יום עיון בנושא פרזנטציה אפקטיבית

680 ש"ח+מע"מ ברישום מוקדם עד ל-18.01

780  ש"ח+מע"מ לנרשמים עד ל-08.02

880 ש"ח+מע"מ לנרשמים החל מ-09.02

במידה ויש בעיה בטעינת הטופס, ניתן לפנות אלינו לרישום גם בטלפון: 0722-555-225 (לבקש את דבורית) או במייל: office@hrus.co.il

פרזנטציה אפקטיבית היא קריטית להצלחה. פרזנטציה אפקטיבית מגדילה משמעותית את הסיכוי להצליח להעביר מסרים, להביא את המציג לידי ביטוי בעוצמה, להשיג את מטרותיו, ולהביא את הקהל לבצע את אשר המציג מבקש: לרתום את הקהל, למצב את עצמו במקום הגבוה ביותר האפשרי, להרוויח יותר כסף, ולהעביר החלטות בהצלחה.

וחשוב לא פחות, לגרום למציג ליהנות בכל פעם, שהוא עומד מול קהל.

היכולת להעביר פרזנטציה בצורה אפקטיבית, לשבות את הקהל, להעביר את המסר, ולגרור לפעולה היא כלי חשוב להתגברות על האתגרים העומדים בפני מנהלי משאבי האנוש בכל ארגון. אם בסדנאות האחרות נלמד כיצד להביא לפתרון אתגרים שונים, בסדנה זו ירכשו המשתתפים כלי חשוב שיאפשר להם לעשות זאת – הלכה למעשה!

מטרת יום העיון: מתן כלי עבודה מעשיים למנהלי משאבי אנוש, הדרכה ופיתוח ארגוני בארגונים תוך התמקדות בצד המעשי ולא התיאורטי!

הדרך לביצוע: נלמד מהם מרכיבי הפרצנטציה, משלב ההכנה, דרך לימוד כלים ושיטות להעברת פרזנטציה אפקטיבית והתגברות על מכשולים, ועד לשלב הסגירה והסיכום שבו נגרור לפעולה ונשפיע על השומעים. במהלך הסדנה נלמד כיצד להביא את עצמינו לידי ביטוי באופן מיטבי מול קהל באמצעות שפת הגוף והקול שלנו וכן כיצד להשתמש באופן אפקטיבי עם עזרים ויזואליים.

המשתתפים יקבלו כלים לביצוע פרזנטציה אפקטיבית ואף יקבלו את הכלים להעביר את הידע קדימה למנהלים ולעובדים בארגון. במהלך הסדנה יתבצע תרגול מדגמי של משתתפים בהעברת פרזנטציה קצרה במטרה לאפשר התנסות מעשית לשיפור יכולות הפרזנטציה.

קהל יעד: מנהלי משאבי אנוש, מנהלי הדרכה, מנהלי פיתוח ארגוני, מפתחי הדרכה, מנהלי צוותים, מדריכים ארגוניים.

למה להשתתף?
יום של למידה בשיתוף בינארגוני
קבלת כלים פרקטיים לשימוש ארגוני ביום שאחרי
הדרכה מקצועית לשיפור ניהול ההון האנושי
החדרת חדשנות לארגון ורענון מערך הניהול

למי?

מנהלים/ות בכל הדרגים, מנהלים/ות משאבי אנוש, יועצים ארגונים וכל מי שעוסק בגיוס עובדים.

מי?

עופר רשף

מתי?

5.03

איפה?

מכללת מגמות

פתח תקווה

יום עיון בנושא פרזנטציה אפקטיבית

התכנסות וארוחת בוקר

8:00-9:00

תכנון והכנה של פרזטנציה אפקטיבית

מהי פרזנטציה אפקטיבית, הגדרת מטרה ברורה ומסר מרכזי לפרזנטציה, ביצוע תחקיר על קהל היעד, הצגת תועלות לקהל היעד, הכנה אישית לקראת מקרים ותגובות מההיבט התכנים או הטכני

9:00-10:00

מבנה הפרזנטציה האפקטיבית

עקרונות התנהגות של עקומת הקשב של בודדים ושל הקהל, פתיחת הפרזנטציה – העלאת רמת הקשב וחיבור הקהל לנושא, הצגה עצמית אפקטיבית, טכניקות להעברת מסרים ולהעלאת רמת הקשב בגוף הפרזנטציה, סיכום וסיום הפרזנטציה – כיצד לסיים חזק, ולהשאיר רושם על הקהל.

10:00-11:00

הפסקה וכיבוד קל 

11:00-11:30

מיומנויות אישיות

אימוץ של גישה חיובית ויצירת אנרגיה אישית פנימית, "עשה" ו"אל תעשה" בעמידה, יציבה ותנועה מול קבוצה, שימוש אפקטיבי בתנועות הידיים, הפעלת קשר עין אפקטיבי, הקול ואיכות הדיבור, מסרים מתחרים והדרכים להימנע מהם, סנכרון עם עזרים ויזואליים.

11:30-13:00

ארוחת צהריים 

13:00-14:00

טיפול בהפרעות

טיפול בהפרעות אקטיביות ופסיביות מצד הקהל, טיפוסים מקשים בקהל, שליטה בקהל, טיפול בהתנגדויות וטיפול ב"מאזינים קשים" באמצעות שפת גוף אפקטיבית.

14:00-15:00

הפסקת קפה וכיבוד קל

15:00-15:15

תרגולים וסימולציות מדגמיות

15:15-16:30

עופר רשף

עופר רשף, מנחה סדנאות, מרצה, יועץ, ומאמן מהמובילים והבכירים בישראל, בעל ניסיון של יותר מ- 20 שנה בהנחיית סדנאות פרזנטציה והדרכות אישיות למנהלים ועובדים מכל תעשיות המשק.

מחבר הספר: "להטיס את הפרפרים במבנה" – הספר המקיף, היישומי והמקצועי ביותר שנכתב בישראל בנושא פרזנטציה ומיומנויות הופעה בפני קהל.

"…בכל פעם שהייתי צריך לעמוד מול קהל, תקפו אותי פרפרים בבטן. לקח לי זמן, ואז הבנתי, החכמה היא לא להימנע מהפרפרים, אלא לגרום להם לטוס במבנה".