים לנגד עינינו את צרכיו העסקיים של הלקוח, ומלווים עסקית ומסחרית את הפרויקט מתוך מחויבות להצלחתו המסחרית של הלקוח.
 • עמידה בלוחות זמנים, תאריכי שידור ודדליינים הם הבסיס לעבודה שלנו.
 • יושרה מקצועית ואישית הם הדברים שנמצאים אצלנו בראש סדר העדיפויות ובכל החלטה שאנו מקבלים. המטרה שלנו היא שהלקוח שלנו (ולא משנה גודלו ועומק כיסו) ישמח וייהנה לעבוד אתנו ועוד יותר יאהב את המוצר שבנינו בעבורו.
 • תהליכי העבודה שלנו פשוטים, ברורים וידועים. אנו מחויבים להצלחתכם!
    

 


 

פרטי התקשרות:
שם איש קשר: גל אברהם
טלפון: 077-4339500
 מייל: sales@film4c.com
לאתר: www.FilmsForaChange.com
 


 

חברות שכבר עובדות איתנו:
לקוחות Films For a Change

 

 

כנס משאבי אנוש

כנס הגיוס השנתי 2024

כנס רווחה וחווית העובד

אין תגובות

השאר תגובה