ההשתתפות בכנס ללא עלות!
נדרש רישום וקבלת אישור השתתפות מהמארגנים

* הכנס מיועד למנהלי משאבי אנוש בארגונים בלבד. לא תתאפשר כניסת ספקים שאינם נותני חסות בכנס!

 HRexpo2019

כנס משאבי אנוש – צועדים אל המחר 

4.2.2019 – מרכז הירידים, ביתן 10

רישום ללא עלות!

מנחה הכנס: פרופסור יעקב קדם

במסגרת יריד משאבי אנוש שייערך בגני התערוכה אנו מתכננים לקיים 5 כנסים במקביל – גיוס, משאבי אנוש, רווחה, חשיפת מרצים, והדרכה ופיתוח ארגוני.

.
.
ניהול ההון האנושי התאפיין בשנים האחרונות בשורה ארוכה של תמורות וחידושים, אולם דומה כי בשנת 2019 המגמה אף תתעצם. התחרות הגוברת והולכת בין הארגונים מחד, והשינויים הרגולטוריים מאידך, יחייבו את מנהל משאבי האנוש למידה רבה מאד של ורסטיליות, מצוינות, הבנה עסקית, ושליטה בעולמות תוכן מרובים.
בכנס נעסוק, בין היתר, בתחומים הבאים:
  • השפעת מנהל משאבי האנוש על המצוינות הארגונית.
  • שיטות תגמול והשפעתן על מיתוג מעסיק.
  • חדשנות טכנולוגית בעולם התעסוקה
  • יצירת שיתופי פעולה כמנוף לשיפור ביצועי הארגון.
  • תקשורת פנים ארגונית
  • הרגולציה בעולם הפנסיוני.
  • פריצת גבולות הביצועים של הארגון באמצעות העצמת ההון האנושי.
  • משא ומתן למנהלי משאבי אנוש.
האירוע מיועד למנהלי משאבי אנוש בארגונים, למנהלי הדרכה ופיתוח ארגוני, מנהלי רווחה, מנהלי גיוס, מנהלי שכר והטבות.
ההשתתפות באירוע אינה כרוכה בתשלום, אולם מחייבת קבלת אישור המארגנים ומספר אישור כניסה. 
האירוע יתקיים בשעות 8:00 עד 16:30 כולל כיבוד בוקר וארוחת צהרים (בופה בשרי כשר), ובמסגרת האירוע תחולק החוברת השנתית של HRus.
ספקים המעוניינים לקחת חלק באירוע, ולהציג בתערוכה, או לקבל חשיפה בחוברת השנתית של HRus, או להעביר הרצאה, מוזמנים להתקשר למשרדנו בטלפון 0722-555-225.

לו"ז הכנס

09:10 – 09:00

יורם שולטהייס

דברי פתיחה וסדר יום
יורם שולטהייס

09:45 – 09:10

אבי ניר

על מיתוג מעסיק ושכר – איך בונים זאת נכון? 
אבי ניר

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר על המונח "מיתוג מעסיק" ומנהלי משאבי אנוש כיום מבינים את החשיבות של מיתוג מעסיק הן לצורך משיכת מועמדים איכותיים לארגון, והן לשימור העובדים הקיימים. יחד עם זאת, מיתוג המעסיק מהווה רק מרכיב אחד במכלול של משיכת ושימור הון אנושי איכותי בארגונים. מרכיב חשוב נוסף הוא כמובן השכר, הן השכר ההתחלתי כגורם משיכה, הן הקידום הצפוי לעובדים, והן הדיפרנציאציה בין העובדים והתפקידים. בהרצאה יסקור אבי את הכלים השונים לשימוש בשכר כאמצעי למשיכת ושימור הון אנושי איכותי.

אבי ניר – מייסד ומנכ"ל CompVision.

10:20 – 09:45

יהודה שנער

​ווינריות – הדרך לפריצת גבולות הכישרון הטבעי
יהודה שנער

ארגון קם ונופל כידוע כפונקציה של איכות אנשיו ואיכות האנשים המובילים ומנהלים אותם. מהי אותה איכות אנושית מהסוג העושה ארגון לארגון מנצח?
בתמצית, זוהי דרגת ועוצמת הרכיב הווינברי המשקף את המחויבות והדחף להשיג את התוצאות המיטביות בכל פעם מחדש – ולהמשיך להשתפר.
כשווינרים לוקחים על עצמם משימה, הם יחזרו פעם אחר פעם עם התוצאה האפשרית וגם ישתפרו כל הזמן. היכולת לייצר סיפורי הצלחות סידרתיים, תוך שבירה מתמדת את השיאים האישיים, כבר איננה יכולה להיות שאלה של "מזל".
מסתררת מאחוריה שיטה. ליבת השיטה היא הדרך בה ווינרים מנהלים קודם כל את עצמם. ניהול עצמי ווינרי הוא מיומנות בזכות עצמה הנתינת ללמידה, אימון והטמעה, המצטיינת ביעילותה לשבירת תקרות זכוכית ולפריצת שיאים אישיים רצופה.

יהודה שנער – מייסד ומנכ"ל חברת ווינינג אנטרפרייזס בע"מ. מפתח "מודל הווינר" לזיהוי ובניית ויינרים, המיושם בארגונים וחברות בארץ ובעולם, בינהם בחיל האוויר בשלב הכשרתם של טייסי ונווטי הקרב כלוחמי אוויר. ​ 

10:55 – 10:20

אסי מויאל

אנחנו מצאנו כרישים, מה איתכם?

אסי מויאל

חדשנות ויזמות מתחילה מבפנים, מתוך הארגון. בהרצאה יוצגו כלים ומתודולוגיות עבודה לקידום חדשנות ויזמות בקרב העובדים והמנהלים. 

אסי מויאל – מנהל חטיבת פתרונות למידה והדרכה ב-NESS.

11:30 – 10:55

הפסקת קפה, כיבוד עשיר, וביקור בתערוכת ספקים

12:05 – 11:30

אלי בן דוד

אתם עוברים על החוק ולא יודעים על זה
אלי בן דוד

בתחילת 2019 נכנסו לתוקף עדכוני החקיקה בנושא הפנסיה, עדכונים אשר מטילים חובות רבים על המעסיק. בהרצאה נסקור את העדכונים וכיצד עלינו להיערך להם, על מנת לעמוד בדרישות החוק מחד, ולתת שירות מיטבי לעובדים מאידך.

 אלי בן דוד – יועץ ביטוח ומומחה לניהול המערך הפנסיוני הארגוני.

12:40 – 12:05

דר יעקב קדם

 ניהול מצוינות ארגונית
פרופסור יעקב קדם

בעידן התחרות האגרסיבית, בניית יתרון יחסי בר-קיימא באמצעות שיפור התהליכים וההישגים הארגוניים, תוך ישום חדשנות, יצירתיות ושיטתיות, הינו מהלך קריטי להבטחת צמיחה ארגונית ורווחיות. ההרצאה תאפשר לכל משתתף לחוות תהליך של ניתוח עצמי וארגוני, תוך בניית תכנית  לשיפור ההישגים וניהול מצוינות ארגונית. 

פרופסור יעקב אדם – קדם הוא בעל תואר שלישי (Ph.D) במנהל עסקים ותואר ראשון ושני בהנדסת תעשייה וניהול, מכהן כנשיא חברת המחקר והייעוץ הבינלאומית IntePro, המתמחה בהדרכה וביישום גישות ואסטרטגיות ניהול חדישות בארגונים עסקיים וציבוריים.

13:15 – 12:40

שפן הסלע

פיתוח צוותים באמצעות 'הליכה על הקצה'

בנימין הלוי גן אור

בהרצאתו יציג בני איך באמצעות התמודדות עם קשיים וחציית משוכות (פיזיות ונפשיות), ניתן להגיע לשיאים של מצוינות אישית וארגונית.

בנימין הלוי גן אור – יזם ומוביל רעיוני חברתי חינוכי מנהיגותי וכלכלי בחברה היהודית ככלל ובמדינת ישראל בפרט. מנכ"ל חברת שפן הסלע מצוקי רמים. מאמן, מנחה ומאסטר בשיטת ה-NLP.

.14:15 – 13:15

ארוחת צהריים (בופה בשרי)

14:45 – 14:15

בועז נחמד

מנהלי משאבי אנוש כמנהלי משא ומתן
בועז נחמד

בתפקידם של מנהלי משאבי אנוש נדרשת מיומנות לא פשוטה של ניהול משא ומתן. כיצד מנהלים משא ומתן מול ספקים, מול לקוחות פנימיים, מול הנהלה, מול ועדי עובדים, ועוד. כיצד פותחים את המשא ומתן, מובילים אותו וכיצד מסיימים אותו בצורה חכמה.

בועז נחמד – יועץ ארגוני ומנחה סדנאות, מרצה שנים רבות בפני חברות ופורומים מגוונים, מחברם של מספר ספרים פופולאריים, ביניהם רבי המכר "הצ´ק בדואר" "פאזל המכירה" ו"הלקוח תמיד צודק".

15:15 – 14:45

אור פלח

חדשנות טכנולוגית בעולם תעסוקה –
איך להצליח בשוק העבודה של העתיד

אור פלח

כבר היום חלק מהעבודות הוחלפו ע"י הטכנולוגיה ובעוד מספר שנים מעל 50% מהמשרות המוכרות לנו כיום צפויות להיעלם.
בהרצאה נדבר על פיתוחים טכנולוגיים וההשלכות על משרות הקיימות, על פיתוח כישרון ההישרדות, מיומנויות חיוניות, אתגרים עתידיים והזדמנויות בשוק העבודה.

אור פלח – מומחית ומרצה לחדשנות טכנולוגית, כותבת טור קבוע באתר לחדשנות וגדג'טים על פיתוחים עתידיים בתחומים שונים, עם רקע טכנולוגי בעולם המוצרים ונתונים מזה כ-20 שנה.
יועצת טכנולוגית בהייטק בארגונים גדולים, בעלת תואר שני במנהל עסקים ותואר בטכנולוגיות מידע.

16:20 – 15:15

אביעד עדן, מאמן עסקי בכיר בחברת 'תות'

סדנת תקשורת פנים ארגונית
אביעד עדן

סדנת תקשורת פנים ארגונית.
מטרת הסדנה: שיפור התקשורת הבינאישית בתוך הארגון ויצירת שת״פ. במהלך הסדנה נבין איך נוצר עימות /וויכוח /סכסוך תוך אבחנה בין תגובה אוטומטית לתגובה ההכרתית.
נעסוק במגוון כלים תקשורתיים ליצירת שיתוף פעולה והגדלת יכולת הרתימה דרך תקשורת איכותית. נבין מה ההבדל בין דיעה שונה והתנגדות דרך תרגיל חווייתי שמראה את נקודת המבט היחסית של כל אדם.

אביעד עדן – מאמן עסקי בכיר בחברת תות תקשורת ותוצאות. 

הכנס ללא עלות ומיועד למנהלי משאבי אנוש בארגונים בלבד.
לא תתאפשר כניסת ספקים שאינם נותני חסות בכנס!

הכנס ייערך בגני התערוכה, מרכז הירידים, ביתן 10.