שיתוף

מיכל אדם מונתה לתפקיד סמנכ"לית משאבי אנוש הגלובלית של חברת Payoneer:

מיכל אדם לתפקיד מונתה לתפקיד סמנכ"לית משאבי האנוש הגלובאלית בחברת Payoneer.

אדם תוביל את תחום משאבי האנוש בחברה ותהיה אמונה על תכלול ופיתוח ההון האנושי. מספר עובדי החברה בעולם, המתפרסים על פני כמה מדינות, בהן ישראל, ארה"ב,  סין, הונג קונג, אנגליה ומדינות נוספות, עומד על 2000 עובדים.

מיכל אדם הצטרפה אל חברת Payoneer לפני יותר מארבע שנים. במהלך תקופה זו, היא עיצבה את תחום משאבי האנוש בחברה והתאימה אותו לתנאים המשתנים בענף ההייטק.

אדם היא בעלת תואר ראשון במדעי המדינה וגאוגרפיה מטעם אוניברסיטת בר אילן ויש לה תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת דרבי שבאנגליה.

תמר לידור מונתה לתפקיד סמנכ"לית משאבי האנוש של הסניף הישראלי של חברת Payoneer:

תמר לידור מונתה לתפקיד סמכ"לית משאבי האנוש של חברת Payoneer. לפני תפקידה זה, כיהנה לידור במשך קרוב ל-12 שנה בתפקיד מנהלת משאבי אנוש בכירה בדרגת HRBP של חברת כרטיסי האשראיMAX  (ובשמה הקודם לאומי-כארד).

לפני תפקידה במאקס (לאומי כארד) היתה לידור מנהלת משאבי אנוש בדרגת HRBP בענקית התוכנה אמדוקס.   

ללידור תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל אביב וכמו כן הכשרה בלימודי קואצ'ינג.

חברת Payoneer מספקת שירותי העברת כספים דיגיטלית בעולם. עם לקוחות החברה ניתן למנות חברות כמו גוגל, אמזון, איירביאנדבי, , eBay ואחרים.

המערכות של החברה מאפשרות לבעלי עסקים מכל העולם, כולל מדינות בעולם השלישי, למכור את המוצרים והשירותים לכל מקום אחר בעולם ולקבל תשלום במטבע המקומי, תוך התחשבות מלאה ברגולציה הפיננסית באותה מדינה.

קרן קראוטהמר מונתה לתפקיד סמנכ"לית משאבי אנוש בחברת סיילוס:

קרן קראוטהמר מונתה לתפקיד סמנכ"לית משאבי אנוש בחברת הסייבר הישראלת Cylus. קראוטהמר מביאה איתה לתפקיד ניסיון רב בתחום משאבי האנוש והניהול.

עם פרסום דבר המינוי מסרה החברה, כי במסגרת תפקידה זה, תוביל קראוטהמר את הצמיחה המואצת של החברה, במטרה לעמוד בצרכי לקוחותיה.

בין השאר תוביל קראוטהמר את תהליך ההתרחבות של החברה בישראל, באירופה, בארה"ב ובאסיה, תוך שימור התרבות ארגונית המייצגת את ערכי החברה.

לפני כן כיהנה קראוטהמר בתפקיד דירקטורית משאבי אנוש בחברת NSO. בתפקידה שקדם לו, ניהלה קראוטהמר את תחום משאבי האנוש בקבוצת Digital Intelligence בענקית התוכנה אמדוקס, ולפני כן היא היתה מנהלת משאבי אנוש בחברת כלל ביטוח.

לקרן קראוטהמר תואר שני מאוניברסיטת תל אביב בלימודי עבודה, ותואר ראשון מאוניברסיטת בן גוריון במדעי ההתנהגות. כמו כן קראוטהמר היא מנחת קבוצות מוסמכת על ידי אוניברסיטת תל אביב.

חברת סיילוס מספקת פתרונות אבטחת סייבר לתעשיית הרכבות.

כנס משאבי אנוש בנושא העצמת ההון האנושי

אין תגובות

השאר תגובה