פיתוח ארגוני

* מחיר כרטיס 880 ש"ח + מע"מ

ברישום מוקדם 680 ש"ח + מע"מ

כשתמלאו את הפרטים ותלחצו על הכפתור לשליחה, תקבלו אליכם לתיבת הדואר האלקטרוני את טופס ההרשמה בפורמט וורד. על מנת להירשם לכנס יש למלא את הטופס, לחתום ולשלוח אלינו למייל: office@hrus.co.il

חדשנות ניהולית ופיתוח מנהיגות אלו המושגים החמים ביותר בעולם העבודה כיום בכלל ובתחום הפיתוח הארגוני בפרט.

רבים משתמשים בהם, מעטים מבינים אותם לעומקם. ריכזנו לכם ביום לימוד פורץ דרך, כמה מנציגי החברות המובילות בישראל, עם כמה מהיועצים והמאמנים המובילים בתחום, כדי לעשות עבורכם סדר, וכדי להמחיש איך עושים את זה תכל'ס.

ארגון שלא ילמד לקבל ולהוביל את השינוי, ימצא עצמו נגרר אחריו ובסוף נעלם. העובדים שלך לא רוצים להתפרנס, הם רוצים להגשים ורוצים משמעות. מי שלא ידע להפוך את סביבת העבודה לסביבה של הגשמה, גם משאיר כסף על השולחן וגם יאבד את העובדים הטובים ביותר שלו לטובת המתחרים.

כנס פיתוח ארגוני 2019 ייערך ב-28.3 בכפר המכביה, יו"ר הכנס הינו רובי שטיינר.

בכנס ילמדו המשתתפים לא רק מה המשמעות של יצירת חדשנות ניהולית, אלא גם כיצד מוציאים אותה לפועל, ומעודדים פיתוח מנהיגות אמיתית בארגונים תוך רתימת ההנהלה ויצירת ערך מוסף רלוונטי לעובדים בארגון.

למי היום הזה מיועד?

בעיקר למנהלים, בכל הדרגים. מנכ"לים, מנהלי בכירים ודרגי ביניים. לאנשים שעוסקים באתגרים תכל'ס. וגם למנהלי משאבי אנוש, מנהלי הדרכה, מנהלי פיתוח ארגוני וליועצים ארגוניים.

לו"ז הכנס

09:10 – 09:00

יורם שולטהייס

דברי פתיחה וסדר יום

יורם שולטהייס

09:45 – 09:10

רובי שטיינר

להיות טויוטה: איך מפתחים תרבות ארגונית שאי אפשרת להתחרות בה?

רובי שטיינר

חברות כמו טויוטה והארלי דייוידסון הן מובילות עולמיות בתחום החדשנות הניהולית. זה בא לידי ביטוי גם בתוצאות העסקיות שלהן. שתי החברות האלה פותחות את שעריהן לכל המעונין, ומשתפות בהכל, בלי סודות. למרות זאת אף אחד לא מצליח להעתיק אותן! למה?
מה זאת חדשנות ניהולית בכלל, ולמה חדשנות ניהולית היא המרכיב הסודי שהופך חברה עסקית לכזו שאי אפשר להתחרות בה? איך עושים חדשנות ניהולית תכלס, בלי תיאוריות, סיפורים ומעשיות?

רובי שטיינר – אחד מבכירי המאמנים בישראל. ב-19 השנים האחרונות מוביל אינספור תהליכים שהופכים אנשים רגילים לבלתי רגילים, ועובדים ומנהלים טובים למנהיגים מעוררי השראה, בדרך קלה, פשוטה, מהנה ובעיקר מאוד מעשית.

10:20 – 09:45

מעין גנות

איך מפתחים שחקני נשמה בארגונים?

מעיין גנות

הרצאה חווייתית ומעוררת השראה החושפת באור חדש מה מניע אותנו לפעולה ועוסקת בקשר הישיר שבין חווית העובד וחווית הלקוח. ההרצאה מעניקה כלים יישומים למנהלים ליצירת חיבור רגשי של העובדים לארגון, המובילים לתוצאות גבוהות יותר וחווית לקוח טובה יותר.

מעיין גנות – מרצה ומנחת סדנאות לפיתוח שחקני נשמה ליצירת צמיחה ארגונית. מעל 15 שנות ניסיון בתפקידי ניהול, ליווי והקמה של יחידות עסקיות חדשות בארץ ובעולם, ביניהן לקסוס, כחברת הנהלה ושותפה להחדרת המותג לארץ תוך יצירת חווית לקוח ייחודית, מנהלת שותפים עסקיים במיקרוסופט ישראל ואחראית להובלת מנועי צמיחה בשוק ה-IT המקומי, וכיועצת לתחום חווית הלקוח בחברת ייעוץ.

10:55 – 10:20

גלי שפירא

איך מתרגמים באמדוקס תאוריות, לכלים מעשיים למימוש הפוטנציאל האישי?

גלי שפירא

העולם העסקי והארגוני נהיה יותר ויותר מורכב ואיתו עולות הציפיות ממנהלים. תחום פיתוח המנהלים באמדוקס מסייע למנהלים לפתח יכולות ניהול מתקדמות, המאפשרים להם לעמוד בהצלחה ביעדים העסקיים, תוך שהם מייצרים חווית עובד חיובית, המעלה את רמת המחויבות.

גלי שפירא – Head of OD באמדוקס. בעלת למעלה מ-20 שנות ניסיון במגוון תפקידים במשאבי אנוש ופיתוח ארגוני בחברות הייטק גלובליות.

11:25 – 10:55

הפסקת קפה ועוגות

11:55 – 11:25

חן כהן

איך מעצימים את התשוקה לעשייה בחברת HP?

חן כהן

השינוי כיום הינו הוא רב ממדי, מואץ ומערער דפוסי חשיבה בניהול. בסביבה שבה מתקיים קרב על האנשים הטובים ביותר, ושוק העבודה משתנה לגמרי, עולות שאלות מאתגרות: איך המנהל יודע מה מידת המחויבות של עובדיו בזמן אמת? איך מעלים את מידת המחויבות? איך הטכנולוגיה יכלה לאפשר זאת? איך המנהל יכול לעזור לעובד לפתח את הקריירה בתוך ומחוץ לארגון? איך אנחנו מקדמים שיתופי פעולה על ידי בניית קהילות?
במהלך המפגש תחשפו לאופן היצירתי שבו מנהלים ב-HP מגבירים מחויבות עובדים על ידי פיתוח, הוקרה ובניית קהילות.

חן כהן – יוצרת מרחב אפשרויות להתפתחות אישית והתפתחות ארגונית. בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות, תואר שני (M.A) בפסיכולוגיה ארגונית מאוניברסיטת בן-גוריון ותואר שני (Executive M.B.A) במנהל עסקים מאוניברסיטת ת"א. עבדה בחברת "אינטל" במשך 19 שנה במגוון תפקידי משאבי אנוש, וכיום מנהלת את תחום הפיתוח הארגוני והלמידה ב-HP ישראל.

12:40 – 11:55

יפעת יעקב

כיצד מובל 'המפץ הגדול' בחברת חשמל?

יפעת יעקב

מחברה ציבורית מסורתית מונופוליסטית, לחברה עסקית תחרותית בשוק תחרותי. הבדל דרמטי שמשנה את כל הד.נ.א של החברה. מקביעות לכל החיים, לחברה שמפטרת. איך יצרנו שינוי מוחלט בגישה של המנהלים ושדרת המנהיגות בחברת חשמל?

בימים אלו ממש חברת חשמל עוברת שינוי עמוק מהסוג שרבים לא האמינו מעולם שיקרה. שינוי שדורש חשיבה אחרת, קבלת החלטות אחרת, סגנון ניהול שונה, תקשורת, מערכת היחסים עם העובדים, הלקוחות, הספקים, עם הנהלה, כל מה שאפשר לחשוב עליו בחיים של מנהל עובר בימים אלה מפץ גדול. איך מתאוששים מזה?

איך סוחפים אחריך את הספקנות, הציניות, התסכול וכל הרגשות האנושיים של האנשים שהקרקע הבטוחה נשמטת כרגע תחת רגליהם. אני עומדת לשתף אתכם, מה אנחנו כגוף HR עושים בשביל לעזור להם לעשות את המעבר?

יפעת יעקב – ב-4 שנים האחרונות מנהלת הפיתוח הארגוני בחברת החשמל. מיסדה את תחום הפיתוח הארגוני והובילה גיבוש ויישום של אסטרטגיית HR חדשה בחברת חשמל, יחד עם סמנכ"ל מש"א.

13:10 – 12:40

יורם יהב

איך חברות ומנהיגים יוצרים עתיד ודאי ומרגש בעידן של חוסר ודאות?

יורם יהב

Photograph From the Future-PFF היא שיטה אחרת לעצב עתיד של פרטיים וחברות. היא מאפשרת הסתכלות על העתיד בצורה שונה לחלוטין ממה שמרבית החברות עשו זאת עד היום. התהליך מיילד מהנהלות ויחידים את החלום שלהם, תוך כדי העצמה ושילוב שמאפשר לציבור גדול של מעורבים ליצור את התמונה המשותפת שלהם. התהליך מוציא אותם מאזור הנוחות שלהם, על ידי אבחון והתבוננות בתרחישים אפשריים שקרו להם בעתיד, תוך התייחסות לעתיד כאילו שהוא כבר קרה. מתוך זה גוזרים תוכנית אסטרטגית ותוכנית פעולה. בשנים האחרונות המודל אומץ על ידי יותר מעשרים מדינות, חברות גדולות, צבאות, משטרות, סטארט-אפים ומנהיגים.

יורם יהב – היה מנכ"ל חברות מרשימת ה- Fortune 500. כיום מנכ"ל קבוצת yoyah, מייעץ בין השאר לג'נרל אלקטריק, משטרת ישראל, היחידה ללוחמה בטרור בארצות הברית, הראל פיננסים, גרפטק, ולפוליטיקאים ולאנשי עסקים בכירים בישראל וברחבי העולם.

בעבר שימש כיועץ בכיר לראש ממשלת ישראל, יצחק רבין ז"ל, ייסד את ועדת ההיי-טק של ארה"ב וישראל, שהייתה יוזמה של הנשיא ביל קלינטון. הקים את TIM, המסגרת להכשרת מנהלים של הטכניון, איתה זכה למוניטין בינלאומי בפיתוח צוותי ניהול חדשניים לשווקים העולמיים.

14:10 – 13:10

ארוחת צהריים בחדר האוכל של מלון כפר המכביה

14:40 – 14:10

מני ברזילאי

להמציא את עצמך מחדש! למה זה חשוב במיוחד במאה ה-21 ואיך עושים זאת?

מני ברזילאי

השינויים המואצים בטכנולוגיה משפיעים דרמטית על העבודה ועל המערכת הכלכלית בכלל.
הדרך היחידה להתמודד עם השינויים והתחרות הגדולה בין ארגונים וחברות ובין עובדים ומנהלים באותו ארגון היא לרכוש כלים ומיומנויות ייחודיות להמציא את עצמך מחדש, להמציא את הארגון מחדש.
 
מני ברזילאי – מהמנהיגים החינוכיים המשפיעים ביותר בישראל בעשרים שנים האחרונות, מפתח שיטת מיכא"ל (מיצוי כישורים אישיים למצוינות) ואחד המשפיעים ביותר על תחום ההדרכה, האימון והחינוך בישראל. ממדליקי המשואה ביום העצמאות, כהוקרה על תרומתה של שיטת מיכא"ל לחברה הישראלית. עומד בראש תאגיד בינלאומי המיישם את שיטת מיכא"ל ב-14 מדינות, ב-4 יבשות. שיטת מיכא"ל הינה השיטה היחידה שפותחה בישראל בתחום ההעצמה ופיתוח יכולות המיוצאת בהיקף כזה לעולם.

16:10 – 14:40

רובי שטיינר

מוטיבציה אש: הכלים הפשוטים שגורמים לעובדים ולתוצאות לעוף!

רובי שטיינר

סדנה קצרה שבה אני עומד לשתף, להדגים, ללמד אותך, סדרה של כלים פשוטים, ליישום מיידי, שמעלים באופן דרמטי את מידת המחויבות וההנאה של העובדים ושלך: איך מניעים אחרים לפעולה, בלי לנהל אף אחד? איך להפיק מהאנשים הרבה יותר, וגם לקבל מהם תודה! מה זה אומר 'לימוד', ומה זאת 'הוקרה' ואיך זה ישנה את העסק ואת החיים שלך לטובה?

רובי שטיינר – אחד מבכירי המאמנים בישראל. ב-19 השנים האחרונות מוביל אינספור תהליכים שהופכים אנשים רגילים לבלתי רגילים, ועובדים ומנהלים טובים למנהיגים מעוררי השראה, בדרך קלה, פשוטה, מהנה ובעיקר מאוד מעשית.

* מחיר כרטיס 880 ש"ח + מע"מ

ברישום מוקדם 680 ש"ח + מע"מ

כשתמלאו את הפרטים ותלחצו על הכפתור לשליחה, תקבלו אליכם לתיבת הדואר האלקטרוני את טופס ההרשמה בפורמט וורד. על מנת להירשם לכנס יש למלא את הטופס, לחתום ולשלוח אלינו למייל: office@hrus.co.il

הכנס ייערך בכפר המכביה ומיועד בעיקר למנהלים, בכל הדרגים. מנכ"לים, מנהלי בכירים ודרגי ביניים. לאנשים שעוסקים באתגרים תכלס. וגם למנהלי משאבי אנוש, מנהלי הדרכה ופיתוח ארגוני.