שיתוף

על רשימת האפליקציות הארוכה המתרחבת מידיי יום, נמנות גם אפליקציות שמתאימות מאוד לתחום משאבי האנוש.

אין מדובר באפליקציות ייעודיות לתחום משאבי האנוש והגיוס, אלא כאלו שניתן לעשות בהן שימוש ועשויות לייעל ולקצר משמעותית את העבודה, כמו גם לשפר את הפרודוקטיביות של העוסקים בתחום.

להלן 5 אפליקציות מומלצות לאנשי משאבי אנוש:

Turboscan

אפליקציית סריקה לנייד שחוסכת זמן ומשחררת אתכם מהצורך להמתין עד להגעה למשרד כדי לסרוק מסמכים. האפליקציה סורקת מסמכים באיכות גבוהה, ומאפשרת לכם לאחסן את המסמך הסרוק בטלפון הנייד, לשלוח אותו למייל שלכם ולהדפיס אותו לאחר מכן. ניתן לסרוק מסמכים, קבלות, להמיר הערות לקובץ דיגיטלי וכן לשתף טפסים וחוזים ארוכים.

Dropbox

ה- Dropbox הוא שירות אחסון ענן פופולרי המאפשר לשמור בו את הקבצים שלכם ולגשת אליהם מכל מקום. האפליקציה מותקנת במכשיר הנייד או/במחשב, כך שהקבצים שלכם נשמרים ע"ג הענן במקום במכשיר, לבחירתכם. השירות מסופק עם כמות נדיבה של שטח אחסון בחינם ואם יש צורך בשטח אחסון נוסף, ניתן לרכוש אותו על בסיס מנוי בעלות נמוכה. אפשר גם לשתף את המסמכים עם אחרים שיש להם Dropbox – דבר שמקצר מאוד את העבודה.

LogMeIn

LogMeIn הוא שירות שולחן עבודה מרחוק המאפשר לכם להתחבר באופן מאובטח למחשב שלכם באמצעות אתר LogMeIn. בנוסף, באמצעות האפליקציה לנייד תוכלו לגשת לשולחן העבודה שלכם ממכשיר הטלפון או מהטאבלט. השירות ניתן חינם למשתמשי iOS. הגרסה החינמית אינה זמינה כרגע למשתמשי אנדרואיד.

Evernote

זהו אחסון ענן ברוחב פס שונה, המיועד לשמירת הערות – Notes. באמצעות האפליקציה תוכלו לרשום הערות וליצור מסמכי טקסט פשוטים בטלפון הנייד או במחשב ולגשת אליהם מכל ההתקנים המקוונים שלכם. אפשר גם להתחבר לאתר האינטרנט של Evernote ולקרוא את ההודעות שלכם שם באמצעות שם משתמש וסיסמא. בנוסף, ניתן לצרף תמונה להודעות קוליות באפליקציה.

Skitch

המפתחים של Evernote גם יצרו אפליקציה חינמית נוספת להשלמת היישום בנייד. אפליקציית Skitch מאפשרת לכם לקחת טופס קיים – מסמכים, תמונות, מפה, וכד', ולהוסיף לקובץ הערות בגרפיקה פשוטה.
תוכלו לדוגמה לצלם מפגע בדרך כאשר אתם יוצאים לפגישה רבת משתתפים ולשלוח למשתתפים האחרים את קטע המפה בו המפגע נמצא ומעכב את התנועה, להוסיף את תמונת המפגע ולעדכן אותם על דרכים חלופיות. הדבר יסייע לכולם להגיע לפגישה בזמן סביר.

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה