ענבל גלפרב – Image Workshops

ענבל גלפרב – Image Workshops

ניתן ללמוד איך ליצור את הרושם הראשוני הנכון, איך להעביר מסרים לא-מילוליים רצויים ואיך להשפיע על התדמית שלך בקרב לקוחותיך! Image Workshops - ענבל גלפרב ועופר ויסמן

שיתוף
סדנת רושם ראשוני

סדנת רושם ראשוני

תן לי 30 שניות ואספר לך מי אתה!

תייגו אותך בפייסבוק? זה עוד כלום… בחיים, מתייגים אותך כל הזמן! 30 שניות מתחילת המפגש וכבר גובשה לה זהותך בקרב האדם שמולך. רוצה לשמוע עוד? רק 7% ממה שאנחנו זוכרים מאינטראקציה עם אנשים מבוסס על מסרים מילוליים. 93% הנוספים מבוססים על שפת גוף, אינטונציה ומראה!

 

ליצירת קשר:

ענבל גלפרב

050-9691406

ניתן ללמוד איך ליצור את הרושם הראשוני הנכון, איך להעביר מסרים לא-מילוליים רצויים ואיך להשפיע על התדמית שלך בקרב לקוחותיך! ענבל גלפרב, מרצה לתדמית ולמסרים בלתי-מילוליים, בעלת 'Image Workshops', ולצידה עופר ויסמן, מרצה ומנחה מוערך בתחום מדעי ההתנהגות, ייקחו אותך יד ביד וייחשפו בפניך את העולם המרתק של רושם ראשוני, תדמית עסקית ואישית, כישורי פרזנטציה וסטיילינג.

  


 


מגוון הסדנאות וההרצאות

סדנאות רושם ראשוניהמסרים הבלתי-מילוליים, התדמית והנראות של העובדים בארגון קשורים קשר ישיר לשביעות הרצון הן של הלקוחות והן של הספקים מאיכות השירות מכאן – גם לנאמנותם אליהם בשווקים רוויי תחרות. ממחקר שנערך ע"י בנק איגוד עולה כי השיקול השני בחשיבותו (21%) בבחירת בנק הוא איכות השירות. ניתן להניח בסבירות גבוהה כי נתון זה נכון גם לגבי תפיסת השירות של הארגון בכללותו ע"י הלקוח ומכאן – שימור הלקוח עם כל הערך הכרוך בכך.

 

השילוב בין ייעוץ התדמית וכישורי הפרזנטציה ובין הניסיון העשיר בסדנאות העוסקות בדימוי העצמי, בארץ ובעולם, בא לידי ביטוי בגישה חדשנית ורעננה בסדנאות ובהרצאות המוצעות על ידי Image Workshops. כל פעילות נתפרת במיוחד ובהתאמה מדויקת לצרכי הלקוח ולדרישותיו ונשמח לתפור סדנה או הרצאה גם עבורך.

 

משך הפעילות יכול להיות החל משעה אחת ועד יום שלם, במפגש חד-פעמי או בסדרת מפגשים, בכל אזורי הארץ. בין מגוון הסדנאות וההרצאות ניתן למצוא:

 

 • להתלבש על העסק – המדריך לתדמית מקצועית: סדנה לארגונים בהם מהווים העובדים את "פניו" של אותו ארגון – אנשי מכירות ושיווק, שירות לקוחות, שירות פנים ארגוני, קבלת קהל ועוד. הסדנה עוסקת במגוון המסרים הבלתי-מילוליים. ניתן לקיים את הסדנה כיחידה בודדת או כסדרת הרצאות.
   
 • תדמית ארגונית ונראות אישית: ייעוץ והנחייה להטמעת קודי לבוש ותדמית ארגונית, החל מבניית קוד הלבוש הארגוני ועד להטמעה מלאה.
   
 • הכנה לפרזנטציה: איך אזכור את מה שעלי להגיד? איך אשמע רהוט? ומה אני עושה עם הידיים? רבים מאיתנו נתקלים בצורך להעביר פרזנטציה – בפני חברי ההנהלה, בפני משקיעים או לקוחות. בסדנה זו נלמד את הכללים והחוקים לפרזנטציה מנצחת.
   
 • המדריך לרושם ראשוני: בהרצאה קלילה אך אפקטיבית זו נלמד מהם 7 העקרונות של הרושם הראשוני, את השפעתו על שורת הרווח של הארגון ואיך אנו יכולים לנצל אותם בכדי ליצור רושם ראשוני חיובי.
   
 • סדנת תדמית ותקשורת: סדנת הכנה להשתתפות בתערוכות ובכנסים בארץ ובעולם – קודים התהגותיים, קודי לבוש, כישורי פרזנטציה ועוד עפ"י הצרכים הייחודיים. הסדנה מיועדת לנציגי הארגון משני עברי המתרס – הן כמציגים והן כאורחים בכנס.

 


לקוחות:

מוסדות פיננסיים, חב' ביו-טק והיי-טק, תעופה, תעשייה, מסחר, שירותים מוניציפאליים, מפעילי תיירות, עמותות וארגוני נוער ועוד. כותבת אודליה בשן, סמנכ"ל משאבי אנוש ולוגיסטיקה, הכשרה ביטוח: "עובדי חב' הכשרה ביטוח ואגף משאבי-אנוש מודים לך על ביצוע ההדרכות 'תדמית אישית והופעה עסקית- כי העובדים הם פני החברה'. במהלך תקופת ההדרכות לכלל העובדים ליווית את חברתנו בתהליכים חשובים של השבחת התרבות הארגונית והטמעת קודי-לבוש. הצגת בפנינו יכולת מרשימה של העברת מסרים תוך הפגנת ידע מקצועי , אמינות והשקעה של שעות עבודה רבות. נשמח לעבוד עמך יחד גם בעתיד."

 


קצת עלינו:

ענבל גלפרבענבל גלפרב – מנחה ומרצה לתדמית אישית ועסקית ומסרים בלתי-מילוליים. בעלת ניסיון של מעל 15 שנים בעבודה בסדנאות ברחבי העולם, ומעל 7 שנים בהנחיה ופיתוח הרצאות וסדנאות לתדמית ומסרים בלתי-מילוליים.

 

השכלה:

 • הקורס למאמנים ויועצי תדמית של TLL בהנחיית תמי לנצוט-לייבוביץ.
 • השתלמות מיוחדת לפרזנטציה והנחיית קבוצות מטעם אוניברסיטת USM בסנטה-מוניקה, קליפורניה.
 • קורסים בתחום מדעי ההתנהגות במסגרת מכון ג'ון-רוג'ר להתמרה אישית של אוניברסיטת InsightU בסנטה-פה, ניו-מקסיקו.
 • קורסים מקצועיים נוספים.

 

מבחר ממאמריה פורסמו באתרים מקצועיים מובילים וגם באתר זה //www.hrus.co.il/author/inbalg

 

בנוסף לכל אלה היא גם חובבת הפלגות ויאכטות מפרשים ונוהגת לפקוד חנויות יד-שניה.

 

עופר ויסמןעופר ויסמן (MA, ABD) – עופר הוא מנחה מעורר השראה, והוא נמנה גם על צוות המנחים של הארגונים הבינלאומייםIIWP  ו-Insight Seminars  ושל ”דרך הלב“ בישראל. במסגרות אלה הנחה עופר סמינרים וסדנאות בישראל כמו-גם בבולגריה, ארה“ב וניגריה מאז שנת 1997 הוא משמש כנציגו הרשמי של ארגון Insight Seminars ואוניברסיטת InsightU בסנטה-פה, ניו מקסיקו.

 

השכלה:

 • MA מאוניברסיטת חיפה בפסיכולוגיה תעסוקתית.
 • ABD מאוניברסיטת Ohio State בארה"ב בפסיכולוגיה עם התמחות בהנדסת אנוש.
 • השתלמות מיוחדת לפרזנטציה והנחיית קבוצות במסגרת מכון ג'ון-רוג'ר להתמרה אישית של אוניברסיטת InsightU בסנטה-פה, ניו-מקסיקו.
 • קורסים מקצועיים נוספים.

 

הוא גם סקיפר ויורד-ים המאמין כי "אם אדם אינו יודע לאיזה נמל הוא מפליג, שום רוח היא לא רוח טובה." (סנקה)

 


מידע ומגוון נוסף ניתן למצוא באתר האינטרנט בכתובת www.image-workshops.info

להזמנת הרצאה או סדנה המותאמת במיוחד עבור ארגונך צור קשר
ענבל גלפרב
בטלפון 050-9691406
במייל inbal@image-workshops.info
הדף של Image Workshops בפייסבוק בדף יש טיפים מקצועיים ולינקים למידע מרחבי הרשת בתחומי התדמית והמסרים הבלתי-מילוליים. נשמח לפגוש אותך בין אוהדינו.

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה