יום עיון בנושא: מנהיגות ניהולית, חדשנות והובלה

יום עיון בנושא: מנהיגות ניהולית, חדשנות והובלה

 

יום חמישי | 10/11/2016 |  08:00-16:00
כפר המכביה, כולל ארוחת צהריים 

"מנהיגות ניהולית, חדשנות והובלה"

מנהלת משאבי אנוש נושאת בתפקיד קריטי בארגון. מצד אחד היא הפנים של הארגון והדמות ה"הורית" עבור כל דרגי החברה, מעין יועצת פנים לכל עובדי ומנהלי הארגון – מהמנכ"ל ועד אחרון העובדים ומצד שני היא מוביל ארגוני של תהליכים משמעותיים וחשובים כגון: גיוס ההון האנושי, פיתוח אישי וארגוני, שימור עובדים, שמירה על ערכי הארגון, ניהול בירוקרטיה ונהלים, השלמה וחיזוק של המנכ"ל, חיבור לצרכים העסקיים של הארגון, הובלה וצמיחה בעזרת למידה, חדשנות ומודלינג לארגון בחשיבה אחרת ועוד…

במקום לכרוע תחת העומס ולהיות מובלת תחת דרישות התפקיד. אנו קוראים למנהלות משאבי האנוש לקבל כלים חדשניים למנהיגות, הובלה והשפעה ולשמש כקטליזטור של תהליכים.

 
להרשמה ליום העיון יש למלא את הטופס:
 
[adrotate banner="292"]
 

עלויות:

650 ש"ח + מע"מברישום עד ה-6 באוקטובר
780 ש"ח + מע"מלנרשמים אחרי ה-6 באוקטובר

 

מטרת המפגש היומי לתת למשתתפים כלים שאיתם יוכלו למצות את יכולתיהם המקצועיות והבין אישיות על מנת להעלות את שביעות הרצון של הארגון וצרכיו תוך ניצול של היכולות המקצועיות הגבוהות במקביל לשמירה על מנהיגות, הובלה, השפעה וחדשנות. לצורך כך נקיים יום עיון הכולל הרצאות, כלים חדשניים במנהיגות ניהולית של מנהלת משאבי האנוש – כקטליזטור לתהליכים בארגון, חיזוק עוגן ההשפעה והובלת תהליכים.

במהלך יום העיון נקיים: דינאמיקה קבוצתית, דיון במקרים פרקטיים וסימולציות הלקוחות מדילמות ומתן מענה מחיי היום יום בארגונים.

בין הנושאים שאליהם נדון במהלך היום:

  • השפעה ומנהיגות ארגונית
  • אתגרים מהשטח – למנהלות משאבי אנוש ורווחה
  • מנהלות משאבי אנוש כקטליזטור ומוביל תהליכים בארגון
  • שילוב מנהיגות ניהולית בתנאי לחץ
  • מוטיבים מובילים ליישום יום יומי להובלת והנעת תהליכים בארגון
  • חדשנות וחשיבה אחרת בהובלת חוד החנית בעידן משתנה
  • דגשים למנהיגות ניהולית, חדשנות והובלה בארגון למנהלות משאבי אנוש

לו"ז יום העיון:


08:00-09:00
 
התכנסות וכיבוד
09:00-09:45
 

הרצאה 1 – השפעה ומנהיגות ארגונית

09:45-10:30
 
סימולציה 1 – שולחנות עגולים: אתגרים העולים בשטח עבור מנהל משא"ב בארגון
10:30-11:15
 
דיון ומסקנות – דרכים לפתרון 
11:15-11:35
הפסקה, כיבוד קל
11:35-12:15

הרצאה 2 – מנהל משא"ב כקטליזטור ומוביל תהליכים בארגון

12:15-13:00

סימולציה 2 – ניתוח מקרה – שילוב מיומנות מנהיגות ניהולית בתנאי לחץ  

13:00-13:30

דיון ומסקנות – מוטיבים מובילים ליישום יום יומי להובלת והנעת תהליכים בארגון

13:30-14:30
הפסקת צהריים בחדר האוכל של מלון כפר המכביה
14:30-15:30

הרצאה 3 – חדשנות, חשיבה אחרת והובלת חוד החנית בעידן משתנה + חלק חוויית

15:30-16:00

דגשים למנהיגות ניהולית, חדשנות והובלה בארגון למנהלי משא"ב

  

 

למה להשתתף?

מנהלי משא"ב ורווחה המעוניינים לפתח את יכולות המנהיגות הניהולית וההשפעה בארגון בהובלת תהליכים בסביבת העבודה גם בתנאי לחץ ולתעל את היעילות והאפקטיביות המקצועית והבין אישית בזמן אמת בהובלת תהליכים והעלאת רמת ההשפעה בארגון.

בסיום יום העיון מנהלי משא"ב ימקסמו את יכולות המנהיגות הניהולית, יקבלו רעיונות לחדשנות והובלה בשילוב בין יכולותיהם המקצועיות הגבוהות והתקשורת הבין אישית עם הדרגים השונים בארגון. במסגרת יום העיון נציג דרכי חשיבה וכלים למנהלי משא"ב לפתרון אתגרים קיימים ביום יום בארגון בעזרת שיטות מוכחות לפיתוח למנהיגות ניהולית, חדשנות, וקטליזטור להובלת תהליכים, עבודת צוות, הנעה לפעולה, התמודדות במצבי לחץ ויצירת אקלים ארגוני אופטימלי.

הרעיונות והשיטות שיוצגו במהלך יום העיון יהיו בנויים מהרצאות, תרגילים, סימולציות, סרטונים ואמצעי המחשה נוספים ליישום החומר הנלמד בזמן אמת.


 

אודות המרצה:

שרון אייזןשרון אייזן – מומחית בינ"ל מרצה מובילה בתחומה ומומחית בינ"ל לחשיבה תוצאתית יישומית לחברות וארגונים והשוק הפרטי.

שרון העבירה הרצאות רבות במסגרת אירועים וכנסים מקצועיים בארץ ובחו"ל בכנסים עסקיים של חברות וארגונים. שרון תוייגה כמובילה בתחומה ב- 2 כתבות בליידי גלובס במהלך 2014 כאישה היחידה בין גברים שמובילה כנסי ענק בתחום ההתפתחות האישית והמקצועית בארץ. הופיעה בפינת המומחים בערוץ 10 וזכתה לכתבות ואזכורים רבים בפוסטים ובבלוגים של מובילי דעת קהל עם ביקורות מעולות. את הכשרתה עברה ב- Life Success Corporate היוקרתי בארה"ב בו למדה מהמובילים ברחבי העולם בתחום חשיבה תוצאתית יישומית.

שרון ממותגת כמרצה סוחפת, אנרגטית, ממגנטת שמותירה וואו וטעם של עוד. בהרצאותיה היא משלבת אינטראקציה עם הקהל. העברת המסרים מתבצעת בצורה חדה וברורה לצד המחשה ודוגמאות חיות מעולם התוכן של המשתתפים. שרון מצליחה להעביר את תחום החשיבה התוצאתית לארגונים וחברות באופן שמאפשר המחשה ברורה כיצד בשינויים קטנים בשגרת העבודה ניתן לשדרג את התוצאות בצורה משמעותית ואף ליהנות מהדרך. האותנטיות ששרון מביאה איתה בשילוב אנרגיה גבוהה מצליחה לשלהב ולסחוף את עובדי ומנהלי הארגון לעשיה מוכוונת תוצאות בחשיבה אחרת. ההמלצות ששרון מקבלת מהארץ ומחו"ל מדברים בעד עצמם לערך המוסף ומשב הרוח הרענן ששרון מביאה איתה.