פורטל HRus משווק את הקרוזים הבינלאומיים של חברת נורוויג'ן קרוז ליין (NCL), אחת מחברות הקרוזים הגדולות בעולם, בהפצה דרך מנהלי משאבי אנוש בארגונים, במחירי אתר חברת השייט (ללא תוספות – הבטחה למחיר נמוך ואחיד), ובכך פותח את האופציה לנופש הטוב בעולם!

נופש על אוניית פאר (קרוז) נותן את הערך הגבוה ביותר שאתם יכולים לקבל, והמחיר אינו שונה מנופש בחו"ל על היבשה, ויכול להיות זול אפילו מנופש באילת.

יש אוניות קרוזים שיוצאות מחיפה, ואפשר לטוס ולהגיע לאונייה גם בנמלים בחו"ל – בכל מקרה – השירות, האיכות, האוכל, המופעים, ורמת האירוח הכוללת עולה על כל מה שהיכרתם, וחשוב מהכל – אתם לא צריכים להסתבך, אנו נתפור את הנופש המושלם לפי רצונכם (תאריך, נמל יציאה, סוג החדר) ונלווה אתכם לפני ואחרי ההזמנה.

לדוגמה ניתן לצאת עם אוניית הענק NCL EPIC, מנמל ברצלונה או רומא, במספר תאריכים במהלך אוגוסט-ספטמבר-אוקטובר (כולל חגים), החל מ-869 דולר למשתתף, ל-7 לילות, 8 ימים.

NCL EPIC

בנוסף ניתן לצאת עם ה-NCL JADE, מנמל אתונה, במספר תאריכים במהלך אוגוסט-ספטמבר-אוקטובר (כולל חגים), החל מ-740 דולר למשתתף, ל- 7 לילות, 8 ימים.

NCL JADE

אופציה נוספת,קרוז עם ה-NCL SUN, יציאה מליסבון או גרנדה (ספרד), במספר תאריכים במהלך דצמבר (כולל פסח), החל מ-690 דולר למשתתף, ל- 10 לילות, 11 ימים.

NCL SUN

* ועוד מגוון רחב של קרוזים, מכל העולם, ובכל תאריך *
צרו קשר לפרטים נוספים:

יורם: 050-848-2823 | yoram@hrus.co.il

או מלאו את הפרטים בטופס למעלה ונציגנו יתקשרו אליכם.

הערות: כל המחירים הינם למשתתף בחדר זוגי פנימי, כוללים מסי נמל, לשייט בלבד (לא כולל טיסות). כל הנוסעים מגיל 12 ומעלה צריכים להיות מחוסנים.