מועמדת משאבי אנוש: מינה גור ארי

מועמדת משאבי אנוש: מינה גור ארי

היא למדה וטעמה את תחום משאבי האנוש עוד בשרות הלאומי, ונשאר לה טעם של עוד

שיתוף
כוח אדם
מינה גור ארי מועמדת משאבי אנוש

 מינה גור ארי, ילידת 1981 מרמת גן, סיימה לאחרונה את תפקידה בפילת כמראיינת מחליפה בחופשת לידה. היא מעוניינת כיום להשתלב בתפקידי משאבי אנוש שונים, בארגונים או בחברות כוח אדם והשמה, גם בתפקיד התחלתי.

בפילת ערכה סינון ומיון קורות חיים, ראיונות טלפונים, ראיונות עומק לתפקידים בכירים ולתפקידי הייטק, ריכוז נתונים בטבלאות אקסל וזימונים למרכזי הערכה.

לתחום היא נחשפה לראשונה בשירות הלאומי בעיריית נתניה במחלקת כוח האדם של משרד החינוך. היא שרתה כרכזת גיוס, תפקיד שכלל קליטת עובדים חדשים, טיפול במשכורות, סיוע בתפקוד הכללי של המחלקה ועוד.

השירות הלאומי כלל גם תפקיד מזכירה בבית חולים הדסה עין כרם. התפקיד כלל מענה טלפוני ופרונטאלי לחולים המאושפזים במחלקה ומתן סיוע לאחיות ולרופאים.

"בשירות הלאומי הבנתי כמה התחום מעניין אותי", היא אומרת. "זה מאוד הקל עלי להבין לאיזה תחום אני רוצה להתכוונן, וגם במהלך הלימודים לתואר הראשון והשני התחברתי לסטודנטיות שעובדות בתחום והבנתי כי זה תחום רחב המספק אתגר, עניין ואפשרות לחשיבה".

לפני כן עבדה בחברת המזכך כמנהלת משרד ופרט לאדמיניסטרציה הייתה אחראית גם על  הדרכת עובדים חדשים וקליטתם לחברה והכנת משכורות לעובדים.

ברכבת ישראל עבדה כמנהלת לשכה של מנהל התחנה, כשהתפקיד כלל גם הדרכות עובדים והכנת סידורי עבודה של העובדים, וקודם לכן עבדה בגלובוס יונייטד כפקידת טלמרקטינג ושרות לקוחות, והפגינה יכולות מכירה ותודעת שירות גבוהה.  

מינה מחזיקה בידה תואר ראשון במדעי ההתנהגות במסלול התמחות פסיכולוגיה, ותואר שני בהתנהגות ארגונית. הלימודים כללו קורסים במשאבי אנוש.

היא מעידה על עצמה כאחראית, אמינה, בעלת יחסי אנוש מעולים, ייצוגית ובעלת יכולות ניהול ויכולת אבחון טובה. "לכן אני בטוחה שאשיג תוצאות טובות בגיוס ובהשמת עובדים".

 עוד לדבריה היא מבצעת מטלות באופן יסודי, מסודרת ומאורגנת, וזמינה למשרה מלאה ומיידית.

 ניתן ליצור קשר במייל: Mina_hasan@walla.com

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה