עוד לא קניתם לעובדים שלכם מתנה לחג?!

עוד לא קניתם לעובדים שלכם מתנה לחג?!

חברת HRus מזמינה אתכם להצטרף לכוח הקנייה האדיר שלה ולתת לעובדים שלכם לבחור בעצמם את מארזי המתנות שלהם Online

שיתוף

בכל שנה זה קורה מחדש. אתם קונים לעובדים שלכם סט למטבח, סיר, מחבטות או מפת שולחן. אתם משקיעים זמן וכסף. הם מעקמים פרצוף במקרה הטוב… הציניקה הארגונית לא יוצאת לחופשה בתקופת החגים. לעתים היא מתעצמת. בעיקר כשהעובדים מקבלים סלסלה המכילה שוקולדים פשוטים ובקבוק יין זול. הם אומרים שעדיף לא לקבל מתנה בכלל. אולי הם צודקים? 

ואולי כדאי שתתנו לעובדים שלכם לבחור בעצמם את מארז המתנות שלהם, און-ליין, מתוך למעלה מ-300 פריטים?


יורם שולטהייס, מנכ"ל HRusיורם שולטהייס
, מנכ"ל HRus: "מיזם המתנות לעובדים הינו עוד צעד שנועד לחזק אתכם, קהילת משאבי אנוש, על ידי כך שיחד אנו מהווים כוח קנייה חזק יותר. מיזם המתנות שלנו מאפשר לכם לתת לעובדים שלכם: 1. את החופש לבחור בעצמם את המתנות שלהם מתוך מבחר עצום של מאות מותגים מובילים 2. ליהנות ממתנות יקרות יותר מאלה שהארגון היה יכול לקנות להם, וזאת בזכות כוח הקנייה שיצרנו באמצעות אתר אחד שמספק מתנות לארגונים רבים, מכלל ענפי המשק, בכל סדרי הגודל.

"זה אומר שלא רק חברות גדולות, המעסיקות מאות עובדים, יכולות לנהל משא ומתן מול ספקי המתנות מתוך עמדת כוח. עכשיו אנחנו יכולים להציע לארגונים קטנים יותר להצטרף לכוח קנייה.

"המטרה שלנו היא ברורה, אנחנו רוצים לתת למנהלי משאבי אנוש כוח לתת יותר לעובדים, בחג וכל ימות השנה. מיזם המתנות שלנו, שעלה לאחרונה לאוויר, הינו עוד מהלך שנועד לחזק את קהילת משאבי אנוש בארץ. אני מזמין אתכם לבקר באתר שלנו ולהתרשם מהמיזם שהקמנו במיוחד עבורכם."

הנכם מוזמנים למיזם המתנות של HRus

כנס משאבי אנוש שנתי 2022

אין תגובות

השאר תגובה