קבוצת זאפ מחפשת חשב/ת שכר

קבוצת זאפ מחפשת חשב/ת שכר

התפקיד כולל ניהול עובדת אחת ודורש ניסיון בארגון גדול של מעל 500 עובדים

שיתוף
כוח אדם

קבוצת זאפ מחפשת חשב/ת שכר, למשרה מלאה ברמת גן, בה נמצא מטה החברה.

בתפקיד ישנם ממשקי עבודה מול גורמים חיצונים כגון ביטוח לאומי ומנהלי הסדר, וממשקים  פנימיים כמו עם מחלקת משאבי אנוש והמחלקה הכלכלית. התפקיד נמצא בכפיפות לחשב השכר של החברה, וכולל ניהול של עובדת אחת שתהיה כפופה לחשב/ת השכר החדש/ה.

במסגרת התפקיד אחריות ותפעול שוטף של כל נושא השכר בחברה: אחריות על קליטת עובדים וסיום עבודתם, ביטוח מנהלים ועוד. טיפול בנושאי הפרשה לפיצויים, חופשה, פקודת שכר  והתאמת כרטיסי שכר. וכן הפקת דו"חות שכר ומתן מענה לשאלות עובדים.

דרישות התפקיד:

ניסיון כחשב/ת שכר בארגון גדול של מעל 500 עובדים.

שליטה טובה בתוכנת חילן שכר+ נוכחות+ מחולל דוחות "אופק"  – חובה.

אקסל ברמה גבוהה – חובה.

ניסיון בסוגי העסקה שונים  (על בסיס שעתי/ חודשי/ עמלות) – חובה.

שליטה בדיני עבודה.

תעודת חשב שכר- יתרון.

תכונות נדרשות לתפקיד: אחריות, יכולת ירידה לפרטים, שירותיות , אדיבות, "ראש גדול", רצון ויכולת להשקעה, עבודה עצמאית, ראיה מערכתית ויכולת עבודה תחת לחץ .

קבוצת זאפ הוקמה בשנת 1968 מיסודה של חברת דפי זהב שהפיצה ספרי טלפונים, ובחודש דצמבר האחרון השיקה את שמה החדש קבוצת zap.

החברה מפעילה פורטלים ואתרי אינטרנט בתחומים שונים, ובשבועיים האחרונים פורסמו ידיעות שהקבוצה רכשה את אתר האגרגציה הגדול TAVO המציע קופונים, ואת הפעילות של TAVO בעולם הסלולר.

חשבות שכר הנו תפקיד מפתח בארגונים, בתוקף היותם של הממלאים אותו מופקדים על הכנת המשכורות לעובדים. על חשבי השכר ליישם במהלך עבודתם את עקרונות מס ההכנסה, דיני עבודה, ביטוח לאומי ודיני עבודה רבים, העשויים להתעדכן ולהשתנות מעת לעת. ההתמודדות עם השינויים בחקיקה היא אחד האתגרים של התחום.

קורות חיים יש לשלוח למייל: friends@d.co.il

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה