סדנת ניהול משא ומתן

במידה ויש בעיה בטעינת הטופס ניתן לפנות אלינו לרישום גם בטלפון: 0722-555-225 (לבקש את דבורית) או במייל: office@hrus.co.il

עלויות:

680 ש"ח לנרשמים בספטמבר
780 ש"ח לנרשמים באוקטובר
880 ש"ח לנרשמים החל מנובמבר

* מדיניות ביטולים:
ניתן לבטל השתתפות בהתאם לחוק הגנת הצרכן בהודעה בכתב בלבד למייל: yoram@hrus.co.il
ניתן להחליף את שם המשתתף לפני האירוע בפנייה למייל שלמעלה.

חייהם של מנהלי משאבי אנוש רצופים בניהול קונפליקטים ומשאים ומתנים. הם עושים את זה אל מול עובדים, הנהלה, ספקים, רשויות המיסים, וועדי עובדים. לעיתים המשא ומתן יהיה בצללים, לעיתים יהיה גלוי. לעיתים הם יהיו חלק מתוך צוותי משא ומתן ולעיתים הם יובילו צוות זה. בחלק מהמקרים מדובר על תהליכים קצרים של משא ומתן ולעיתים – על תהליכי משא ומתן ארוכים מאוד.

את ההדרכה של מנהלי משאבי אנוש כמנהלי משא ומתן יעביר בועז נחמד. מחבר הספר "מומחה משא ומתן" ומרצה ותיק בתחומי ניהול משברים, ניהול קונפליקטים וניהול משא ומתן. בין לקוחותיו: חברות ביטוח, בנקים, תעשיות, מפעלים, איגודים מקצועיים, רשויות מקומיות, ועוד. המרצה פועל בתחום ההדרכה של עולם המשא ומתן מעל 20 שנה ברציפות.

ההדרכה תבוצע בצורה של הרצאה ולאחר מכן שיתוף מלא של הקהל. במהלך ההדרכה ניתן יהיה להעלות לדיון אירועי משא ומתן אמיתיים המתרחשים בימים אלו במשאבי אנוש של הארגונים המשתתפים בהדרכה.

ההדרכה מתאימה למנהלי/ות משאבי אנוש, אחראיות משאבי אנוש, מנהלי/ות הדרכה, מנהלי/ות רווחה בארגונים, מנהלים/ות אדמיניסטרטיביים האחראיים על משאבי האנוש בארגון.

בין התכנים הרבים שיועברו בהדרכה:
מבוא לעולם המשא ומתן; הגדרות שונות; שלבי המשא ומתן; התנהגות צרכנים / עובדים בזמן משא ומתן; טכניקות וטקטיקות בניהול משא ומתן; הובלת המשא ומתן; עיצוב תהליכי קבלת ההחלטות של הצד השני באירועי משא ומתן; סימולציות לאירועי משא ומתן והמלצות פרקטיות לביצוע בפועל.

חומר הרקע המקצועי למשתתפי הקורס יהיה קובץ של הספר השישי של בועז (שעדיין בתהליך עריכה) "מומחה משא ומתן מורחב" ובו כ 320 עמודים של חומר מקצועי רב מאוד לעולם ניהול המשא ומתן.


אירוע זה נערך בכפוף לתנאי התו הסגול, במידה ולא יתאפשר לקיים אירוע פרונטלי תינתן הבחירה למשתתף לקבל את כספו בחזרה או לדחות רישומו למועד אחר.

מי?

בועז נחמד

איפה?

סמינר אפעל

מתי?

03.12

לו"ז סדנת ניהול משא ומתן בעולם משאבי אנוש

התכנסות וארוחת בוקר

08:00-09:00

(1) הגדרות הבסיס של משא ומתן וניהול קונפליקטים
הגדרת משא ומתן, הגדרת ניהול קונפלקטים, גישור, פישור, משא ומתן צללים בעת תהליכי המשא ומתן, עיצוב המשא ומתן, שימוש בכלי הבוררות, אזורי הנוחות בניהול משא ומתן, משא ומתן עצמי והסיפור שכל צד מספר לעצמו כדי להצדיק את הדרישות.

(2) פערי משא ומתן בין גברים לבין נשים בין תרבויות שונות, בינ-דורי

(3) שלבי המשא ומתן הבסיסיים
הצגתם, פיתוח, רצף המשא ומתן הלוגי והכרונולוגי – משא ומתן פרקטי!

(4) שימוש בתורת המשחקים לצורך ניהול נכון ויעיל של משא ומתן
בסיס תורת קבלת ההחלטות ככלי עבודה לניהול משברים, שימוש בהדמייה וסימולציות כדי להבין את הצדדים למשא ומתן.

09:00-10:45

הפסקת קפה

10:45-11:00

(1) המעבר בין תיאוריה לפרקטיקה
מה יכול מנהל ללמוד מהחלקים הלוגיים אקדמיים בבואו לנהל משא ומתן הלכה למעשה, כיצד נערכים מראש לכל אחד ואחד משלביו הכרונולוגיים של המשא ומתן

(2) טכניקות וטקטיקות בניהול משא ומתן
הצגת כעשרים טכניקות וטקטיקות בניהול משא ומתן פנימי, מו"מ חיצוני, ניהול משברים, ניהול קונפליקטים וגישור.

(3) שימוש אפקטיבי בטכניקות שנלמדו ושילובם להשגת תוצאות
שילובים בין טכניקות המשא ומתן והתאמתן לאדם, למצב, ללוח הזמנים, לעמדות הכח של הצדדים, ליכולות המשא ומתן ועוד.

11:00-13:00

ארוחת צהריים – הזמנה מתפריט מסעדת פילאף הרצליה Pilaf

13:00-14:00

(1) סימולציות של משא ומתן
ביצוע סימולציות של משא ומתן, ניתוח הסימולציות על ידי המשתתפים, ניתוח הסימולציות על ידי הקבוצה והסקת מסקנות אישיות, מחלקתיות ארגוניות בנושא המשא ומתן.

(2) סיכום יום העיון וטיפים יישומיים לקראת אירועי משא ומתן

14:00-16:00

בועז נחמדמנחה ומרצה:

בועז נחמד (MA)  יועץ ארגוני ומנחה סדנאות משנת 1993 ועד היום. מחבר הספרים השיק בדואר, הלקוח תמיד צודק, פאזל המכירה, תורת הגבייה ומומחה משא ומתן. יועץ לבנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח, משרדי ממשלה, יבואנים יצואנים ועוד.