ידע זה הון

ידע זה הון

מפתחת התוכנה לניהול הון אנושי Kenexa הכריזה על כוונותיה לרכוש את OutStart המפתחת פלטפורמת E-Learning

שיתוף
טכנולוגיות משאבי אנוש
טכנולוגיות משאבי אנוש

Kenexa, החברה המפתחת תוכנת ניהול משאבי אנוש ומספקת ללקוחותיה שירותי הטמעה ותמיכה בתוכנה, מרחיבה את חבילת השירותים המקצועית באמצעות פלטפורמת ה-E-learning (לומדות).

[adrotate banner="27"] Kenexa, המספקת למגוון לקוחותיה (ביניהם חברות רב לאומיות, חברות בינוניות עד גדולות וגופים ממשלתיים) תוכנת ניהול משאבי אנוש המאפשרת אוטומטיזציה של שיפור תהליכים, קרי תהליכי גיוס עובדים, הערכת עובדים, ניהול כישרונות ועוד.

OutStart הינה חברה פרטית הממוקמת בבוסטון ולמעלה מ-300 משתמשים ברחבי העולם (בעיקר מארגונים רב לאומיים) נעזרים בתוכנה שלה. מהחברה נמסר כי היא ערוכה לספק פתרונות להדרכה והשלמת פערי ידע.

במשרדי  Kenexa, הממוקמים בפנסילבניה ובהם מועסקים קרוב ל-350 עובדים, סבורים כי באמצעות רכישת הלומדות תוכל החברה להרחיב את חבילת ה-Talent Management עם מתן פתרונות מתקדמים לפיתוח ערוצי הדרכה און-ליין באמצעות התוכנה שמאפשרת חוויית למידה בנוסף על הערף המוסף שטמון בחובה של הלמידה עצמה. הנהלת Kenexa הגדירה את החיבור ל- OutStart כשיתוף פעולה שיאפשר לה להעניק ללקוחותיה Award-Winning- Suit, משמע מעתה היא תוכל לספק ללקוחותיה חבילה מושלמת המכילה תוכנה ושירותים ייעודיים לפיתוח ערוץ ההדרכה און-ליין.

אלון פיאדה, סמנכ"ל HRus
אלון פיאדה, סמנכ"ל HRus

אלון פיאדה, סמנכ"ל שיווק בחברת HRus הגיב לרכישה באומרו: "היתרונות של תוכנות משאבי אנוש אינטגרטיביות הן ברורות מאליהן. חברות התוכנה המובילות וביניהן כמובןSAP  ואורקל נערכות לספק שירותים חדשים ומתקדמים לניהול הון אנושי כדי לשמור על יתרון בשוק מול חברות קטנות ואפילו חברות הזנק המספקות פתרונות לניהול משאבי אנוש. המהלך של שילוב לומדות כחלק מחבילת ה-Talent Management הוא צעד חכם ומתבקש אם מבינים שכיום, כשהמשק הוא כל כך דינאמי, היכולת ללמד, להכשיר ולפתח עובדים היא המפתח להצלחה מסחרית ולשימור עובדים בו זמנית – מבינים שזה רק מתבקש שתוכנת ניהול הון אנושי תכלול סגמנט מתקדם ללימודים והכשרות מקצועיות."

להרחבת הידע על תוכנות משאבי אנוש וחדשנות בטכנולוגיה ל-HR ראה גם – כנס טכנולוגיות משאבי אנוש.

סדנת פרזנטציה אפקטיבית והעברת מסרים מרחוק

אין תגובות

השאר תגובה