כיצד מערכות ניהול תוכן וידאו משנות את עולם משאבי האנוש

כיצד מערכות ניהול תוכן וידאו משנות את עולם משאבי האנוש

מערכות תוכן לניהול ווידאו מסייעות למשאבי אנוש

שיתוף
מערכות תוכן לניהול ווידאו

מערכות תוכן לניהול ווידאו

העבודה המקצועית של אנשי משאבי אנוש מתרחבת כל הזמן בשל המורכבויות הקשורות בארגון והמון נהלים מפורטים ולכן יותר ויותר מעסיקים פונים אל מערכות ניהול תוכן וידאו לעזרה.

אם אינכם מכירים את הפרטים הקטנים של מערכות אלו, מאמר זה יציע פירוט של יתרונות מערכות ניהול תוכן הווידאו ומדוע הן יעילות מאוד עבור ארגונים.

בחברה המבקשת לצמוח ולפתח, יש כמות בלתי מוגבלת של פעולות המתבצעות בכל יום עבודה נתון. הבעיה שעומדת בפני אנשי משאבי אנוש היא הצורך לארגן ולתעדף נהלים לגיוס עובדים ופיתוחם, כחלק מההליכים העסקיים היומיומיים של החברה.

אנשי משאבי אנוש זקוקים למערכת פשוטה אך אינטואיטיבית לניהול הכל ממיקום אחד, ולאפשרות להאיץ את מאמציהם ולחסוך במכשולים הנובעים מחוסר תקשורת והזדמנויות שהוחמצו. אנו זקוקים למערכת שיכולה לנהל תוכן ולעדכן עובדים ומועמדים לגבי אירועים קרובים, ואנו זקוקים לה כדי לתמוך בהפצה המודרנית של סרטוני הווידאו.

כדי להקל על האפשרות הזו, חברות מתחילות לאמץ מערכות All-in-One לניהול תוכן ווידאו. פלטפורמות אלו משלבות הדרכות, אימון, ראיונות ושיווק תוכן – הכל למיקום אחד, שניתן לגשת אליו בקלות ברגע שחבר צוות זקוק לו. זה חוסך זמן ומשאבים ויוצר בסיס לשנות באופן יסודי את אפשרויות פיתוח העובד.

להלן מספר סיבות לכך שפלטפורמות לניהול תוכן ווידאו חיוניות לארגונים:

חסכון בזמן ובתהליכי עבודה יקרים

תוכנות לראיונות וידאו מספקות חידושים נחוצים לשינוי שיטות עבודה בקנה מידה גדול. תוכנות אלו מעצבות מחדש את תהליך הראיון המסורתי באמצעות יכולות וידאו ניידות או מבוססות מצלמת אינטרנט. לחברי הצוות ניתנת גישה לתוכנה וכמה גורמים מהארגון יכולים יחד להשתתף בשיחת הווידאו ולראיין את המועמד בזמן אמת. הם יכולים לשלוח שאלות בווידאו, לשלוח למועמד הודעה ולספק לו הזדמנות להחזיר תגובה. חברי הצוות יכולים לאחר מכן לבדוק את תגובות הווידאו בקצב שלהם ולשתף הערות לגבי המועמד.

תהליך זה מתבצע באמצעות אינטראקציה בווידאו המזרזת את תהליך הגיוס וחוסכת זמן רב. רבים מכירים את התסכול בלנסות לתזמן ראיון עבודה סביב חמישה לוחות זמנים שונים של חברי צוות עסוקים ומועמד בצד השני. במקום לדחות ראיונות עבודה עד שיימצא הזמן המתאים, הם יכולים לבצע את הראיון באינטרנט, כל אחד ממקומו.

בנוסף, צפייה חוזרת בקטעי וידאו מספקת תובנות חזקה יותר לגבי המועמד, המבטא את שפת הגוף ואת הטון ומאפשרת לצפות מקרוב במימיקת הפנים שלו. החברה נהנית גם מהאפשרות להרחיב את היקף המועמדים הפוטנציאליים שלהם על ידי ראיונות מועמדים מכל מקום בעולם.

דרך תמציתית יותר להכשרות

תוכן וידאו הוא דרך טרנספורמטיבית להכשרת עובדים חדשים. כאשר עובדים חדשים נקלטים בחברה הם מוצפים לעתים קרובות עם מידע חדש מגיע מכל הכיוונים. ללא ספק דברים הולכים לאיבוד בתוך תהליך הקליטה, במיוחד אם המידע נמסר במנות גדולות ובצורות שונות.

תוכן וידאו באמצעות מערכת ניהול הוא שונה. ראשית, הווידאו הוכח על ידי מחקרים רבים כמשפר באופן משמעותי את שיעורי שימור הלמידה על פני טקסט. התוכן הוא מהנה יותר וקל בהרבה לעיכול וניתן ללמוד באמצעותו באופן פסיבי. בנוסף, לחומר המצולם בניגוד ללימוד בכתה, יש גישה 24/7. עובדים שיש להם שאלה לגבי נושא מסוים יכולים פשוט להיכנס אל מערכת הניהול עם שם המשתמש שלהם, ולבצע חיפוש לפי מונח או מושג ולקבל את המידע לו הם זקוקים.

הכשרת עובדים קיימים

מתן הכשרה עקבית בווידאו לעובדים הקיימים שלכם הוא חיוני בדיוק כמו לעובדים חדשים. תוכנת שילוב וידאו עושה עבודה נהדרת של יצירת הזדמנויות ייחודיות לעובדים שיוכלו להתפתח ולגדול.

המנהלים יכולים לציין תחומים בהם נדרש שיפור ולהקצות קטעי וידאו ופרויקטים לאימון בתוך הפלטפורמה.

כנס משאבי אנוש 2020

אין תגובות

השאר תגובה