החברות הגלובליות שהכי כדאי לעבוד בהן

החברות הגלובליות שהכי כדאי לעבוד בהן

שיתוף
משרדי Google

משרדי Google

עובדי חברת Google בארגנטינה חושבים שזהו מקום נהדר לעבוד בו. כנ"ל לגבי עובדי Google בברזיל, קנדה, הודו ושוויץ, שלא לדבר על ארה"ב. זה מה שנמצא במחקר של Fortune partner שניתחו אלף סקרים מתוך חברות בינלאומיות רבות.

חברת Google בין המובילים בדירוגים בין מאות מעסיקים בינלאומיים, להלן חברות נוספות שעלו במחקר:

Google

עובדת חברת Google אומרת: ""אני אוהבת לעבוד עבור החברה הגדולה ביותר בהיסטוריה של העולם. המקום הזה היה מדהים וממשיך להשתפר כל הזמן. אין שום דבר שאנחנו לא יכולים להשיג וכל מי שפוסע במסדרונות החברה מרגיש שהוא יכול לשנות את העולם.

אנשים מדברים על ההטבות של גוגל, והן נפלאות. אבל מה שעושה את Google באמת מיוחדת הם האנשים. עבדתי עבור 5 חברות אחרות לפני שהגעתי ל- Google, ומעולם לא עבדתי עם עמיתים כה חכמים, אכפתיים, בעלי השראה ומוכנים לעזור כמו ב- Google."

מטה החברה ממוקם בארצות הברית.
תעשייה: טכנולוגיית המידע.
מספר עובדים ברחבי העולם: 56,300.
סוג החברה: ציבורית.
המדינות בהן Google מדורגת במקומות הראשונים במחקר: ארגנטינה, ברזיל, קנדה, הודו, שוויץ, וארצות הברית.

SAS

עובד חברת SAS אומר: "יותר מאשר בכל מקום עבודה אחר בו עבדתי, החברה שלנו מרגישה כמו קהילה קטנה, מחוברת ותומכת. ערכי העבודה והתרבות שנמתחים מעבר לשעות העבודה, מתפשטים בין כל העובדים. כאשר אתה זקוק לעזרה, יש תמיד מישהו מוכן לעזור. … אני לא יכול להתרגש יותר ממקום עבודה כמו SAS.
לאחר שעבדתי במשך 12 שנים כמורה למדעים, קיבלתי את ההחלטה לעזוב ולחקור את הרצונות שלי מחוץ לכיתה. אז מצאתי את עצמי ב- SAS, חלום שהתגשם. זה באמת עולם אחר כאן, כזה שבו אני מצפה לקום לעבודה בכל בוקר. מהרגע הראשון, כולם היו כל כך נחמדים, מסבירי פנים ותומכים."

המטה ממוקם בארצות הברית
תעשייה: טכנולוגיית המידע.
מספר עובדים ברחבי העולם: 13,741.
סוג החברה: פרטית.
המדינות בהן SAS מדורגת במקומות הראשונים: אוסטרליה, קנדה, גרמניה, יוון, הודו, אירלנד, איטליה, מקסיקו, פורטוגל, ספרד, שוויץ, וארצות הברית.

W. L. Gore & Associates

עובדי החברה אומרים: "העובדים מועצמים לקבל החלטות להצלחת המיזם. מבנה החברה מסיר את "הסחבת" שאפשר לראות בחברות היררכיות רבות ומאפשר לנו לפנות ישירות אל השותף והמקצועי ביותר ולהתקדם לעבר המטרות שלנו. כל מנהיג באמת נגיש, כולל המנכ"ל שלנו, נוכחתי בזאת כאשר שלחתי מייל לבכירים והמנכ"ל השיב למייל תוך 24 שעות וסיפק תובנות מעמיקות שסייעו לנו לקבל את ההחלטה הנכונה. כל אינטראקציה עם הקולגות בחברה מספקת את ההרגשה שאתה רוצה לעבוד כאן למצח. כולם דואגים לאושר שלך מבחינה אישית ומקצועית ורוצים שתצליח. התרבות נפלאה.

המטה ממוקם בארצות הברית.
תעשייה: ייצור מוצרי טקסטיל.
מספר עובדים ברחבי העולם: 10,428.
סוג החברה: פרטית.
המדינות בהן W. L. Gore & Associates מדורגת במקומות הראשונים: צרפת, גרמניה, סין, איטליה, ספרד, שוודיה, וארצות הברית.

כנס משאבי אנוש שנתי 2022

אין תגובות

השאר תגובה