עדכון: כנס הגיוס השנתי הורחב!

עדכון: כנס הגיוס השנתי הורחב!

כנס הגיוס השנתי 2013, המתוכנן ל-29.1 הוארך. נוספו לו 4 הרצאות (אחת מהן - הרצאת מליאה) וכן תרגיל מעשי בנושא גיוס עובדים ומיתוג הארגון. ההרשמה בעיצומה, אל תחמיצו!

שיתוף
כנס הגיוס השנתי

בעקבות הביקוש שעורר כנס הגיוס השנתי המתוכנן להתקיים ב-29.1 (בעוד קצת יותר משבוע) הורחב הכנס לשעה מאוחרת יותר, נוספו לו הרצאות מעניינות נוספות ואף תרגיל מעשי בגיוס עובדים – לנתינת ערך רב יותר למששתפי הכנס.

עדיין לא מאוחר – ניתן להרשם לכנס הגיוס השנתי – לפרטים נוספים, לחץ כאן!

מליאת כנס גיוס

למליאת כנס הגיוס נוספה הרצאתו של רז מצנע בנושא: מציאת (איתור) המועמד המתאים. בהרצאתו יביא רז דוגמאות מעולם משאבי האנוש הבינלאומי ויציג נתונים לגבי אוכלוסיית מחפשי העבודה שיכולים לשמש את המגייסים לאיתור מועמדים בצורה טובה יותר והגעה למועמדים מתאימים יותר, הן לארגון והן לתפקיד.

הרצאות כנס הגיוס

נוספו 3 הרצאות תוכן מקצועיות לכנס: אייל נאור, סמנכ"ל IT ומשאבי אנוש וחבר הנהלה בחברת G4S GroupIsrael, ירצה בנושא חדשנות בתהליך מיון המועמדים כמנוף לשיפור אפקטיביות הגיוס, דרור קעטבי, מנכ"ל ובעלים של חברת קישורים, ירצה בנושא HR Intelligence – הדבר הבא בעולם הגיוס, ליאור סולטן, מנכ"ל כלכלן פרקטי, ירצה בנושא "לרבע את המעגל" – כיצד נגשר על פערי הידע של מועמדים חסרי נסיון.

שלושת הרצאות אלו באות כמובן להשלים את ההרצאות שכבר ניתנות במושבים השונים ונועדו להשלים את המידע והידע הניתן למשתתפי הכנס. ראוי לציין כי הרצאתו של דרור קעטבי, העוסקת בנושא מודיעין עסקי בתהליכי גיוס טאלנטים תתחיל בסקירת מגמות וחידושים בעולם בתחום גיוס ואיתור מועמדי מפתח, תציג כיצד ארגונים מובילים כדוגמת אפל, מייקרוסופט וגוגל מאתרים ועוקבים אחרי טאלנטים במטרה לגייסם, וכיצד ניתן ליישם פתרון של מודיעין עסקי גם בחברות קטנות-בינוניות לגיוס עובדים בעלי כישורים מיוחדים. שתי ההרצאות הנוספות, זו של אייל נאור וזו של ליאור סולטן, יציגו את הצד השני של המטבע: תהליכי איתור, מיון וגיוס של עובדים מהמגזר הרחב, התאמתם לארגון ואף הכשרתם לתפקיד.

הרצאות אלו מצטרפות להרצאותהם של: יונית לנדוי, מנהלת מחלקת גיוס וניוד בחברת פלאפון, שלומית בן דוד, גלי קובו, ראש מדור גיוס והשמה Cal, שי שרגל, בעלים ומנכ"ל חברת RBS Projects, דלית כהן, מנהלת אגף גיוס ופרט HOT, אבי דנטס, מנהל גיוס ותכנון פרט בלאומי קארד, ו- אתי רייכנשטיין, מנהלת גיוס בחברת ריטליקס.

תרגיל מעשי בגיוס עובדים ומיתוג הארגון

לאור הצלחת התרגיל המעשי בכנס ההדרכה והפידבקים החיוביים שהתקבלו במערכת בעקבותיו, החלטנו להוסיף תרגיל מעשי גם לכנס הגיוס הקרוב. את התרגיל תעביר יוליה ריינשמידט, ויקדים את התרגיל הרצאתה של דליה שליו. ההרצאה והתרגיל יקשרו יחד להצגת נושא מיתוג המעסיק.

מיתוג מעסיק הינו אחד מהמגמות העולות בעולם הגיוס הבינלאומי, והשימוש בו גובר מיום ליום. ארגונים שמסכילים לבצע מיתוג מעסיק בתהליכי הגיוס שלהם יכולים להנות גם ממקורות גיוס חדשים ורחבים יותר וגם מקשר טוב יותר עם הקהל הרחב – שכן המועמדים של היום הינם הלקוחות של הארגון מחר!

לתרגיל המעשי בכנס יתרונות רבים:

  • הוא יוצר אחדות ומסגרת של קהילה לכל העוסקים במשאבי אנוש
  • הוא מייצר נטוורקינג חזק בין המשתתפים
  • הוא יוצר שפה אחידה ומשותפת
  • הוא מטמיע למידה ותורם רבות לצמצום הפער בין ידע ליישום
  • הוא מייצר תוצרי למידה מוחשיים ויישומיים (במתכונת של סרטוני וידאו, המבוססים על צילומים מהתרגיל) בהם ניתן לעשות שימוש לאחר הכנס
  • הוא מהנה ומספק חוויית למידה יוצאת דופן ומקורית

התרגיל בכנס הגיוס הקרוב יעסוק ברתימת העובדים שלכם ליצירת קמפיין ממותג ושיווקי, ה"מתארח" ברשתות חברתיות ומיועד לגייס את הטובים ביותר לארגון שלכם. המשתתפים ייצרו את הקמפיין באמצעות פעילות חווייתית קבוצתית, המבוססת על טכניקות מעולם התסריטאות, ההפקה והפרסום. תוצרי התרגיל יצולמו וייערכו לסרטון, שבו ניתן יהיה לצפות וליישם את עקרונות התהליך בארגון שלכם. לאחר הכנס, תוכלו לתקשר באמצעות תוצרי התרגיל עם הקולגות שפגשתם, לייצר תוצרים, לקבל חוות דעת ולשתף ברעיונות נוספים.

לו"ז כנס הגיוס השנתי 2013

בעקבות הוספת התכנים הוארך הכנס ובמקום להסתיים ביציאה לארוחת צהריים לקראת השעה 15:00, הוקדמה הארוחה לשעה 14:00 והכנס יסתיים בשעה 16:45, כל זאת בלי לפגוע בזמן שניתן לכל הרצאה והרצאה. הפיצול לשני מושבים נותר כשהיה, כאשר כעת יש איחוד מחדש של המושבים בשעה 15:30 (זמן סיום הכנס במקור) למושב בודד שבו ייערכו ההרצאה והתרגיל כפי שפורטו מעלה.

למידע נוסף לגבי לו"ז כנס הגיוס, המרצים ותהליך ההרשמה לכנס ראה: כנס הגיוס השנתי

כנס משאבי אנוש 2020

אין תגובות

השאר תגובה