כנס רווחה וחווית עובד

מרכז הירידים, ביתן 10 | 04.02.2019

במידה ויש בעיה בטעינת הטופס – ניתן לפנות אלינו לרישום גם בטלפון: 0722-555-225 (לבקש את דבורית) או במייל: office@hrus.co.il

לאחר שתמלאו את הפרטים ותלחצו על הכפתור האדום לשליחה, תקבלו אליכם לתיבת הדואר האלקטרוני את טופס ההרשמה בפורמט וורד. על מנת להירשם לכנס יש למלא את הטופס, לחתום ולשלוח אלינו למייל: office@hrus.co.il

במסגרת יריד משאבי אנוש שייערך בגני התערוכה אנו מתכננים לקיים 5 כנסים במקביל – גיוס, משאבי אנוש, רווחה, חשיפת מרצים, והדרכה ופיתוח ארגוני. 

ניהול הרווחה בארגונים עבר לאורך השנים שינווים רבים. מרווחה בסיסית, דרך ניהול הטבות, המשיך בניהול רווחה עוטפת ודאגה לפרט והגיע עד לניהול ה-Wellness של העובדים בארגון.

אך פה המסע לא הסתיים וכיום אנו חווים טרנספורמציה נוספת כאשר ניהול הרווחה הופך להיות לניהול חוויית העובד, והשילוב בין הביזנס (הצד העסקי) לפלז'ר (הרווחה הקלאסית) עולה מדרגה ואנו, מנהלי/ות משאבי האנוש ומנהלי/ות הרווחה עוברים מניהול "מוצרים" לניהול "תהליכים".

היום יותר מתמיד, כאשר המלחמה על כל טאלנט קשה מבעבר, ההבנה כי ניהול הרווחה הארגונית תורם לכל "מחזור החיים" של העובד – ממשיכת המועמד, דרך שיפור הביצועים ועד לשימור העובדים – מתקבעת בארגונים ואתם חייבים להיות חלק ממנה!

השנה יתארח בכנס, פורום הרווחה בהובלת ליאת צימרינג מ-IBM, ויעלה רב-שיח בנושא מערכת היחסים בין הרווחה לבין שאר גופי משאבי האנוש, ההדרכה, הגיוס, וה-HRBP. מדובר בפאנל ראשון מסוגו ובו ננתח את הסינרגיה של הרווחה עם שאר הגופים וכיצד ניתן למקסם את התועלת לארגון. הפאנל ייערך בהובלת ד"ר גדי רביד, מהמכללה האקדמית נתניה.

רשימת המרצים בכנס רווחה

תוכנית כנס רווחה

התכנסות וארוחת בוקר

08:00 – 09:00

דברי פתיחה וסדר יום

ליאת צימרינג ומורן דויטשמן, IBM

ליאת צימרינג – מנהלת פרט ורווחה של IBM ומנהלת פורום פרט ורווחה.

מורן דויטשמן – מנהלת הרווחה של IBM בישראל.

09:10 – 09:00

רווחה פורצת גבולות | פזית פורת

על הקשר שבין חגיגות עשור, רווחה פורצת דרך ושביל ישראל אחד.

פזית פורת – בעלת תואר ראשון בספרות ערבית ומזה"ת, ותואר שני במנע"ס (MBA) עם התמחות בהתנהגות ארגונית, מאוניברסיטת תל אביב.
קרוב ל-20 שנות ניסיון בתחומי רווחה ופרט, משאבי אנוש, שכר והטבות, מעורבות חברתית, בטיחות בעבודה וניהול כללי.
כיום מנהלת משאבים ורווחה בחברת ולנס, המפתחת צ'יפים לתעשיית האוטומוטיב, וממציאת הטכנולוגיה HDBaseT.

09:45 – 09:10

חווית עובד מנצחת בעשר אצבעות | שיר לברן

בעידן הנוכחי חווית עובד היא כבר לא Nice to have, היא Must!
אז איך עושים את זה בשוק היפר תחרותי, למול דור Z שחייב להתרגש ובלי תקציבי ענק. עם חשיבה יצירתית, השקעה והמון נשמה אפשר לייצר חוויה שלא ניתן לעמוד בפניה.

שיר לברן – מנהלת תקשורת פנים ארגונית.

10:20 – 09:45

הסוד של עומר | עומר רייכמן

אני עומר רייכמן ואני אפגוש אתכם בכנס הקרוב כדי לספר לכם על השינוי הכי גדול שאני עשיתי בחיים שלי.
יש אנשים שיחשבו שהשינוי הוא קטן, אבל אצלי, השינוי הזה הפך את החיים שלי מקצה לקצה – שיניתי את הנתיב המקצועי שלי, אני אנרגטי יותר, מספיק יותר, מסופק יותר מהיום שלי והכי חשוב אני מאושר יותר.
נפגש בכנס.

עומר רייכמן –  מנחה לגמילה מעישון בשיטת אלן קאר ומומחה בהטמעת תהליכי שינוי בארגונים.

10:55 – 10:25

הפסקת קפה, כיבוד עשיר, וביקור בתערוכת ספקים

11:30 – 10:55

הטיפים הכי חשובים של הפנסיה של העובדים ב-2019 | חיים נתן

מעולם לא לימדו את העובדים ממה מורכבת פנסיה, איזה משכנתא עדיפה לטווח הארוך, למה אנחנו משלמים כ"כ הרבה כסף על ביטוחים ואיך מתנהלים מול הבנקים וחברות הביטוח בישראל. בהרצאה אתן את הטיפים הכי חשובים לשנת 2019, על מנת שכל עובד שפוגש בסוכן/יועץ/פקיד – ידע תמיד לשמור על האינטרס שלו. העובד יבין כי הנושאים האלו לא מסובכים כפי שחשב. העובד ידע בדיוק כמה הוא משלם ולמה, מה הזכויות שלו וידע שהוא משלם רק על מה שהוא באמת צריך והכי חשוב – ישפר משמעותית את העתיד הפנסיוני שלו וזה יהיה שווה כסף אדיר.

חיים נתן – חיים נתן, היה בעברו מנהל השקעות בכיר, הכלכלן הראשי של בית ההשקעות מנורה מבטחים, ומנהל סניף בנק. כיום הוא המנהל המקצועי של מיזם פרקטי – מיזם להשכלה פיננסית ששם לו למטרה לתת לאנשים כלים לחסכון של אלפי שקלים דרך טיפים וידע פיננסי.

12:00 – 11:30

כלי הניהול שכל מנהל צריך להכיר: אווירה בריאה במקום העבודה כמפתח לארגון אפקטיבי | פאולה רוזנברג

הידעתם שמודעות להרגלים בריאים יכולה להעלות את המוטיבציה בארגון, להפחית באופן משמעותי חיסורי עובדים ולקדם כל אחד מהעובדים להיות חיוניים ויעילים יותר? אפשר לעשות את זה בפשטות ובקלות, אשמח ללמד אתכם את עשרת הצעדים הראשונים לארגון מאוזן, מופחת סטרס ושמח!
צעדים פרקטיים וישימים שכבר הוכיחו את עצמם בעשרות ארגונים, יכולים לעבוד גם עבורכם.
ההרצאה מבוססת מחקרים ומלווה בדוגמאות מהחיים האמיתיים. לכל משתתף יישלחו עיקרי הדברים בסוף ההרצאה.

פאולה רוזנברג – אשת תקשורת, מטפלת ומרצה. מוסמכת בלימודי תזונה טבעית.
מנחת התכנית "פאולה וליאון", ערוץ 12, קשת.

12:30 – 12:00

איך לפתח את היצירתיות שלנו ושל העובדים שלנו? | אורנה ברקת

יצירתיות הינה התכונה הכי מבוקשת היום בשוק העבודה – וזוהי תכונה נרכשת. בהרצאתה תציג אורנה כיצד ניתן לשלב פיתוח יצירתיות בתוכנית חוויית עובד בארגון שעובר שינוי וזאת באמצעות פיתוח חדר הכושר של היצירתיות. ההרצאה מלווה בסרטונים והתנסויות.

אורנה ברקת – בעלת סטודיו לעיצוב משרד כמנוע להצלחת העסק הינה בעלת 30 שנות ניסיון כמעצבת פנים, כמהנדסת ומנהלת פרויקטים. אורנה משמשת כדירקטורית במוזיאון העיצוב חולון.

13:00 – 12:30

ארוחת צהריים (בופה בשרי)

14:00 – 13:00

פאנל תרומת הרווחה לכל תחומי משאבי האנוש בארגון 

תרומת הרווחה להצלחת כל התחומים של משאבי האנוש, גם עם מנהלת ההדרכה, וגם עם ה-HRBP. 

על הארגונים לפעול מתוך מוטיבציה ולגרום לעובדים לחיבור למטרות הארגון. לשם כך נדרשים מנהלי משאבי האנוש בכלל ומנהלי הרווחה בפרט לשנות גישתם בטיפול בפרט ומדיניות הרווחה התומכת בתהליכים אלו.

מנחה הפאנל:

גדי רביד – ד"ר גדי רביד, דיקן בית הספר למנהל עסקים במכללה האקדמית נתניה ומנכ"ל חברת הייעוץ "החוליה החסרה". בעבר מנהל ההדרכה ומנהל משאבי אנוש של חברת "טלרד", סמנכ"ל משאבי אנוש של חברת רב בריח ומנכ"ל ודיקן הקריה האקדמית לניהול – רופין.

משתתפות בפאנל:

ורד ברק – בתפקידה הנוכחי משמשת כמנהלת גיוס של חברת ורינט. בעלת ניסיון של 16 שנות ניסיון בגיוס בתעשיית ההיי-טק (מוטורולה, ריאל-קומיקס, קומברס)

בתיה צרור – מנהלת הרווחה של BMC.

ליאת צימרינג – מנהלת פרט ורווחה של IBM ומנהלת פורום פרט ורווחה.

חן מיימון- מנהלת רווחה במטריקס.

יעל ויינבך – מנהלת פרט ורווחה בחברת דיפלומט.

14:45 – 14:00

סדנת תקשורת פנים ארגונית
אביעד עדן

מטרת הסדנה: שיפור התקשורת הבינאישית בתוך הארגון ויצירת שת״פ. במהלך הסדנה נבין איך נוצר עימות /וויכוח /סכסוך תוך אבחנה בין תגובה אוטומטית לתגובה ההכרתית.
נעסוק במגוון כלים תקשורתיים ליצירת שיתוף פעולה והגדלת יכולת הרתימה דרך תקשורת איכותית. נבין מה ההבדל בין דיעה שונה והתנגדות דרך תרגיל חווייתי שמראה את נקודת המבט היחסית של כל אדם.

אביעד עדן – מאמן עסקי בכיר בחברת תות תקשורת ותוצאות.

16:15 – 14:45