5 דרכים יעילות להוקיר את העובדים שלכם

5 דרכים יעילות להוקיר את העובדים שלכם

תגמול והוקרת העובדים היא לא משהו שאפשר להתעלם ממנו בעידן הנוכחי, בו התחרות על כישרונות גדולה מאי פעם וההון האנושי מוצב בקדמת הבמה

שיתוף
להוקיר את העובדים

להוקיר את העובדים

כאשר העובדים מרגישים מוערכים, הם ישפרו את הביצועים שלהם ומידת המעורבות שלהם תגדל – מה שישפיע בסופו של דבר על רווחי הארגון.

הכרה בעובדים והוקרתם, מעודדת אותם להמשיך לעבוד קשה. כאשר אתה אסיר תודה על העבודה שהם בצעו, הם ילכו מעל ומעבר כדי לגרום לחזון העסקי שלך להצליח.

כאשר אתה מזהה ומתגמל את העובדים המוכשרים שלך, יהיה לך קל יותר לשמר אותם בארגון. עובדים אשר שמחים ומתרגשים לבוא לעבודה וגאים במה שהם עושים, ימשיכו לבוא.

להלן 5 דרכים יעילות להוקרת העובדים:

זיהוי עובדים מוכשרים

ישנן דרכים רבות באמצעותן תוכל לזהות את העובדים המוכשרים והאיכותיים שלך, עליך לסקור את הביצועים של כלל חברי הצוות, לבצע שיחות משוב והערכה, ולשלוף את העובדים המוכשרים שעבדו קשה לאחרונה ומגיע להם לזכות בהוקרה ותגמול.

הזדמנויות גמישות

אם תוכל להציע לעובדים המוכשרים והמסורים שלך לוחות זמנים גמישים, זוהי בהחלט דרך טובה לתגמל אותם ולחזק אצלם את האיזון בין העבודה והבית. העובדים מעריכים ואוהבים הזדמנויות עבודה גמישות. סקר שנערך לאחרונה ע"י Gallup מצא, כי 51% מהעובדים יאמרו כי עבודתם תשתפר לטובה באופן משמעותי, אם יציעו להם שעות עבודה גמישות.

אם זה אפשרי, אפשר לעובדים שלך הזדמנות לעבוד מרחוק. זה לא רק תגמול עבורם, אלא גם עבורך. ישנם יתרונות רבים לארגונים שהעובדים שלהם, עובדים מהבית.

עובדים מלהטטים את חייהם האישיים עם לוחות הזמנים של העבודה שלהם. דרך נוספת להראות לעובדים שאתה מעריך את העבודה הקשה שלהם היא לתת להם לעבוד בשעות גמישות ומרחוק.

האר את העובדים הטובים שלך

דרך נוספת לזהות את העובדים הטובים שלך היא להאיר אותם. זרקור הישג של עובד יעודד את העובדים האחרים שלך לעבוד קשה יותר.

ישנן דרכים רבות כדי להאיר את העובדים הטובים, אתה יכול לציין אותם לשבח בכנס חברה, להוציא מייל לכל החברה על עובדי השבוע או החודש, וכן לציין זאת באתר הפנימי.

תוכל גם לפרסם תמונות של העובדים המצטיינים באתר החברה או בעמודים במדיה חברתית, כל שכולם יכירו אותם.

זמן חופשה

העובדים לא יכולים לעבוד ללא הפסקה. מתן זמן נדיב לחופשה לעובדים, מראה להם שאכפת לך מהרווחה והבריאות שלהם, מה שמתגמל אותם עבור הפרודוקטיביות שלהם בימים שהם עובדים קשה.

עובדים שזוכים לחופשה ומעודדים לצאת לחופש, שומרים על הבריאות שלהם. הם צפויים לחזור לעבודה עם רעיונות חדשים ומוטיבציה.

אם אתה יכול להרשות לעצמך את זה, תגמל את העובדים המוכשרים שלך באמצעות חופשה בתשלום. אם לא, תוכל להציע להם הזדמנות לקחת ימי חופשה שלא שולמו. פסק זמן כזה הוא win-win בשבילך ועבור העובדים שלך, שישובו רעננים ופרודוקטיביים יותר.

מסיבות חברה

מסיבות בחברה הן פרס גדול עבור העובדים שלך, והן עוזרות לפרק את העומס היומי.

בשביל מסיבת חברה לא צריך לשבור את הבנק. אפשר להזמין כמה פיצות ושתיה, לראות משחק כדורגל או סרט בטלוויזיה בחברה, ולקבל הזדמנות להכיר את העובדים, ושהם יכירו טוב יותר אחד את השני.

כנס משאבי אנוש בנושא העצמת ההון האנושי

אין תגובות

השאר תגובה