סדנת ניהול זמן: להספיק הרבה יותר וברוגע

עלויות:

680 ש"ח+מע"מ לנרשמים עד ה-8 בדצמבר

780  ש"ח+מע"מ לנרשמים מה-9 בדצמבר

880 ש"ח+מע"מ לנרשמים בינואר

מדיניות ביטולים:

ניתן לבטל השתתפות בהתאם לחוק הגנת הצרכן בהודעה בכתב בלבד למייל: yoram@hrus.co.il
ניתן להחליף את שם המשתתף לפני האירוע בפנייה למייל שלמעלה.

בג'ונגל שבו לכל אחד מאיתנו יש כמה תפקידים בעבודה ובמשפחה, שאיפות בשמיים, אין-סוף הסחות דעת ואפס זמן לעצמנו – אף פעם לא עצרנו ללמוד איך עושים את זה: איך מספיקים הרבה יותר ולחוצים הרבה פחות?

בסדנת ניהול זמן של "בו בזמן" נלמד כלים לניהול עצמי שיאפשרו זאת:

⦁ מהם הכלים האפקטיביים והפרקטיים ביותר לניהול עצמי? למה רשימת משימות לא שורדת אצלנו לאורך זמן, ומהי הדרך האפקטיבית ביותר לנהל יומן?

⦁ אילו כלים יש בידי מנהלים להוביל אנשים שיספיקו הרבה יותר ובאווירה יותר טובה?

⦁ איך בפועל מממשים סדרי עדיפויות? (למי שאת התיאוריה כבר יודעים, אך לא מצליחים לממש).

⦁ ח"י-מ"ת שיטה מקורית של "בו בזמן" לטיפול ב"מתפרצות" – אירועים, טלפונים, הודעות, אנשים, מיילים, שלא תכננת והם נפלו עליך במהלך היום…

⦁ אז איך מנהלים מיילים ביעילות? בשיטת INBOX ZERO נלמד אין עובדים עם אינבוקס ריק!

⦁ איך נראה סביבת העבודה שלנו? ניהול משימה בהיבטי זמן מרחב תומכי פרודוקטיביות.

⦁ איך משלבים בין העבודה, המשפחה והאני – להספיק גם קריירה יפה ומשמעותית, גם הורות טובה ומספקת וגם להחיות תחביב, וכל זה ברוגע פנימי? אפשר! די ללחץ ולרגשות האשם!

למי?

מנהלים/ות בכל הדרגים, מנהלים/ות משאבי אנוש, וכל מי שעוסק בגיוס עובדים

מי?

טלי סגל

מתי?

15.01

איפה?

מכללת מגמות

לו"ז סדנת ניהול זמן: להספיק הרבה יותר וברוגע

התכנסות וארוחת בוקר

8:00-9:00

סדרי עדיפויות מהלכה למעשה

כולנו מכירים את 'הדחוף והחשוב' ויודעים שצריך לעבוד על החשוב… אבל בפועל זה לא תמיד קורה. עומס היום-יום, הבלת"מים הרבים והעבודה תחת לחץ, גורמים לנו לעתים לרוץ ממשימה למשימה מבלי להצליח לממש את סדרי העדיפויות שלנו. בחלק זה יוצג ויתורגל מודל לקביעת סדרי עדיפויות שמדגיש את חשיבות הבחירה של מה שחשוב לנו ואיך אנחנו מביאים את זה לידי ביטוי הלכה למעשה בחיים שלנו.

9:00-10:45

הפסקה וכיבוד קל 

10:45-11:00

אני פה הבוס! כלים (שעובדים) לניהול עצמי

שני כלי היסוד שאין ניהול עצמי בלעדיהם הם רשימת משימות ויומן. בעידן של ריבוי משימות, ריבוי ציפיות, ריבוי תחומי אחריות – ללא ניהול מסודר של המשימות דברים יפלו בין הכיסאות, לא יבוצעו בזמן, וייצרו בנו עומס פנימי קשה מנשוא. למעשה רוב האנשים מבינים זאת ומתנהלים עם רשימת משימות ויומן – אולם המחקר בתחום מצביע על כך שרוב האנשים נוהגים בניהול שגוי של שני הכלים האלה, באופן שלא מביא אותנו לאפקטיביות ולפרודוקטיביות שאנחנו באמת יכולים להגיע אליהן… ודברים נתקעים! אז איך כן?

11:00-12:30

ארוחת צהריים 

12:30-13:30

לשלוט בטכנולוגיה או שהיא תשלוט בנו!

אחת הבעיות המרכזיות כיום בנושא ניהול המשימות שלנו הוא ריבוי הסחות הדעת שיש לנו שגורם לנו לבזבז זמן רב (הרבה יותר ממה שאנחנו מודעים לו) – זמן יקר שבא על חשבון המשימות החשובות באמת. מבין המסיחים – הטכנולוגיה היא "המלכה". במצטבר, אנו נשאבים לשריפת זמן של כמה שעות טובות בשבוע בגלל ההתמכרות שלנו למכשיר. הפייסבוק, המיילים, הוואטסאפ, הטלוויזיה, משחקים – תופסים את מקומם וגורמים לנו לירידה באיכות, למתח, לכעס עצמי על דחיינות, ולבזבוז משווע של שעות… שעות!

13:30-14:30

הפסקה וכיבוד קל

14:30-14:45

מייל ח"י מ"ת – ניהול יעיל של דוא"ל –
במהלך היום שלנו צצים לנו שוב ושוב – עשרות ולעתים מאות "מתפרצות" – מיילים, שיחות טלפון, הודעות בוואטסאפ, אורחים לא צפויים שנכנסים אלינו למשרד "רק לשאול משהו"… – כל אלה מקשים עלינו לעמוד בתכנון שלנו ולהספיק את המשימות שהיה חשוב לנו להספיק היום. אז איך מתמודדים עם מתפרצות? בהרצאה אסביר על שיטת ח"י מ"ת, ואדגים אותה על ניהול מיילים – הנקודה הכואבת ביותר במקומות העבודה. אם אני לא ננהל את המיילים הם ינהלו אותנו… השיטה שאני מביאה מבוססת על שילוב של שני מקורות עיקריים: "לגרום לדברים לקרות" של דיוויד אלן, ו- inbox-zero של מרלין מאן. 

14:45-16:00

טלי סגלטלי סגל, מייסדת ומנהלת את "בו בזמן" – בית התוכן לניהול זמן למנהלים. מנחת סדנאות, הרצאות, קורסים ואימון אישי בהתמחות מעמיקה בתחום ניהול זמן למעלה מעשור, כולל הנחיית סדנאות ניהול זמן הבאות במגוון רחב של ארגונים:
– סדנת/הרצאת הבית של בו בזמן: "להספיק הרבה יותר וברוגע".
– סדנת ניהול משימות: "לגרום לדברים לקרות".
– סדנת ניהול יעיל של מיילים: חי" מת".
– סדנת טיפול בדחיינות: "מדחיינות להתנפלות".
– סדנת שילוב קריירה-משפחה: "גם וגם וגם".
סגן-אלוף במיל', שרתה בתפקידים בכירים בתחום חילוץ והצלה ובתפקיד פיקודי במכללה לפיקוד ולמטה של צה"ל – בהכשרת קצינים לדרגת סגן-אלוף בכלל צה"ל (מיקוד במעבר מדרג ביניים לדרג בכיר).

עלויות:

680 ש"ח+מע"מ לנרשמים עד 8 בדצמבר

780  ש"ח+מע"מ לנרשמים החל מ-9 בדצמבר

880 ש"ח+מע"מ לנרשמים בינואר

מדיניות ביטולים:

ניתן לבטל השתתפות בהתאם לחוק הגנת הצרכן בהודעה בכתב בלבד למייל: yoram@hrus.co.il
ניתן להחליף את שם המשתתף לפני האירוע בפנייה למייל שלמעלה.