ארגונים מארחים חברים – בנק דיסקונט

ארגונים מארחים חברים – בנק דיסקונט

העמותה לניהול, פיתוח וחקר משאבי אנוש קיימה אירוע נוסף במתכונת "ארגונים מארחים חברים" והפעם בנק דיסקונט

שיתוף
העמותה הישראלית למשאבי אנוש

ב-24 ביוני התקיים אירוע מסדרת "ארגונים מארחים חברים", מטעם העמותה לניהול, פיתוח וחקר משאבי אנוש, והפעם המארח היה בנק דיסקונט.

האירוע התקיים במוזיאון "הרצלילינבלום", מוזיאון לבנקאות ונוסטלגיה תל-אביבית, שבבעלות בנק דיסקונט, השוכן בבית שיף המיתולוגי (מראשוני הבתים בתל אביב). את האירוע הנחה ד"ר ליאור שוחט, מרצה למדעי המדינה באוניברסיטת חיפה ובמהלכו המשתתפים (חברי קהילת משאבי אנוש) זכו לסיור מודרך חווייתי המשלב עבר, הווה ועתיד.

את האירוע פתח יוסי פרץ, סמנכ"ל מערך משאבי אנוש, בסקירת היבטים האסטרטגים בתכנון המשאב האנושי של הבנק בעשורים הקרובים והמהלכים היזומים של משאבי אנוש על מנת להיערך לאתגרי העתיד.

במהלך המפגש הוצגו יוזמות חדשניות של הארגון וביניהן:

נאווה צדקה, מנהלת מחלקת תכנון ופיתוח, הציגה את המודל של פיתוח כישרונות Top Talent.

ד"ר אילן פרידריך, מנהל מדור לייעוץ ארגוני וניהול, דיבר על יישום מודלים של אינטליגנציה רגשית ככלי לפיתוח מנהלים.

ד"ר שלומית קמינקא, מנכ"ל העמותה הישראלית למשאבי אנוש ומרצה במסלול האקדמי המכללה למנהל ראשון, סקרה את פעילות העמותה.

מאיר בן-בסט, מנהל מכללת דיסקונט, הציג את הפרויקט "חלון לבנקאות", המקרב את העובדים לשטח – דרך הבנת עיסוקי הליבה של הארגון.

בסיום האירוע – כמיטב המסורת – נערך טקס חלוקת תעודות למוסמכים חדשים.

העמותה לניהול, פיתוח וחקר משאבי אנוש מקיימת מספר מפגשי למידה מסוג זה כמידי שנה, במטרה לחשוף את קהילת משאבי אנוש לפעילויות החדשניות והאסטרטגיות של הארגונים המארחים, תוך קיום דיאלוג מפרה בין המשתתפים. "ארגונים מארחים חברים" הוא פרויקט התומך במטרת העמותה למשאבי אנוש – לפעול לקידום המקצוע של הקהילה ולקדם מצוינות בתחום ניהול המשאב האנושי בחברות השונות במשק.

 

כנס משאבי אנוש שנתי 2022

אין תגובות

השאר תגובה