אבנר מימון מונה לסמנכ"ל פעילות ישראל בסינריון

אבנר מימון מונה לסמנכ"ל פעילות ישראל בסינריון

מימון מחליף את איל תמיר, שכיהן בתפקיד משנת 1999

שיתוף
אבנר מימון

אבנר מימון

מינוי בסינריון מערכות: אבנר מימון מונה לתפקיד סמנכ"ל פעילות ישראל בחברה, המתמחה במתן פתרונות תוכנה לניהול משאבי אנוש בארגון. תפקידו כולל אחריות על כל פעילות החברה בישראל: מכירת המוצרים, יישום המערכות בארגונים, הדרכה, שירות ותמיכה שוטפים.

אבנר מימון, בן 50, מונה לתפקיד כשהוא מביא עמו ניסיון של למעלה מ-20 שנה בתפקידי ניהול מגוונים בתחום המכירות והשיווק. בתפקידו האחרון שימש כסמנכ"ל החטיבה העסקית בחברת 012 סמייל. לפני כן כיהן כתפקיד סמנכ"ל מכירות בתדיראן טלקום, מנהל מחלקת לקוחות אסטרטגיים של חברת פלאפון, ובתפקיד סמנכ"ל שיווק ומכירות ברב בריח – חטיבת האלקטרוניקה. מימון ניהל גם את מערך המכירות של השוק הישראלי בטלרד, ותפקיד דומה מילא במוטורולה תקשורת.

אבנר מימון יחליף את איל תמיר, שכיהן בסינריון כסמנכ"ל פעילות ישראל במהלך 15 השנים האחרונות.   

סינריון מערכות (Synerion) – לשעבר לביא טיימטק, מתמחה במתן פתרונות תוכנה לניהול ההון האנושי. מוצרי התוכנה כוללים תמיכה וניהול כל שלב בחיי העובד בארגון, החל מגיוס עובדים, קליטת עובדים חדשים, ניהול מערך העובדים, ניהול כישרונות בארגון ועד למערכת לחישוב שכר. מוצרי התוכנה של החברה הוטמעו בכ-7,000 ארגונים בישראל וברחבי העולם, עושים בהם שימוש כחמישה מיליון עובדים. החברה נותנת מענה לארגונים בכל המגזרים במשק, לתאגידים, לארגונים בינוניים וקטנים, ומייצגת בישראל את חברת Lumesse המתמחה בפתרונות בתחום ניהול הכישרונות.  

בשנים האחרונות מערכות לניהול ההון האנושי נעשות שימושיות בשוק העבודה, מתוך הצורך לייעל את עבודת מחלקת משאבי האנוש ולמקסם את הפוטנציאל הקיים בניהול טכנולוגי של כלל מערך העובדים בארגון. מנהלי משאבי האנוש נדרשים בימים אלה לבחור פתרונות טכנולוגיים שיספקו את המענה שיחלוש על כל הפעילות הקשורה להון האנושי – מתוך היצע רחב של פתרונות בתחום זה.  

אירועים מקצועיים למנהלי משאבי אנוש

תגובה 1

  1. ברכות והצלחה בתפקידך כסמנכ"ל סינריון, ושיהא לך ולבני משפחתך חג פסח שמח

השאר תגובה