3 קורסים לא שגרתיים שתוכלו להציע לעובדים שלכם

3 קורסים לא שגרתיים שתוכלו להציע לעובדים שלכם

קורסים מיוחדים לעובדי החברה שלכם שיעשירו את הידע שלהם ויספקו להם הנאה

שיתוף
קורסים לעובדים

קורסים לעובדים

אין ספק כי למידה מקוונת (eLearning) היא דרך העתיד כאשר מדובר בהפיכת הכשרה העובד לאישית ומותאמת וידידותי יותר למשתמש.

הלמידה המקוונת אף נוחה יותר מאשר גישות מסורתיות. אפשר ללמוד מכל מקום שיש בו מחשב וחיבור לאינטרנט ובכל זמן. הקורסים לרוב זולים בהרבה מלמידה פרונטלית וחלקם אף חינמיים, ומחקרים מראים כי חברות המשתמשות ב- eLearning מכשירות עובדים וחוסכות כסף לארגון ועל הדרך מגדילות את מעורבות העובדים ומשמרות אותם.

ככל שיותר ויותר חברות מאמצות את גישת ה- eLearning כנוהג, יש צורך להבדיל את עצמן מהמתחרות ולספק לעובדים קורסים שונים ולא שגרתיים שיעשירו את עולמם.

הסוגים הנפוצים ביותר של קורסי eLearning הם לקליטת עובדים, מדיניות חברה או מיומנויות הקשורות למשימות ולפרויקטים בעבודה. אלו הם קורסים הכרחיים ובוודאי שיש לסוגי ההכשרה השונים השפעות שונות בלמידתם. עם זאת, ברגע שיש לכם עובדים שנקלטו כבר בחברה ויודעים את עבודתם, זה הזמן להעשיר אותם באמצעות קורסים מקוונים מיוחדים ושונים. קורסים אשר נועדו להגביר את הרווחה הכללית של העובדים או לעזור להם לכוון גבוה יותר בתוך הארגון. הקורסים הללו מראים לעובדים שאכפת לכם מהם ושאתם רוצים לעזור להם להתפתח.

להלן 3 סוגי קורסים מקוונים שונים שתוכלו להציע לעובדים בחברה:

בריאות פיננסית

רק 24% מבני דור המילניום בארה"ב מדגימים אוריינות פיננסית בסיסית. זהו שיעור שהולך ומתמעט בקרב הדור הצעיר – אותן קבוצות שממלאות את כוח העבודה. אם משלבים זאת עם העובדה כי אנשים כיום חיים יותר שנים ויש להם שנים רבות לחיות על חסכונות ופנסיה, ככל שתספקו לעובדים שלכם קורסים והכשרות לניהול פיננסי נכון – כך אתם למעשה דואגים לעתידם.

מעסיקים טובים עושים כמיטב יכולתם כדי לספק לעובדים את המשאבים הנכונים (משכורות, חסכונות ותוכניות פרישה) כדי לעזור לבריאותם הפיננסית, אך מעטים מדי העובדים שמנצלים זאת נכונה. למעשה, מחקרים מראים כי בארה"ב, שני שליש מהאמריקאים לא מכניסים כסף לתכניות הפרישה שלהם. ההכשרה מציעה קורסים בתחום הבריאות הפיננסית וניהול תקציב נכון שיכולים שיכולים לסייע במאבק בבעיות אלו, וההשפעה יכולה להיות מרחיקת לכת. עובדים אשר יהיו בטוחים מבחינה כספית יהיו מוסחים פחות בעבודה, ויהיו מעורבים יותר.

ניתוח נתונים ויזואליזציה

Harvard Business Review כינה פעם את מדע הנתונים כ"עבודה הכי סקסית במאה ה -21" והביקוש לאנשים שיכולים להבין, לנתח, לפרש, ולהסיק מסקנות מנתונים, ממשיך לעלות. יכולות אלה לא צריכות להיות שמורות רק עבור העוסקים בתחום זה בלבד, אלא ניתן לספק אותן לכלל העובדים בארגון, כך שיקבלו הכשרה לתחום מקצועי נוסף. היכולות הללו גם חיוניות להצלחה של כל עובד מודרני במקום העבודה.

על ידי אימון העובדים שלכם לניתוח נתונים ושיתוף נתונים בצורה טובה יותר, תוכלו לראות את השינוי החל במהירות בתקשורת, בהסכמה ובקבלת החלטות בארגון כולו. צמיחת ההכנסות הגלובלית של תוכנת בינה עסקית צפויה להגיע ל -26.5 מיליארד דולר עד 2025. בשיעורי אימוץ רחבים כאלה, חברות צריכות להשקיע בתוכנות בינה עסקית ובעובדים שיכולים לפרש את התוצאות ולנתח את הנתונים המתקבלים, כדי להישאר תחרותיות.

ריכוז וקשב

העולם של היום מלא במסיחי דעת. זה עד כדי כך שתוחלת הקשב הממוצעת של האדם כיום נמוכה מזו של דג זהב. זה משנה את איך שהמוח שלנו עובד וזה כמובן משפיע על הפרודוקטיביות שלנו ועל האושר שלנו בעבודה. התרופה היא תשומת לב וריכוז, אשר משפרים את היצירתיות, את יכולות פתרון הבעיות, ומיומנויות קבלת החלטות. עובדים בארה"ב המתרגלים יוגה או מדיטציה נמצאים במגמת עלייה, וגם בישראל חברות מתחילות להטמיע יותר ויותר סדנאות כאלו ברחבי הארגון.

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה