שיתוף

כל מנהל גיוס שואף לתהליכים יעילים יותר, עלויות גיוס מופחתות, גיוס מהיר יותר, ותחלופת עובדים נמוכה. זה אולי נשמע כמו חלום אך גיוס מונחה נתונים מספק זאת ישירות אל שולחנך.

מה שעושה את זה היא מילת המפתח: נתונים. הנתונים הם למעשה מידע הכולל את כל מה שאתה, הצוות שלך והמועמדים שאתה רוצה לגייס. כאשר אתה מפרסם מודעת גיוס, יש נתונים. כאשר מועמדים לוחצים על המודעה, מתפתחים נתונים נוספים.

הנתונים שווים מידע, אבל הידיעה שהם שם והשימוש היעיל בהם, הם שני דברים שונים לגמרי. גיוס מונחה נתונים עושה את תהליך הגיוס נגיש עבורך ועבור הצוות שלך, כמו גם עבור כל התהליכים האוטומטיים.

כיצד זה מתבצע?

שיפור זרימת עבודה

איכות גבוהה יותר של עובדים אינה שווה לעומס עבודה גבוה יותר כאשר אסטרטגיות גיוס מונעות נתונים הן חלק מהמשוואה. באמצעות הטכנולוגיה המתאימה, מגייסים ומנהלי גיוס מקבלים גישה לנתונים שמייעלים את קבלת ההחלטות ללא עומס המידע.

ניתוח נתונים מאפשר מאמצי גיוס משופרים, עלויות גיוס נמוכות ויעילות גבוהה יותר. למרבה הצער, 75% מהמגייסים לא מנצלים זאת.

הנתונים עוזרים לך למצוא מועמדים מוכשרים, להגיע אליהם בדרכים מגוונות ולעסוק פחות זמן בתהליך. גישה לנתונים מפחיתה ניחושים באשר למועמד, אשר חוסכים שגיאות וזמן יקרים.

גישה נכונה אל משאבים חיוניים

רשימת מדדי ההעסקה האפשריים היא עצומה, אך מעטים מתבלטים עם פוטנציאל של "השפעה גדולה". הבעיה היא, שמציאת וניתוח ערכים משמעותיים צורכת משאבים רבים. באמצעות גיוס מונחה נתונים, הערכים הללו נמצאים בהישג יד.
זיהוי ערכי מפתח אלו מסייע למזער בזבוז של זמן מיותר, כך שתוכל להתמקד במה באמת עושה את ההבדל בין מועמדים "רגילים" ובין מועמדים איכותיים באמת.

התאמת יכולות למשרות בזמן אמת

כמה זמן ועלויות מבוזבזים עם מודעות שמעולם לא פגעו במטרה האמיתית? כאשר עורכים את המודעה ע"פ נתונים אופטימליים מדויקים, מקבלים את משפך הגיוס ברמה הגבוהה ביותר.

תהליך גיוס מונע נתונים מסייע לצמצם את כמות החמצת ההזדמנויות באמצעות התאמת כישרונות למשרות בזמן אמת. ההתאמה בזמן אמת מסייעת לקבוצה הנכונה של מחפשי העבודה האידאלים לפגוש את המודעה שלכם בזמן ובמקום הנכון. אם פרטי המשרה או מיומנויות המועמדים משתנים, התאמת העבודה בזמן אמת תשתנה גם אצלם. בדרך זו, התהליך משתפר ללא הרף. אם המועמד מרוויח מיומנות חדשה, יש לו סיכוי אפשרות לראות מודעה שמתאימה עבורו יותר. אותו דבר קורה בזמן אמת אם דרישות העבודה משתנות.

אנליזות מקדימות

ניתוח חזוי הוא הדבר הטוב הבא, ואינטליגנציה מלאכותית מאפשרת זאת. באמצעות ניתוח וניבוי גיוסים, המגייס נשאר במצב של למידה והתאמה. רכישות תובנות נוכחיות ועתידיות מותאמות על סמך נתונים מהעבר. ניתוח מגמות התנהגותיות ותהליכי גיוס, מאפשרים קבלת תוצאות טובות יותר בפעם הבאה.

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה