50% מהעובדים עוזבים בגלל המנהלים שלהם: 3 דברים יגרמו להם להישאר

50% מהעובדים עוזבים בגלל המנהלים שלהם: 3 דברים יגרמו להם להישאר

מנהלים מהווים עד 70% מהשונות במעורבות העובדים

שיתוף
השפעת מנהלים על מידת מעורבות העובדים

השפעת מנהלים על מידת מעורבות העובדים

תקשורת עקבית עם המנהל קשורה למעורבות גבוהה יותר ומנהלים חייבים לסייע לעובדים לפתח באמצעות נקודות החוזק שלהם.

פחות משליש מהעובדים בארה"ב מעורבים בעבודתם, ומחקר שנערך לאחרונה מקשר את המספר הנמוך ישירות למנהלים.

המחקר האחרון של Gallup סקר יותר מ -7,000 עובדים ע"מ לבחון כיצד התנהגותם של המנהלים משפיעה על המעורבות של העובדים, ובסופו של דבר, על כך שעובדים ינטשו את הספינה.

Gallup מגדירה עובדים מעורבים ככאלו אשר נלהבים ומחויבים לעבודה ולמקום עבודתם. המציאות מראה כי רוב העובדים הם אדישים וסהרוריים במשך יום העבודה שלהם ללא קשר לביצועים שלהם או לביצועים של הארגון. כתוצאה מכך, משפיעים כלכליים חיוניים כגון צמיחה וחדשנות נמצאים בסיכון.

העובדים מרגישים אומללים בזמן העבודה והסבל שלהם הולך איתם הביתה. מורכבת הלחץ שלהם משפיעה לרעה על רווחתם הכללית. אבל זה לא מספיק פשוט להצמיד תווית על מנהל כגון: טוב או רע, ארגונים צריכים להבין מה מנהלים עושים במקום העבודה כדי ליצור או להרוס את המעורבות. Gallup ביקשה מהמשיבים לדרג את המנהל שלהם לגבי התנהגויות ספציפיות. התנהגויות אלו הקשורות לתקשורת, ניהול ביצועים וחוזקות – מקושרות היטב למעורבות העובדים ומספקות לארגונים תובנות טובות יותר לגבי פיתוח המנהלים שלהם והעלאת רמת הביצועים הכוללת של העסק.

המחקר מצא כי למנהלים רעים יש השפעה עצומה על שימור ומעורבות העובדים. 50% מהעובדים אמרו שהם עזבו מקום עבודה בגלל המנהלים שלהם, ו -70% דיווחו שהמנהלים אחראים לאיך הם מרגישים בעבודה.

Gallup הלכה יותר לעומק במחקר, ובקשה מהמשיבים לזהות אילו התנהגויות של מנהלים גרמו להם להרגיש מעורבים יותר ובסבירות גבוהה להישאר בעבודה.

להלן שלושת התשובות המובילות:

תקשורת עקבית

במילים פשוטות, ככל שיש יותר תקשורת עם המנהל שלהם, כך הם מרגישים יותר מעורבים. זה יכול להיות כמעט בכל צורה – דואר אלקטרוני, שיחות טלפון, פגישות וכו'. המחקר מצא כי פגישות קבועות יכולות לגרום לעובדים להיות פי שלוש יותר מעורבים מאחרים. שיחת העבודה היא רק חצי מזה. עובדים מעורבים באמת, כאשר הם מרגישים שלמנהלים שלהם אכפת מחייהם מחוץ למשרד. כאשר העובדים יכולים ליצור קשר אישי עם המנהלים שלהם, יש הרבה יותר סיכוי שהם יישארו בחברה.

ניהול ביצועים

אלו שנסקרו אמרו שהמשוב המתמיד מצד המנהלים שלהם גרם להם להיות מעורבים יותר. כאשר העובדים אינם ברורים לגבי המטרות שלהם, החובות או הדרך בה הם מבצעים את עבודתם, הם יכולים להרגיש מנותקים מהארגון. כאשר מנהלים דנים עם העובדים באופן עקבי לגבי החובות וההתקדמות שלהם, העובדים הרבה יותר ממוקדים ומעורבים.

דגש על עוצמות

המחקר מצא כי העובדים מגיבים הרבה יותר טוב כאשר מנהלים עוזרים להם לבנות את נקודות החוזק שלהם במקום להתמקד בחולשות שלהם. כאשר העובדים מעודדים להשתפר במה שהם כבר טובים בו, הם ב- 67% יותר מעורבים ויוצרים סביבת עבודה נעימה וטובה יותר. אנשים נהנים להשתמש בכישרונות הטבעיים שלהם. רק 31% מהנשאלים סברו כי המנהלים שלהם התמקדו בשיפור חולשותיהם.

יריד משאבי אנוש 2022 - ריבוע

אין תגובות

השאר תגובה