כנס משאבי אנוש

מייל:
סלולרי:*
שם מלא:*
שם החברה:*
סוג חברה:*
מספר עובדים:*
תפקיד:*
תפקיד אחר:

במסגרת היריד נערוך 5 כנסי משאבי אנוש, ובעוד 4 מהם יהיו בעלי נושא מקצועי אחוד (גיוס, הדרכה, רווחה, שכר והטבות) כנס זה ישלב בין כל הנושאים במטרה לאפשר חשיפה רחבה לנושאים שעל סדר היום של כל מנהל ומנהלת משאבי אנוש. החל מקליטה, דרך שימור ועד טכנולוגיות לניהול המשאב האנושי – בכנס זה תמצאו את המגמות החדשות ביותר ואת הכלים הרלוונטיים ביותר בהם עושים שימוש בארגונים של היום. מנחה הכנס ד"ר גדי רביד, דיקן ביה"ס למנהל עסקים במכללה האקדמית נתניה.

ההשתתפות באירוע ללא עלות –
אך מחייבת הרשמה מראש!

לו"ז כנס משאבי אנוש

התכנסות וביקור בתערוכה

08:00-09:00

דברי פתיחה
יורם שולטהייס, מנכ"ל פורטל משאבי אנוש זה אנחנו – HRus

09:00-09:15

Game Changer – משנה המשחק בעבודה וחיים
Gilad Wagnerגלעד וגנר, מנכ"ל אבן דרך

כיצד למצוא את הדבר האחד שיהיה מספיק קטן כדי ליישמו ומספיק גדול כדי לעשות את ה-הבדל?
ממה מורכב Game Changer כדי שיהיה אפשרי באמת להטמיעו?
איך מייצרים למנהלים תחושה שהם לא רק "יצרנים" אלא גם בני משפחה, בני זוג, בעלי תחביבים וגם מנהלים. ואיך מעלים משמעותית את הengagement של מנהלים ותיקים ומחזירים להם את הניצוץ לעיניים?

אחרי ליווי של מאות ארגונים ואלפי מנהלים, ניתחנו ומצאנו איך מנהלים יכולים ליצר לעצמם בהירות בתפקיד ופוקוס על הgame changer וממה הוא מורכב.  זה לא רק "כלי", אלא תפיסה שמייצרת ערך סינרגטי בין הבית לעבודה.

על המרצה:
גלעד וגנר, מנכ"ל אבן דרך ב13 שנה האחרונות. מומחה בפיתוח ארגוני בלמידה התנסותית. הוביל פרויקטים גלובאלים ופתרונות תהליכיים שמייצרים קפיצות מדרגה במגזרים מגוונים. בעל תואר בעבודה סוציאלית, הנחיית קבוצות מאונ' תל אביב, בוגר קורסים, בCCL, project adventure, NEWS Coaching, story telling ועוד…

09:15-10:00

תגמול ככלי ניהולי – מתי אפקטיבי ומתי מפספס את המטרה?
אבי ניראבי ניר, מנכ"ל קומפיויזן

האם תגמול תמיד אפקטיבי? הניסיון מלמד שלא כך הדבר
בהרצאה זו נציג מצבים וסיטואציות בהם התגמול אפקטיבי ככלי ניהולי ומצבים בהם הוא אינו אפקטיבי ונצייד את המשתתפים בעצות מעשיות.

על המרצה:
מייסד והמנכ"ל חברת CompVision – ייעוץ בתחום השכר, התגמול וההטבות. שימש סמנכ"ל משאבי אנוש בשלוש חברות הייטק מובילות בישראל: אורבוטק, סאפיינס ואפלייד מטיריאלס.

10:00-10:30

השפעת הרושם הראשוני שמשאיר מועמד על תהליך קבלתו לארגון
דרור פאולדרור פאול, מנכ"ל "השמה גרופ"

התהליך התחיל ב- Like שהמועמד/ת קיבל/ה ממך בראיון העבודה, מה נדרש ממך כדי שגם המשך התהליך- בדרגים הבאים בארגון, יסתיים ב- Like?

בהרצאתו יעביר דרור מספר כלים למנהלי משאבי האנוש, כיצד נכון ללוות את המשך תהליך המיון של מועמד/ת בדרגים מקצועיים בארגון, לאחר שעבר את התהליך במחלקת משאבי אנוש.

על המרצה:
דרור פאול מנכ"ל חברת "השמה גרופ"- חברת השמה לבכירים, מומחה בתהליכי גיוס והתאמת עובדים לתפקידים בחברות הגדולות במשק.  בוגר התוכנית לאימון בגישת מדעי ההתנהגות באוניברסיטת ת״א.
דרור מילא בהצלחה שורה של תפקידי מפתח וביניהם׃ מנהל ברשת ״שופרסל״, מנהל משאבי אנוש ברשת ״אירוקה״, מנהל רשת החנויות ומשאבי אנוש ב״שילב״, סמנכ״ל ״יוניסטרים״, מנכ״ל רשת ״DOMO״ ומנכ״ל ״קניון ישראל״.

10:30-11:00

הפסקה וביקור בתערוכה

11:00-12:00

7 כללי אצבע לניהול מוצלח של המשאב האנושי בעולם רגולטורי משתנה
יניב אופקעו"ד יניב אופק, ממשרד יצחק אופק ושות'

על יחסי הגומלין בין הרגולציה לניהול…

על המרצה:
עו"ד (MA) יניב אופק, בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים ואוניברסיטת תל-אביב; יניב משמש בין השאר יועץ משפטי להתאחדות המלאכה והתעשייה, ומייעץ לארגוני מעסיקים שונים בישראל. כמו כן משמש עו"ד אופק מרצה בסוגיות שונות במשפט העבודה בפורומים מגוונים בישראל.

12:00-12:30

ניהול כח האדם המחשובי בצה"ל – case study
אירית מרוםאירית מרום, סמנכ"ל משאבי אנוש, מדנס

בהרצאתה תספר אירית על האתגרים בניהול ההון האנושי במערכים הטכנולוגיים בצה"ל, לצד התמורות והשינויים שעבר צה"ל בשנים האחרונות, ותענה על השאלה: "כיצד משאירים מתכנתים בארגון (צה"ל) למרות שבחוץ (באזרחות) ממתינות להם משרות אטרקטיביות בשכר גבוה יותר?".

על המרצה:
אירית סיימה לאחרונה 30 שנות שירות צבאי מגוון ביחידות שדה ובתפקידי מטה, כולם בעולמות משאבי אנוש. בתפקידה האחרון שימשה כראש מחלקת משאבי אנוש אגף התקשוב ב-4 השנים האחרונות, תפקיד שכולל פיקוד ישיר על מערך משאבי אנוש הכולל 180 איש.

אירית השתחררה מצה"ל בדרגת אלוף משנה, ומשמשת היום כסמנכ"ל משאבי אנוש של מדנס סוכנות לביטוח. בוגרת תואר ראשון ושני בהצטיינות במנהל עסקים ומשאבי אנוש באוניברסיטת בן גוריון, ובוגרת תואר שני נוסף בביטחון לאומי באוניברסיטת חיפה.

12:30-13:00

העצמת עובדים בדרך חוויתית
רועי גליץ, בית הספר לצילום

שוברים שיגרה, כיצד ניתן להעצים עובדים באמצעות חוויה.

13:00-13:30

סדנת תקשורת ללא מילים
טלי אלימלך, מנהלת התערוכה הזמנה לשקט, מוזיאון הילדים

נלמד כיצד מתקשרים ללא שימוש במילים.

13:30-14:00

הפסקת צהריים וביקור התערוכה

14:00-14:30

מיטיבית – השבת כספים בשל תאונות עבודה לארגון
עו"ד רונן לפיד

כיצד יכולים גורמי משאבי אנוש להשיב לארגון סכומי עתק של כסף אבוד.

14:30-15:00

צמצום תאונות ונזקי רכבים בארגונים – שליחות שהיא גם קלה לביצוע ועם ROI מפתיע
איתי אלון, מנכ"ל אלטרנתיבי

כיצד מצמצמים תאונות דרכים בארגון בקלות ואף מרוויחים מזה.

15:00-15:30

הפסקת צהריים וביקור התערוכה

15:30-15:40

סדנה – Game Changer – הלכה למעשה
גלעד וגנר, מנכ"ל אבן דרך

למי שרוצה לטעום עוד קצת ולהתקדם לעבר הדבר שיעשה את ההבדל – להבין איך עושים את זה בפועל. איך בנוי התהליך ולמה הוא כ"כ עצמתי… זה לא רק סדנה מעולה, זו תפיסת עולם…

15:40-16:30