נילוס תוכנה בע"מ (נילוסופט)

נילוס תוכנה בע"מ (נילוסופט)

Niloosoft היא חברת תוכנה המספקת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים בתחום ההשמה והמשאבי אנוש, מפתחת מערכת Hunter HRMS.

שיתוף
תוכנת משאבי אנוש

אודות Niloosoft ומערכת לניהול הגיוס

Hunter-HRMS

:

ליצירת קשר: 

050-9691411

 Niloosoft היא חברת תוכנה שהוקמה בשנת 2003 על ידי נמרוד רונן (מנכ"ל) וליאור בן דרור (סמנכ"ל).

מטרת החברה היא לספק פתרונות טכנולוגיים מתקדמים בתחום ההשמה והמשאבי אנוש. הפתרונות שאנו מציעים מיועדים לחברות השמה ומחלקות משאבי אנוש בארגונים אשר רוצות לנהל את תהליך הגיוס שלהם בצורה שוטפת ויעילה מול מנהלים במחלקות השונות והכל בזירה אחת.


 

מהי מערכת

Hunter-HRMS

?

כידוע כל חברת השמה ומחלקת מש"א מקבלים אליהם כמויות של קבצי קורות חיים מדי יום. כדי להפוך את הקו"ח למידע זמין, נוח ומסודר יש צורך בלהשקיע הרבה זמן ומשאבים.

Niloosoft פיתחה את מערכת Hunter HRMS שתספק מענה לצורך זה.

 

מערכת  Hunter HRMS היא מערכת webית העובדת בשיטת SAAS, אשר מאפשרת התחברות ושימוש במערכת בקלות ונוחות מכל מחשב בעולם.

 

כמו-כן, המערכת עובדת במס' שפות גם כממשק שימוש למשתמש וגם בקריאת, תיוק וניהול תוכן הכרטיסים כולו ותומכת בשפות הבאות: אנגלית, עברית, רוסית, סינית, גיאורגית וספרדית.

 

Hunter HRMS מתאימה לחברות השמה וכ"א וכן למשאבי האנוש בארגונים שונים, מכלל הנישות והגדלים בשוק. חברות כמו רפאל, אלביט מערכות, Manpower, Retalix ועוד כבר נהנות מהטכנולוגיה המתקדמת של המערכת.

 

Hunter HRMS מלווה ומתעדת את כל תהליך הגיוס. מרגע קבלת קורות החיים של המועמד (מתבצע תיוק אוטו' של קורות החיים שלו ונבנה לו כרטיס מועמד באופן אוטו', כולל פרטיו האישיים, הניסיון התעסוקתי שלו, השכלתו, מאיזה מקור גיוס הגיע, מתי ולאיזו משרה הגיש מועמדותו) וכמובן שמתבצעת בדיקת כפילויות ברמה גבוה ואיכותית מאוד.

 

משלב קליטת המועמד ניתן לנהל את תהליך הגיוס שלו, ע"י חיפושים חכמים ומדוייקים הנקראים "ציידים אוטומטיים"  אשר מאתרים באופו אוטו' מועמדים העונים לדרישות המשרה הרלוונטית. משם אפשר גם להמשיך לניהול התהליך כולו, לפי שלבי הארגון, חוו"ד הזנת תקציר קורות חיים, שליחה ללקוח, מענה דחייה אוטו' למועמד ועדכון תחילת העבודה.

 

 

שימוש במערכת כולל גם ניהול כרטיסי ספקים (מקורות גיוס), לקוחות/מחלקות, אנשי קשר ומשרות.

 

למערכת יכולת לקשר עצמה עם הרשמת החברתית – Linkedin ובכך לחשוף ולנהל את כל המידע היושב ברשת. היא מבצעת חיפושים חכמים של מועמדים ברחבי הרשת החברתית, מאפשרת יצירת סל משרות למועמד ושיוכו המיידי למס' משרות במקביל ושיוך מס' מועמדים למשרה אחת במקביל.

 

 

המערכת עובדת במהירות גבוהה, Niloosoft דואגת לגבות ולשמור את המידע תחת חיסיון מוחלט והצפנות שונות לכל חברה וחברה ולשחרר שדרוגים חדשים מדי רבעון.


רמת אבטחה:

במערכת הHunter HRMS הושקעו משאבים רבים עבור אבטחתה, אשר עומדת היום בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ומאפשרים לחברות הבטחוניות הגדולות ביותר לעבוד איתה (כגון רפאל, אלביט ותעשייה צבאית).

 

לקבלת חודש התנסות (ללא עלות או התחייבות) לחץ/י כאן.


פרטי התקשרות:

ליאור בן דרור
050-9691411
liorbd@niloosoft.com

 


אירוע משאבי אנוש 20-21.12.2021

כנס הגיוס השנתי 2021
כנס רווחה וחווית עובד 2021
כנס ההדרכה והלמידה 2021
באנר כנס דיני עבודה

אין תגובות

השאר תגובה