שיתוף

עמי שטרמר מונה לסמנכ"ל משאבי אנוש בסלקום:

עמי שטרמר מונה לתפקיד סמנכ"ל משאבי אנוש בחברת התקשורת סלקום. מינויו של שטרמר לתפקיד מהווה קידום, לאחר שבשנה האחרונה כיהן בתפקיד סמנכ"ל שירות הלקוחות של סלקום.

שטרמר החל את דרכו בסלקום לפני כ-19 שנים בתפקיד נציג שירות לקוחות. במהלך שנות עבודתו בחברה מילא שטרמר שורה של תפקידי ניהול, בהם ניהול תחום לקוחות הזהב של סלקום וניהול מחלקת השירות של אגף הלקוחות העסקיים.

עם ההודעה על המינוי אמר דניאל ספיר, מנכ"ל סלקום, כי מינויו של שטרמר ממשיך את המדיניות של מינוי מועמדים פנימיים בכל מקום בו מתאפשר לעשות כך.

עם ההודעה על מינויו הודה שטרמר לדירקטוריון סלקום ולמנכ"ל דניאל ספיר על האמון שנתנו בו, ואמר כי הוא נרגש להוביל את תחום משאבי האנוש בחברה.

לדבריו, "כמי שגדל בחברת סלקום, אני מאמין ביכולת של החברה למימוש הפוטנציאל האנושי בכל אחת ואחד מעובדיה בכל תפקיד שהוא, ואדאג לפעול יחד עם עובדי האגף וההנהלה לקידום החברה".

דניאל ספיר, מנכ"ל סלקום אמר עם ההודעה על המינוי: עמי מביא איתו יכולות ניהול ומקצועיות בשילוב יחסי אנוש מעולים, אשר באו לידי ביטוי במגוון התפקידים שמילא בשני העשורים האחרונים, וימשיכו לקדם את החברה גם כעת.

לדברי ספיר, המינוי של שטרמר שצמח בחברה, ממשיך את המדיניות של מינוי מועמדים פנימיים.

לנה וטמכר מונתה לתפקיד סמנכ"לית אנשים גלובלית ב-Panoray:

לנה וטמכר מונתה לתפקיד סמנכ"לית אנשים גלובלית (Global VP People) בחברת הסייבר Panorays.

בתפקידה החדש מיועדת וטמכר להוביל את אסטרטגית משאבי אנוש של החברה ברחבי העולם. בנוסף, תסייע וטמכר להנהלת החברה להכין תשתיות ותהליכים ארגוניים לצמיחה הגלובלית מואצת.

וטמכר מגיעה לתפקיד עם ניסיון רב בניהול משאבי אנוש גלובליים בתחום ההייטק, עם התמחות בתחומי אבטחת הסייבר.

בין שאר תפקידיה הקודמים היא כיהנה בתפקידים אלה בחברות Cynet, illusive networks ובחטיבת אבטחת המידע של EMC/ Dell.

וטמכר היא בוגרת ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בניהול משאבי אנוש ויעוץ ארגוני מאוניברסיטת תל אביב.

חברת פנורייז מפתחת פלטפורמה לאיתור וניהול נקודות תורפה באבטחת המידע, בשרשרת אספקה של ארגונים בצורה קלה ואוטומטית.

הילה ערן זיק תקודם מתפקיד סמנכ"לית מנהלת חטיבת משאבי אנוש ומנהלת הסיכונים הראשית של בנק דיסקונט, לתפקיד סמנכ"לית בכירה וראש החטיבה העסקית של בנק דיסקונט:

הילה ערן זיק, שכיהנה בעבר כחברת הנהלה בבנק לאומי ושימשה סמנכ"ל, מנהלת חטיבת משאבי אנוש ומנהלת הסיכונים הראשית של הבנק, קיבלה קידום לתפקיד סמנכ"לית בכירה לראש החטיבה העסקית של בנק דיסקונט.

בתפקידה הקודמים כיהנה ערן זיק בתפקיד מנהלת החטיבה העסקית בבנק לאומי ארה"ב ובתפקיד משנה למנכ"ל, וכן בתפקידים בכירים בחטיבה העסקית ובחטיבה לניהול סיכונים של בנק לאומי.

כיום משמשת ערן זיק כדירקטורית במספר חברות ציבוריות.

הילה ערן זיק היא בעלת תואר ראשון בכלכלה (בהצטיינות) ותואר שני במינהל עסקים – שני התארים מאוניברסיטת תל אביב.

איתמר גרף קודם מתפקיד סמנכ"ל וראש אגף משאבי אנוש, לתפקיד סמנכ"ל וראש אגף התכנון במשרד הביטחון:

 איתמר גרף, שקודם מתפקיד סמנכ"ל משאבי אנוש וראש אגף משאבי אנוש במשרד הבטחון, קודם לתפקיד סמנכ"ל וראש אגף תכנון במשרד הבטחון.

גרף כיהן במשרד הביטחון במגוון רחב של תפקידי ניהול בכירים. בין השאר הוא שימש כעוזרם של חמישה מנכ"לים, וכסגן בכיר לראש סיבט. הוא נכנס לתפקיד סמנכ"ל וראש אגף התכנון בתחילת יוני.

 

כנס משאבי אנוש בנושא העצמת ההון האנושי

אין תגובות

השאר תגובה