דיוידשילד

דיוידשילד

חברת דיוידשילד (davidshield) מציעה מעטפת שירותים לחברות ועובדים בתחום הביטוח ברילוקיישן (Relocation). לא מתחילים לעבוד בחו"ל ללא ביטוח רילוקיישן של דיוידשילד.

שיתוף

123

ביטוח רפואי דיוידשילד ללקוחות עסקיים

David_shieldדיוידשילד – החברה המובילה בישראל לביטוח רפואי לעובדים ברילוקיישן

אנו בדיוידשילד מציעים לך ולעובדי החברה שלך מעטפת שירותים ייחודית ברמה גבוהה ביותר, באיכות ורמת שירות שאין להן אח ורע בענף הביטוח. הביטוח מבית דיוידשילד שם לו למטרה להיות המוביל והמתקדם ביותר בתחומו בכל דרך – החל בבחירת עובדי החברה ומקצועיותם, דרך המחויבות הגבוהה שלנו לשירות איכותי, מהיר ואמין, מתן קשת השירותים הרחבה ביותר, רשת הקשרים הבינ"ל הרחבה והמקצועית שלנו ועד למערכות המחשוב המתקדמות ביותר.

היציאה לרילוקיישן היא חוויה של תגליות חדשות ומפגשים עם שפה, תרבות והזדמנויות עסקיות. בתחום הביטוח הרפואי, רובנו תר אחר המוכר והביתי ומחפש תחושת ביטחון ויציבות. עם השירותים המתקדמים של דיוידשילד אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאתה בידיים טובות.

למחלקה העסקית של דיוידשילד יתרונות בדוקים ובעלי ערך עבור חברות השולחות את עובדיהן לרילוקיישן:

מידע מלא וזמין בכל עת

דיווח כספי שוטף ודו"חות רלוונטיים בעברית. לרשות החברה עומד מוקד שירות עסקי ייעודי.

אתר שירות עצמי למנהלי החברה

לקוחותינו העסקיים יכולים לנהל בקלות וביעילות את פוליסות הביטוח של עובדיהם באמצעות ממשק ידידותי ונוח. בממשק זה ניתן לצפות בדו"חות תביעות, לשלוט בכל הכרוך בהוצאות הביטוח הרפואי של העובדים השוהים בחו"ל, לנהל בקרה מלאה על מצבת העובדים המבוטחים ולצפות בסטטוס מעודכן לגבי הוספת עובד או גריעתו מהביטוח הרפואי.

"שקט תעשייתי" לחברה –

הנהלת החברה כמעט ואינה עוסקת בבעיות הרפואיות של העובדים בחו"ל, מאחר ודיוידשילד מטפלת בכל במסירות וביעילות.

זמינות מרבית לעובד ולנציגי החברה –

אנו מתחייבים כי כל פניה של עובד או נציג החברה, תטופל בעברית או באנגלית ע"י מוקד השירות, המוקד העסקי או מוקד "חדר הרופאים" 24 שעות.

הנפקת ויזות עבודה עבורכם 

חברת DavidShield מסייעת בהנפקת אישורים ביטוחיים הנדרשים לויזות עבודה ואשרות שהיה למקומות שונים בעולם לצרכי Relocation ומבצעת זאת עבור לקוחותינו העסקיים באופן שוטף.

מענה זמין, מקצועי ומהיר – בעברית

נציג דיוידשילד מעניק לכל עובד מטעם ארגון או חברה העושה רילוקיישן הדרכה מקיפה בעברית – הוא מסביר לו את תנאי והיקף  הפוליסה מתדרך אותו כיצד לקבל שירות רפואי באופן הפשוט והנוח ביותר, מנחה אותו כיצד לתאם פגישה עם רופא וכיצד למלא טפסים לשם החזר הוצאות רפואיות ומורה לו כיצד להצטרף לשירותים האוטומטיים באתר הבית.

נציגי דיוידשילד זמינים לעובד בכל שעה, בכל יום, כולל שבתות וחגים.

ניסיונם הרב של נציגינו והיכרותם עם עולם הרפואה הבינ"ל מאפשרים לנו להעניק למבוטחינו מענה מקצועי, יעיל ומהיר

תוצאות בקרת האיכות של מוקדי השירות מדברות בעד עצמן: שיחת טלפון נענית בתוך זמן ממוצע של 9 שניות, פניות בדוא"ל נענות ברוב המקרים תוך 12 דקות ופניות בפקס נענות לכל היותר תוך שעה. החזרים כספיים מבוצעים לרוב תוך שני ימי עסקים.


אנו מזמינים אותך לצאת אתנו אל העולם הגדול.

אנו כאן עבורך כדי שאתה תוכל לפרוץ גבולות – גבולות הארץ, גבולות השפה, גבולות הנגישות, גבולות האפשר. בדיוידשילד גבולות אינם מגבלות.

צור אתנו קשר ונצא לדרך.


פרטי התקשרות:

ליצירת קשר ניתן לפנות דרך המייל Business@Davidshield.com או לטלפון 1-800-34-34-35  ובאמצעות רשימת מספרי החינם שלנו מרחבי העולם //www.davidshield.com/pages/55.aspx

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה