מועמדים משאבי אנוש: סיתונית כהן קסקה, חוזרת בגדול

מועמדים משאבי אנוש: סיתונית כהן קסקה, חוזרת בגדול

היא חזרה לארץ משהייה ארוכה בארה"ב לאחר ניהול עסק משגשג, במטרה לחזור הביתה לעולם הגיוס ומשאבי האנוש

שיתוף
כוח אדם
סיתונית כהן קסקה

סיתונית כהן קסקה חזרה לאחרונה לארץ מארצות הברית, לאחר שהייה של תשע שנים וניהול עסק עצמאי בתחום סיטונאות וקמעונאות תכשיטים. על החזרה מספרת שהתגעגעה מאוד למשפחתה, וגם לארץ שתמיד נחשבה לבית. כעת היא מחפשת עבודה בתחום הגיוס ופתוחה לכל עולם משאבי האנוש, תוך עדיפות לעבודה בארגונים שאינם חברות כוח אדם.

את דרכה בעולם משאבי האנוש החלה באו.אר.אס כרכזת גיוס. משם המשיכה כמנהלת גיוס בבית המערכות חברת השמירה טכנולוגיות מיגון. במסגרת תפקידה הייתה אחראית על ליווי תהליך הגיוס: החל מכתיבת תיאור המשרות ועבודה מול חברות כוח אדם ומכוני אבחון, דרך ביצוע ראיונות פרונטאליים בכל סניפי הארץ, ועד ביצוע מבחני קבלה וכתיבת חוות דעת אישיותית.

התפקיד כלל גם קביעת אסטרטגיות הגיוס, מעקב אחר יעדים, כמו גם הצבת יעדים חדשים וליווי מנהלי סניפים. וכן הדרכה וחניכה לעובדים חדשים מכל רחבי הארץ.   

סיתונית ניהלה בארצות הברית עסק עצמאי בעל מחזור מכירות של 150 אלף דולר בשנה. כבעלת עסק היתה אחראית עליו מא' עד ת':

  • הגדלת מספר לקוחות החברה מ-10 ל-150.
  • גיוס לקוחות ואבחון צרכיהם.
  • גיוס עובדים וביצוע ראיונות טלפונים.
  • שימוש נרחב ברשתות חברתיות.
  • ניהול משא ומתן ומכירות לרשתות בינלאומיות בארה"ב וקנדה.
  • תכנון אסטרטגיה עסקית ושווקית.
  • השתתפות בתערוכות מקצועיות ברמה בינלאומית.

 היא מחזיקה בתואר שני MBA בהתמחות במשאבי אנוש, שלמדה בקריה האקדמית במנצ'סטר. את תחום משאבי האנוש היא אומרת שאוהבת כי הוא משלב עזרה לאנשים, אוריינטציה מכירתית אליה היא מתחברת, ואינטראקציה מעניינת עם אנשים שמגיעים עם אינטרס דומה לשלה: למצוא לעצמם משרה מתאימה ולהצליח בתפקיד.  

סיתונית מעידה על עצמה כאשה חרוצה ו"אשת עבודה", ועל כן היא פתוחה לכל הצעה בתחום הגיוס בפרט ובמשאבי אנוש בכלל. עוד היא אומרת שהיא בעלת יכולת אבחון גבוהה ואינוטאציה חזקה, יכולת שיווק וחשיבה יצירתית ותפעולית, ובעלת נכונות לעבודה מאומצת בסביבת עבודה ארגונית מורכבת. שליטה מלאה בשפה האנגלית ברמת שפת אם – יש לה כבר מזמן.

ניתן ליצור קשר במייל: sitvanitck@gmail.com 

כנס משאבי אנוש שנתי 2022

אין תגובות

השאר תגובה