שנה בלבד מאז מונה: מנכ"ל חברת ישראייר יתפטר מתפקידו

שנה בלבד מאז מונה: מנכ"ל חברת ישראייר יתפטר מתפקידו

מקור המעורה בפרטים תיאר כי עזיבתו של המנכ"ל נובעת ככל הנראה בעקבות שינויים ארגוניים שבוצעו, יתכן שללא ידיעתו

שיתוף
מנכ

רז גור אריה מנכ"ל חברת התעופה ישראייר הודיע על עזיבתו, שנה בלבד לאחר שקבוצת IDB תיירות הכריזה על מינויו.

לפני כחודש הודיעה IDB על מינוי של אורי סירקיס למנכ"ל קבוצת ישראייר הכוללת בתוכה גם את חברת התעופה וחברות נוספות. בה בעת נמסר כי גור אריה ימשיך לשמש כמנכ"ל.

אלא שהצהרות לחוד ומציאות לחוד, וגור אריה החליט כאמור לעזוב. מקור המעורה בפרטים תיאר כי עזיבתו של המנכ"ל נובעת ככל הנראה משינויים ארגוניים שבוצעו, יתכן שללא ידיעתו.

גור-אריה, בן 54, נכנס לתפקידו ב-1 בפברואר 2011, במקומו של עופר גרין שפרש לאחר שנתיים בתפקיד. עזיבתו אינה היחידה, שכן גם סמנכ"ל המסחר ב-IDB תיירות, דרור בהט, עזב את החברה בתום שנה ושלושה חודשים בלבד.

גור אריה הוא תא"ל (במיל'), לשעבר ראש להק כח אדם בחיל האוויר וכיהן כמנכ"ל חברת גלובוס – אריזות ומשלוחים בינלאומית. גור אריה הוא בעל תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה, ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב. נשוי ואב לשני ילדים.

קבוצת ישראייר כוללת, לבד מחברת התעופה, גם את החברות נתור, יוסי טורס, סקי דיל, יוניטל ואיזי שאטל. IDB תיירות כוללת גם את החברות אופן סקיי, דיזנהויז, צבר ועידן חדש.

תגובת IDB: "אורי סירקיס התמנה לפני כשלושה שבועות כמנכ"ל קבוצת ישראייר שמאחדת בתוכה את הסיטונאות והתעופה. רז גור אריה שימש כמנכ"ל חברת התעופה בלבד, ולכן יש קיצור שכבת ניהול".

כנס מיזוגים ורכישות בהיבט המשאב האנושי

אין תגובות

השאר תגובה