כנס מנהלי הגיוס – מסלול הקריירה והפיתוח המקצועי של מנהל/ת הגיוס

כנס מנהלי הגיוס – מסלול הקריירה והפיתוח המקצועי של מנהל/ת הגיוס

כנס מנהלי הגיוס

הכנס למנהלי הגיוס של HRus שנערך במסגרת יריד משאבי אנוש HRexpo יעסוק בנושא הנוגע בחייו המקצועיים של כל אחד ואחת מכם, אנשי הגיוס:
מסלול הקריירה והפיתוח האישי והמקצועי של מנהל/ת הגיוס

מטרת הכנס היא להעניק מידע וכלים מעשיים לאנשי ומנהלי גיוס, בכל הנוגע לפיתוח הקריירה המקצועית והאישית שלהם. האם ניתן "לפרוץ את תקרת הזכוכית" ולעבור מעולם הגיוס לניהול בכיר במשאבי אנוש? איך ניתן לעשות זאת? וכמו תמיד, התשובה נמצאת במישורים אישיים ומקצועיים רבים ומגוונים.

מתנות כנס משאבי אנוש

הכנס בנוי במתכונת ייחודית אשר משלב הרצאות מקצועיות, פאנלים והרצאות בתחום מסלול הקריירה של מנהלי הגיוס במטרה ליצור מקשה אחת שתעניק כלים וידע נדרש להתפתחות האישית והמקצועית של המשתתפים.

יושב ראש הכנס הינו מר עודד אברהם, מנהל מחלקת הגיוס של קבוצת אלקטרה, ומנהל גיוס בעבר בחברות תנובה ו-HOT. עודד צמח מתוך קהילת הגיוס ותפס לעצמו שם כבעל ידע רב ומומחה לליווי תהליכי גיוס בחברות מרכזיות ובארגונים. 

כנס מנהלי הגיוס ייערך ב- 15.12 בכפר המכבייה, הכנס בתשלום והינו על בסיס אירוח מלא. כרטיס לכנס כולל בתוכו גם כרטיס V.I.P ליריד משאבי אנוש HRexpo הנערך באותו היום במסגרת כפר המכבייה.

כרטיס ה-VIP כולל חבילת מתנות מקצועיות בשווי של 552 ש"ח אשר כוללת: את ספר הניהול The SilverAce, חבילת פלקטי מידע למשרד, וידית טלסקופית לצילום סלפי.

קידום מקצועי של מנהלי גיוס

 

מנהלות גיוס

לרישום לכנס יש למלא פרטים וללחוץ על הכפתור:

[adrotate banner="189"]

* ההשתתפות בכנס כרוכה בתשלום
650 ש"ח פלוס מעמ ברישום רגיל – עד 7 בדצמבר
720 ש"ח פלוס מעמ ברישום של הרגע האחרון! 

* טופס הרישום נשלח מיידית למייל המוזן מעלה,
יש להחזיר את הטופס חתום להשלמת ההרשמה! 

מסלול הקריירה של מנהלי גיוס

לו"ז כנס לו"ז כנס מנהלי הגיוס:

08:00התכנסות וארוחת בוקר 
09:00

דברי פתיחה – יושב ראש הכנס, עודד אברהם (אלקטרה)

עודד אברהםעודד אברהם הינו מנהל מחלקת הגיוס של קבוצת אלקטרה
עודד שימש כמנהל הגיוס בתנובה ו-HOT בעבר. עודד נחשב כאחד ממובילי הידע המקצועי וכמומחה לתחום הגיוס בישראל.

 

09:10

מנהל הגיוס כפונקציה פוטנציאלית להיות BP (ר"ת: Business Partner)
למנהלי הגיוס תפקיד מרכזי במערך משאבי האנוש של הארגון, למנהלי הגיוס תפקיד מרכזי במערך משאבי האנוש של הארגון, וזאת אל מול כל תפקידי משאבי אנוש הקלאסיים הנוספים. היותם פונקציה אשר בהתנהלות נבונה מסוגלת להשפיע באופן ישיר על איכות כח האדם וקצב איוש המשרות בארגון, ואשר עשויה לייצר השפעה ישירה על תוצאות החברה היא מפתח המאסטר לקידום ומימוש הפוטנציאל האישי שלהם ושל יכולתם להשתלב כשותפים וכחברי הנהלה בהנחה שישתמשו בכלים אלו באופן מושכל.

בהדרכה יינתנו כלים פרקטיים ליישום ומיקסום היכולות ויצירת תובנות אמיתיות וחיבור לאסטרטגיה של הארגון אליו הם משתייכים.

טלי בסוןמרצה: טלי בסון, יועצת אקדמית ומרצה, סמנכ"לית משאבי אנוש בעברה
יועצת אקדמית ומרצה מובילה בקורסים ניהול משאבי אנוש ובקורס פיתוח מנהלים בשיתוף שלוחת הטכניון והמכללה האקדמית להנדסה בירושלים למעלה מעשרה מחזורים ברציפות.

בעבר סמנכ"לית משאבי אנוש ומנהל בחברת אינטרנט זהב, ניהול אופרציית משאבי האנוש של קבוצת פישמן וראש אגף משאבי אנוש ומנהל בחברת נתיבי הגז הטבעי לישראל. השכלה – מנהל עסקים – התמחות במשאבי אנוש. 

מסלול הקריירה של מנהל הגיוס

09:40

אפשר אחרת – בניית צוות גיוס מנצח

הצגת תהליך הקמת יחידת גיוס פנימית. במסגרת ההרצאה ייבחן הפרויקט ויוצגו שלבי התהליך, האתגרים והבעיות שצצו בדרך והדרכים שננקטו לפתרונם. בנוסף, כיצד גרם התהליך למחלקת הגיוס לצאת מהקופסא ומהי השפעת היחידה החדשה על תהליכי הגיוס בפרט ועל הארגון בכלל.

גלית רוטמרצה: גלית רוט, מנהלת מחלקת גיוס – קבוצת סלקום
גלית בעלת 7 שנות ניסיון בתחום משאבי אנוש במסגרתם שימשה במגוון תפקידים כולל ניהול מחלקת ההדרכה והפיתוח הארגוני בחברת 013 נטוויז'ן וכמנהלת פרויקטים במשאבי אנוש בחברת גלובקול. בעלת תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני.

הרצאה מקצועית עבור מנהל גיוס עובדים

10:10

פאנל: "רואים רחב, מכוונים גבוה…"

על הקידום של מנהלי גיוס, גם לתפקידי רוחב וגם לתפקידים בכירים יותר. במסגרת הפאנל נקיים דיון, בהשתתפות הקהל, על מסלולי הקידום והפיתוח המקצועי של מנהלי הגיוס בארגונים.

האם וכיצד ניתן לעבור מעולם הגיוס לעולמות השונים האחרים במשאבי אנוש? מנהלי גיוס לשעבר ש"חצו את הקווים" משתפים מחוויותיהם האישיות והמקצועיות ומעניקים מניסיונם טיפים לקידום מקצועי.

בהנחיית ד"ר גדי רביד ובהשתתפות: [adrotate banner="190"]

פאנל בנושא גיוס עובדים
10:50הפסקת נטוורקינג וביקור ביריד HRexpo 

11:30

ניתוח מיצוב הגיוס בחברות גלובליות
כמנהלת גיוס בחברות גלובליות תשתף טל את הקהל בהתייחסות לעובדי ומנהלי הגיוס ומשאבי האנוש במדינות שונות בעולם, תוך השוואה למתרחש בשוק הישראלי, ותספק תובנות על הדרכים למצב עצמכם כמובילים.

טל קורנלמרצה: טל קורנל, מנהלת תחום הגיוס והתעסוקה ב-ECI
טל הינה בעלת 15 שנות ניסיון בעולם הגיוס, בחברות גלובליות הפועלות בישראל מה שהעניק לה ניסיון עשיר ומגוון בעולם הגיוס המקומי והגלובלי, כמו גם בשיפור ושינוי תהליכים, בנייה והטמעת כלים ותשתיות בארץ ובחו"ל.

בעבר שימשה כמנהלת תחום הגיוס הגלובלי בקומברס ומנהלת מחלקת הגיוס בקודאק ובחברת -HP-indigo. לטל תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני במנהל עסקים.

מסלול הקריירה של מנהל הגיוס
12:00

דיני עבודה בתהליך הגיוס וחוק ייצוג הולם לעובדים עם מוגבלויות
תהליך גיוס העובדים כפוף לדיני עבודה המגדירים מותר ואסור, אך בעוד מנהלי הגיוס מודעים לאיסור אפלייה בגיוס על רקע דת, גזע ומין – הנושא של אכיפת דיני העבודה במסגרת תהליך גיוס העובדים רחב הרבה יותר, וארגונים רבים חשופים לתביעות משפטיות, כמו גם הליכים מנהלתיים, בגלל אי עמידה בסוגיות המתקדמות בתחום, אשר אותם נסקור במסגרת הרצאה זו.

בנוסף לכך שינויים ותוספות לדיני העבודה מחייבים את מנהלי הגיוס להיות עם היד על הדופק, לעקוב וללמוד, במטרה להוביל את תהליך גיוס העובדים באופן הטוב ביותר עבור הארגון ומבלי להעמיד אותו במבחן החוק. רק לאחרונה חוקק ואושר חוק ייצוג הולם לעובדים עם מוגבלויות, דבר המחייב את מנהלי הגיוס בכל ארגון הגדול ממאה עובדים להיערך ולפעול על מנת לעמוד בו. ההרצאה הינה הרצאה מקצועית שתינתן ע"י עורך דין מומחה בתחום דיני העבודה.


עו"ד דזנה מוטימרצה: עו"ד דזנה מוטי

בשנים האחרונות עו"ד דזנה מוטי צבר רזומה וידע מצטבר תוך יעוץ וייצוג חברות, תאגידים ועובדים בשלבים שונים בענייני עבודה, החל מליווי וקבלה לעבודה תוך עריכת חוזה עבודה, ייעוץ משפטי תוך עבודה וכן עם סיום מערכת יחסי העבודה, בייצוג בעניין זכויות עבודה בפני בתי הדין לעבודה.

 

הרצאה מקצועית עבור מנהל גיוס עובדים
12:30

פאנל: "שנינו ביחד וכל אחד לחוד: יחסי מנהל הגיוס בארגון וחברת ההשמה"

על יחסי הגומלין בין חברות ההשמה למנהלי הגיוס. הפאנל יחדד את נקודות המחלוקת בתהליכי העבודה וינסה להציע דרכים לשיפור.

בפאנל ישתתפו מנהלי גיוס מחברות מובילות, שישתפו את הקהל בהתייחסויות האסטרטגיות למול חברות השמה: משותפים אסטרטגיים ועד לחברות המגייסות באמצעות מקורות עצמאיים בלבד.

בהנחיית מנחה הכנס, מר עודד אברהם ובהשתתפות: [adrotate banner="191"]

פאנל בנושא גיוס עובדים
13:10ארוחת צהריים מלאה בחדר האוכל של בית המלון, כפר המכבייה 
14:00

פיתוח מנהלי גיוס: על הקשר בין גיוס לשכר והטבות

הרצאתה של ענבר תעסוק בין השאר בנושאים הבאים:

  • מעבר בין דצפלינות במשאבי האנוש, תוך שימוש בניסיונה האישי.
  • הקשר החשוב בין שכר והטבות לעולם הגיוס.
  • טיפים לבניית תקציב גיוס שנתי/רבעוני.

ענבר ליברסקומרצה: ענבר ליברסקו, מנהלת שכר והטבות של קבוצת אלקטרה

ענבר מכהנת מזה 7 שנים כמנהלת השכר וההטבות של הקבוצה. לפני כן, כיהנה 4 שנים כמנהלת שכר והטבות ישראל בחברת קומברס ו- 4 שנים כמנהלת משאבי אנוש בחברת הסטארט-אפ OPTUN.

ענבר מרצה בלתי אמצעית, שוטפת ומצליחה נושאים מורכבים בהצלחה גדולה, תוך יצירת עניין בקרב קהל המאזינים.

מסלול הקריירה של מנהל הגיוס
14:30

פיתוח מקורות גיוס שכל מנהל/ת גיוס יכול לייזום
מנהלי גיוס אשר רואים בעיני רוחם מסלול קריירה בתחום צריכים להיות הקטליזטור הארגוני בתחום פיתוח מקורות הגיוס. הפיתוח והשימוש במספר רב של מקורות להזנת תהליך גיוס העובדים לארגון הינו הכרח בכל ארגון הפועל בשוק תחרותי ואשר נלחם על הכישרונות החוץ ארגוניים הקיימים.

פיתוח מקורות גיוס חדשים מצריך הבנה של השוק, הכרת תחום העיסוק של המשרות אותם נידרש לאייש ויכולת נלמדת של הדרך לפתוח את הדלת, לפתח, לבנות ולטפח קשרים מקצועיים עם יחידים, גופים וארגונים שונים אשר יכולים להיות ספקי הכישרונות הנדרשים. בהרצאה יחשפו המשתתפים ל'מגרש המשחקים' וילמדו על מקורות גיוס זמינים.

הרצאה מקצועית עבור מנהל גיוס עובדים
15:00דברי סיכום ותודות 
קידום מקצועי של מנהלי גיוס

 

מנהלות גיוס

לרישום לכנס יש למלא פרטים וללחוץ על הכפתור:

[adrotate banner="189"]

* ההשתתפות בכנס כרוכה בתשלום
650 ש"ח פלוס מעמ ברישום רגיל – עד 7 בדצמבר
720 ש"ח פלוס מעמ ברישום של הרגע האחרון! 

* טופס הרישום נשלח מיידית למייל המוזן מעלה,
יש להחזיר את הטופס חתום להשלמת ההרשמה! 

מסלול הקריירה של מנהלי גיוס