חטיבת הדרכות והטמעות, נס

חטיבת הדרכות והטמעות, נס

חטיבת ההדרכה של נס מציעה שירות ייחודי המאפשר לכל ארגון לטייב ולשמר את מכלול הידע הארגוני שלו.

שיתוף
נס הדרכה

 

פיתוח תמהיל למידה אפקטיבי

חטיבת ההדרכות וההטמעות בנס מציעה שירות ייחודי המאפשר לכל ארגון לטייב ולשמר את מכלול הידע הארגוני שלו.

 

כל שפע המצגות, חומרי ההדרכה, נהלים ותקנים וכל תיעוד אחר בארגון לא פעם שוכבים כ"אבן שאין לה הופכין", חטיבת ההדרכה של נס, יודעת לקחת את מכלול החומרים ובעבודה משותפת עם מומחי התוכן הארגוניים מאפשרת לשמר, לטייב ובעיקר להנגיש את הידע באמצעים מתקדמים ועכשווים לטובת משתמשי הקצה. הפעילות מתבצעת על ידי מפתחי הדרכה מקצועיים בתהליך "פיצוח" הדרכה מובנה. התוצרים הסופיים ניבנים בתמהיל הדרכה מיטבי המותאם לאוכלוסיות היעד על-פי פרופיל כל משתמש בצורה ידידותית, מעניינת ואינטרקטיבית.

 

היתרון הינו בשימוש הידע הארגוני מחד והנגשתו בצורה קלה ואפקטיבית למשתמשים, ללקוחות, לספקים של הארגון.

 

הטמעת מערכות מידע ארגוניות

המיומנות המובילה של חטיבת ההדרכה של נס הינה בניהול פרויקטי הדרכה והטמעה. במשך 17 שנות ניסיונה בצעה החטיבה מאות פרויקטים וביניהם מגה פרויקטים מהגדולים ביותר במשק הישראלי כמו בחברת חשמל, שירותי בריאות כללית, נמלי ישראל, שטראוס, טבע ועוד.

 

חטיבת ההדרכה של נס מעניקה פתרון כולל מקצה לקצה החל מפיתוח ערכות הדרכה מותאמות פרופיל דרך הדרכות וקורסים פרונטאליים ועד הטמעה ותמיכה טלפונית במרכז תמיכה אפליקטיבי.

 

השילוב המנצח של הנחלת תהליכי עבודה ונהלים ארגוניים עם הטמעה טכנולוגית של המערכות זאת עם תהליכי ניהול שינוי ומוכנות ארגונית, מאפשר סיפור הצלחה מוכח, בפתרון מלא, איכותי ומקצועי .

 

חטיבת ההדרכה של נס משלבת תמהיל מיטבי של הדרכות פרונטאליות ואישיות תוך שימוש באמצעי למידה עצמאיים. תהליכי ההטמעה מטפלים הן בהיבטים הטכנולוגיים ולא פחות חשוב מכך גם בהיבטי התנגדות וחשש. זאת עם היכרותה המעמיקה של החטיבה את המגזרים העסקיים השונים והבנתה את ליבת העסקים של כל אחד מהם, מהווים ערך מוסף משמעותי להבטחת הצלחת הפרויקט.

 

מכללה טכנולוגית

מכללת נס הינה מרכז הדרכה עתיר ניסיון המתמחה בהכשרה טכנולוגית ניהולית לעולם ההיי-טק.

 

המכללה מתמחה בהדרכת מערכות מידע וטכנולוגיות למידה ומקיימת עשרות קורסי הסמכה טכנולוגיים למגוון יצרניות התוכנה והחומרה הבינלאומיות כמו – Microsoft, SAP, Cisco, VMware ועוד . המכללה פרוסה במערך של 5 קמפוסים בפריסה ארצית. בהיות המכללה חלק אינטגרלי מפעילות נס טכנולוגיות היא מעניקה ידע מעשי מ"השטח" לבוגריה ומהווה בין היתר "בית היוצר" לעובדים מקצועיים במגוון מקצועות המחשב.

 

שירות מנוהל פלטפורמת למידה בענן

חטיבת ההדרכה של נס מהווה נקודת מפגש מיטבית של ידע טכנולוגי עם הבנה עמוקה של תהליכי הכשרה ארגוניים אל מול פיתוח ופיצוח הדרכה. ה"שילוש הקדוש" הנ"ל מאפשר מענה מקצועי ומתקדם בשירות חדש וייחודי של פלטפורמת LMS מותאמת ארגון כולל פיתוח, הנגשה ותחזוקה מלאה של מכלול חומרי הלמידה הארגונית.

 

יועצים מומחים מהחטיבה מלווים את הארגון בתהליך במכלול ההיבטים החל מניהול השינוי במעבר ל"ארגון לומד" ועד לתהליכי "קרדיטזציה" והסמכה פורמלית דרך ניהול כשירויות ארגוני.

 

כל אילו מיושמים על פלטפורמה LMS המותאמת לצרכי הארגון ובעלי התפקידים השונים בו. המושל הנ"ל מאפשר התאמה מיטבית של מכלול תפיסת הלמידה הארגונית תוך אפשרות לגדילה מתפתחת על פני ציר הזמן והבשלות הארגונית.

 

פרטי התקשרות:
ריקי שורק, סמנכ"לית פיתוח עסקי, חטיבת ההדרכה, נס
ricky.shoerk@ness.com

054-4861083 


 

נס הדרכה

כנס משאבי אנוש בנושא העצמת ההון האנושי

אין תגובות

השאר תגובה