מיכל דנא מונתה לראש חטיבת משאבי אנוש בלאומי

מיכל דנא מונתה לראש חטיבת משאבי אנוש בלאומי

ועד העובדים הביע תרעומת על כך שהמינוי אינו פנימי: "לא יכול להיות שאין מתוך 3,000 מהבנק אף אדם ראוי"

שיתוף
מינוי Photo by jscreationzs

מנכ"ל קבוצת לאומי, רקפת רוסק-עמינח, הודיעה אתמול (ב') על מינויה של מיכל דנא לראש חטיבת משאבי אנוש בבנק. דנא תחליף את דני כהן, שכיהן בתפקיד בשנים האחרונות ולאחרונה אושר מינויו לראש החטיבה הבנקאית בלאומי. המינויים ייכנסו לתוקף החל מה-1 בינואר 2016.

מיכל דנא | צילום: יח"צ לאומידנא (60) הינה בעלת תואר ראשון במדעי החברה מהאוניברסיטה הפתוחה, והנה בעלת כ-35 שנות ניסיון ניהולי ומקצועי במגוון תפקידים. בעברה כיהנה כיועצת בכירה במכון פילת, שם ליוותה בנקים וארגונים פיננסים. לאחר מכן כיהנה כמנהלת משאבי אנוש במספר ארגונים וחברות הייטק. בשנים האחרונות כיהנה כסמנכ"לית משאבי אנוש בחברת פרטנר.

"מינוי מיכל דנא לראש חטיבת משאבי אנוש בבנק לאומי משדר מסר לא טוב לעובדים – לא יכול להיות שאין מתוך 3,000 מהבנק אף אדם ראוי", אמרה בעקבות הכרזת המינוי מירי רובינו, יו"ר ועד העובדים של לאומי. "אין שום דבר אישי נגד דנא, אך עצם המינוי משדר מסר לא טוב לעובדים. כאילו מתוך כ-3,000 מנהלים הנמצאים בין 10,000 עובדי הבנק, לא ניתן היה למצוא מנהל מתוך לאומי. אנחנו בנק עם תרבות ארגונית מיוחדת ורגילים שראש חטיבת משאבי אנוש מגיע מהבנק. כך היה גם עם דני כהן, שבזכות מערכת היחסים ארוכת טווח הצלחנו להגיע להסכם עובדים הוגן לכולנו".

בלאומי בחרו שלא להתייחס לדבריה של רובינו.

כנס מיזוגים ורכישות בהיבט המשאב האנושי

אין תגובות

השאר תגובה