יום עיון למנהלות משאבי אנוש בנושא מחוברות ארגונית

עלות רישום לסדנה:

780 ש"ח+מע"מ ברישום מוקדם (עד לתאריך 30 באפריל)
880 ש"ח+מע"מ לנרשמים במאי
980 ש"ח+מע"מ לנרשמים ביוני

* מדיניות ביטולים:

ניתן לבטל השתתפות בהתאם לחוק הגנת הצרכן בהודעה בכתב בלבד למייל: yoram@hrus.co.il
ניתן להחליף את שם המשתתף לפני האירוע בפנייה למייל שלמעלה.

למה להשתתף ביום עיון מחוברות ארגונית?

בחצי השנה האחרונה תחום המחוברות הארגונית עשה קפיצת דרך משמעותית ביותר. ממושג זניח בקורסים לניהול ולמנהיגות הוא הפך להיות לקריטי לחברות וארגונים בשמירה על עובדים והשגת יעדים ארוכי טווח.

המחוברות הארגונית הפכה להיות לכלי עבודה ניהולי בכיר בצד אחד ובצד השני, למיומנויות ניהוליות מהבסיסיות ביותר הקיימות כיום לראשי צוות ומנהלי צוותים. מנכ"לים וסמנכ"לים מוצאים את עצמם עוסקים כמעט כל הזמן בתחום של מחוברות ארגונית  כי הם יודעים היטב כי באמצעות כלי זה ניתן להגיע בטווחי הביניים והארוכים לתוצאות העסקיות הטובות ביותר.

התחום עבר שינויים לא רק ברמת ההגדרה אלא גם ברמת הביצוע, הלכה למעשה. ניתן להפעיל באמצעותו לא רק משימות ויעדים של העובדים בתוך הארגון אלא אפילו להניע ולקדם תהליכים אצל ספקים וגם אל מול גורמים ממשלתיים או עירוניים חוץ ארגוניים.

ביום סדנה זה נחשף להגדרות ולמחקרים האחרונים הקיימים בתחום, ננתח דוגמאות שיוצגו בקבוצה, נבין כיצד ההצלחות השפיעו ומשפיעות על התוצאות העסקיות, נבין כיצד ניתן למדוד את המחוברות הארגונית, ונכין מספר תוכניות עבודה אופרטיביות לאירועים שיצופו ויעלו מהמשתתפים עצמם.

הסדנא מיועדת למנכ"לים, מנהלים, סמנכ"לים, מנהלי/ות משאבי אנוש, מנהלי שירות לקוחות, מנהלי מרכזי רווח גדולים, מנהלי מוקדים, מנהלי רווחת עובדים, מנהלי מכירות ועוד.

את ההדרכה יעביר בועז נחמד, יועץ ארגוני משנת 1993.

לו"ז יום עיון מחוברות עובדים (Employee Engagement)

התכנסות וארוחת בוקר מפנקת במלון כפר המכביה

08:00-09:00

מבואות – יסודות עולמות התוכן של מחוברות ארגונית, מבואות למחוברות ארגונית, מחוייבות הנהלת החברה לנושא מחוברות ארגונית למול פיתוחים מקומיים של ראשי צוותים לקידום המחוברות הארגונית, מדידת מחוברות ארגונית, מחוברות ארגונית של הארגון לספקים מובילים, שאלות ותשובות מצד המשתתפים.

09:00-11:00

הפסקת קפה ועוגות

11:00-11:30

סדנה חלק ראשון:
הצגת אירועים מצד משתתפי הקהל או אירועים שבוצע בהם מחוברות ארגונית וניתוח והדגמות מעשיות של אירועי מחוברות ארגונית.

11:00-13:00

ארוחת צהריים בחדר האוכל של מלון המכבייה

13:00-14:00

סדנא חלק שני:
הצגת התוצאות של המשתתפים לנוכח התיאוריה, לנוכח הדוגמאות שהועלו בקבוצה, סיכום המפגש ו…מה עושים מחר בבוקר עם הידע הרב שנצבר בהדרכה.

14:00-15:30

מוזמנים לשאול שאלות אישיות

15:30-16:00

בועז נחמדמנחה ומרצה:

בועז נחמד
יועץ ארגוני