The Employee Experience

Creating organisations where people belong, find meaning, and co-create astonishing human achievements

עלויות:

880 ש"ח ברישום מוקדם, עד לתאריך 26.10
1080 ש"ח ברישום רגיל, עד לתאריך 12.11
1280 ש"ח ברישום ברגע אחרון (מה-13.11)

* מדיניות ביטולים:

ניתן לבטל השתתפות בהתאם לחוק הגנת הצרכן בהודעה בכתב בלבד למייל: yoram@hrus.co.il
ניתן להחליף את שם המשתתף לפני האירוע בפנייה למייל שלמעלה.

סדנת ניהול חוויית עובד (The Employee Experience) של המרצה הבינלאומי, בן וויטר, הינה הזדמנות חד פעמית ללמוד מאחד המומחים המובילים בעולם. 
 
הסדנה כולה מתמקדת ב-'חוויית' העבודה ועוסקת בכל, החל משלבי טרום-העסקה ועד לשלב הפרישה. 
 
במהלך היום והדיונים, אנו נגלה כיצד לבנות "חוויות עובדים" יוצאות מן-הכלל אשר יתרמו באופן נרחב להיבטים העסקיים שלנו. "ארגונים חווייתיים" הנם יותר רווחיים, יותר פרודוקטיביים ויותר פעילים. כל זאת לא במקרה, אלא הם בנויים באופן המאפשר להם להתנהל כך. 
 
בואו קחו חלק במסע. עבודה מול הקולגות שלכם ומנחה הסדנה בכדי ללמוד כיצד להפוך את ארגונכם לכזה שבו העובדים באמת ישגשגו ויניבו תוצאות יוצאות מן-הכלל.
זו, בהחלט חוויה אנושית.

לו"ז סדנת חוויית עובד – The Employee Experience Workshop

מושב בוקר
הכנסה להקשר ותכנון מחדש של חוויית העובד 

התכנסות וארוחת בוקר

08:00-09:00

חוויית העובד גלובאלית ולוקלית
תובנות – הובלה באמצעות דוגמאות

קביעת ההקשר של היום. מושב זה יספק תובנות על הקידמה בתנועת חוויית העובד הגלובאלית תוך בחינה של מגוון דוגמאות מארגונים שהשקיעו רבות בתשתיות שלהם, עיצוב מקום העבודה, טכנולוגיה וחוויית העבודה היומיומית של כל העובדים. המושב יבחן גם את ההקשר המקומי תוך שיתוף תובנות ודוגמאות מעולות מתוך קבוצת ה'חוויות' המצוינות במקום העבודה.

09:00-10:30

הפסקת קפה

10:30-11:00

החוויה הטובה ביותר –
תכנון מחדש של הארגונים שלנו וחיווט מחדש של מחלקת משאבי האנוש

התמקדות הוליסטית בניהול חווית העובד מחייבת גישה חדשה בדרך שבה שירותי התמיכה שלנו עובדים ומשתפים פעולה זה עם זה ברמה יומיומית. מושב זה יחקור את התפיסה, החזון והערכים הנדרשים להטמעה עמוקה של הגישה ה'חווייתית'. בניית התשתית וההנהגה לחוויית העובד הינה קריטית.

מושב זה יגבש דרכים בעלות השפעה רבה למיצוי הפוטנציאל של 'חוויית העובד'.

11:00-13:00

ארוחת צהריים

13:00-14:00

מושב צהריים
גיבוש והובלת חוויות עובד מדהימות

מסע חויית העובד – מטרום העסקה ועד לפרישה

ארגונים בעלי גישה מתקדמת, יוצרים בכוונה תחילה סביבות עבודה בהן אנשים יקבלו תחושת שייכות ומשמעות עמוקה דרך הגישה ה'חווייתית'. השקעה בטכנולוגיית סביבת ותרבות העבודה גורמת לשינוי מאסיבי בתפוקה המקצועית. המחקרים מראים כי שינוי זה מייצר תוצאות יוצאות מן הכלל במדדים העסקיים כגון: רווחיות, פריון ושביעות רצון הלקוחות.

מושב זה יגרום לנו לחשוב כמעצבי חוויית העובד וכך נמקם את האלמנט האנושי במרכז סביבת העבודה לטובת בניית חוויית עובד משכנעת, מגוונת ואותנטית. נכסה את גורמי המפתח המחזקים את הקשר לעובדים והקהילתיות הארגונית בהתבסס על ההקשר של הדברים שנלמדו בחלק הראשון של הסדנה.

14:00-15:00

הפסקת קפה

15:00-15:15

המנהיג ה'חווייתי' – ייעוד, רווחה וביצועים

החוויה היא הכל.
המנהיגות נותרה הגורם הגדול והיקר ביותר ביצירת ארגונים מנצחים. מושב זה יבחן לעומק את הגורם המנהיגותי של מערכת חווית העובד בכדי להבטיח שהשקעתנו בחוויית העובד תעמוד בקו אחד עם גישתנו המנהיגותית. תוכלו ליצור חווית עבודה מרתקת, אך ה'חוויה' שמנהיגיכם יספקו בכל יום עשויה להאיץ את התקדמותכם ובאותה המידה לעכב את התקדמות הארגון כולו. אנו נבחן זאת ברמות ארגוניות ואינדיבידואליות בכדי להבטיח הגעה לתוצאות הטובות ביותר בשטח.

15:15-16:00

שאלות, נקודות לביצוע וסיכום

16:00-16:30

בן וויטר מומחה מוביל בעולם בנושא "חווית העובד", בתחום משאבי האנוש,
אשר זכה ביושר בכינוי
 ™Mr Employee Experience

בפעילותו הבין-לאומית בחזית תנועת חוויית העובד הוא יועץ, נואם ומנחה מבוקש, סופר וקריין במדיית ה-HR הגלובאלית ובסין. השקפתו בתחום נותנת השראה ומשפיעה על קהל משאבי אנוש המונה מעל ל-14 מיליון אנשים במגוון פלטפורמות ברחבי העולם.

עבודת ה HR/OD של בן מובילה בתחום ומוערכת הן בתאוריה והן ביישומיה המעשיים. תכניתו "פיתוח וביצוע" הוכרזה כאחת התוכניות המובילות בבריטניה ובאירופה בתחום משאבי האנוש. משפחת המלוכה הבריטית אף התייחסה לאחד מן המיזמים של בן.

בשנים 2016-2017 בן הוביל והיה שותף בתכנון כנסי "חווית העובד" הראשונים באירופה, אסיה ואוסטרליה. הכנסים הוקמו בהשראת עבודתו והביאו לשיח, שיתוף ולמידה בין ארגונים גדולים בעולם, כדוגמת: Airbnb & Google.

בן זכה בפרסים מקומיים, אזוריים וארציים, כולל:
best in the UK' Training Journal Award' בשנת 2012.

במיוחד עבורכם פורטל משאבי האנוש HRus מביא בפעם הראשונה את המומחה בן וויטר לישראל להעביר את הסדנה הבינלאומית המובילה בתחום.

ben whitter

Ben Whitter - בן וויטר
™Mr Employee Experience
מומחה בינלאומי לחוויית העובד

WEEI