פיטשרים חבויים של פייסבוק שאולי לא הכרתם

פיטשרים חבויים של פייסבוק שאולי לא הכרתם

פייסבוק היא הרשת החברתית המובילה כיום המשמשת בין היתר גם עבור מעסיקים לפרסום מודעות דרושים ואיתור כישרונות לחברה

שיתוף
פייסבוק

פייסבוק

אין ספק כי פייסבוק הוא אחד האתרים הפונים לציבור הרחב והמקיף ביותר. בכך הפכה פייסבוק גם למקור "שאיבה" לכישרונות עליונים. עם זאת, ישנן אפשרויות רבות בפייסבוק שלא כולם מכירים, ופיטשרים מצויינים שרבים אפילו לא שמעו עליהם.

יש כל כך הרבה דברים שתוכלו לעשות יותר אם רק תדעו כיצד להשתמש בתכונות המתקדמות של הרשת. להלן כמה מהן:

 

Message Requests

הודעות פייסבוק

אם אתה כבר משתמש בפייסבוק זמן מה, סביר להניח שיש לך תיקייה מלאה של הודעות שלא נקראו שאתה אפילו לא יודע שיש לך: התיקייה " Message Requests" מרכזת את כל ההודעות הפרטיות ששולחים לך אנשים שאינם חברים שלך בפייסבוק, ועל מנת לקרוא אותן עליך לאשר את קבלת ההודעה. כדי לבדוק את ההודעות הללו, לחץ על הסמל "Message" בחלק העליון של מסך הבית שלך ושם תמצא את לשונית Message Requests, כשתבחר בלשונית הזו תוכל לראות את ההודעות שלא הבחנת בהן קודם.

האם מישהו חיטט בחשבון הפייסבוק שלך?

רוצה לדעת אם מישהו מחובר לחשבון הפייסבוק שלך ללא רשותך? ראשית עבור לדף ההגדרות, ותחת תיקיית האבטחה, תראה את הקישור "Where are you logged in." כאן תוכל למצוא את כל הכניסות לפייסבוק הפעילות שלך, החל מהמחשב, דרך הטאבלט ועד לטלפון הנייד. אם כניסה מסוימת נראית לך חשודה, תוכל לעצור את האפשרות להיכנס ממנה.

אימוג'ים לפייסבוק

אתם וודאי מבחינים כי חברים שלכם מצמידים אימוג'ים חמודים לפוסטים או לתגובות שלהם בפייסבוק. על מנת להצמיד באימוג'ים הללו בעצמם, תוכלו לעשות "העתק" – "הדבק" מכאן לחלקם:

(^^^) – כריש
<(") -פינגווין
: ) – סמיילי רגיל
:|] – רובוט
^_^ -פרצוף חמוד
8) – משקפיים
8-| – משקפי שמש

העברת קבצים בהודעה

אם אתם רוצים לקבל קורות חיים ממועמד למשל, הוא יוכל לשלוח לכם את הקובץ דרך הפייסבוק בהודעה פרטית. גם אתם יכולים לשלוח קבצים באופן דומה.

עליכם לפתוח את תיבת ההודעות Messenger, ללחות עם סמל המהדק ולבחור קובץ מהמחשב שלכם אותו תרצו לשלוח ולהוריד אותו משם.

תזמון קריאת פוסטים

אם אתה מעוניין לקרוא פוסט או קישור מעניין ששיתף אחד החברים שלך בפייסבוק אבל כעת אין לך זמן לקרוא, במקום לאפשר לפוסט להיעלם בין יתר הפוסטים האחרים, תוכל לתזמן את הקריאה שלו למועד נוח יותר.

על מנת לתזמן קריאת פוסטים, לחץ על החץ הקטן בפינה הימנית העליונה של כל פוסט. לאחר מכן לחץ על הקישור בלחצן Save link button from the pull-down. כיצד תוכל להגיע לפוסט הזה אח"כ? בשורת המועדפים הימנית שלך תלחץ על לשונית "saved" וכך תוכל לקרוא את הפוסטים ששמרת להמשך.

הורדת עותק של כל מה ששיתפת בפייסבוק

הורדת קובץ פייסבוק

האם תרצה עותק של כל דבר שאי פעם שיתפת בפייסבוק? כל פוסט, כל תמונה, כל וידאו, כל הודעה וצ'אט? אתה יכול לעשות את זה!

עליך ללכת להגדרות> כללי > וללחוץ על קישור "Download a copy of your Facebook data" בתחתית. מכאן עליך לפעול על פי ההנחיות.

יצירת News Feed מותאם אישית

news feed

אחת הדרכים היעילות ליצור לעצמך News Feed של תכנים שאתה מעוניין לראות בעמוד שלך תוך הסרת התכנים שאתה לא מעוניין בהם היא לגשת לתכונה ע"י לחיצה על שלושת הנקודות ליד "News Feed" בחלק העליון בעמודה השמאלית. בחר Edit Preferences" ", לחץ על " Prioritize who to see first" ובחרו אנשים, עמודים, ומותגים שמעניינים אתכם במיוחד.

יריד משאבי אנוש 2022 - ריבוע

אין תגובות

השאר תגובה