שיתוף

עבודה בעולם המודרני יכולה להיות קדחתנית. הקצב הוא בלתי מתפשר, הציפיות גבוהות. השעות ארוכות, ועבור חלק מהאנשים השכר גם אינו מתגמל באופן מספק. לכן, הכוח העיקרי של המנהלים בשמירת העובדים מאושרים ומעורבים, הוא הוקרתם. גורמים בכירים טוענים כי לא להכיר בעבודתם הקשה של עובדים הינה רשלנות ניהולית.

הוקרה היא בטבע האדם

בני האדם הם יצורים חברתיים. אנחנו מונעים לבנות מערכות יחסים עם אחרים, אנחנו שואפים ליחסים איכותיים, וזה כולל קשרים שגורמים לנו להרגיש טוב עם עצמנו ועם התרומות שלנו.

כאשר אנו מסתכלים על הטבע האנושי שלנו ועל הצורך האנושי בחיבור, זהו צעד ברור שמראה עד כמה היחסים חשובים. בסופו של דבר, אנחנו צריכים אחד את השני. תארו לעצמכם את ההשפעה החזקה שצוות עובדים מוערך יכול להשפיע על התוצאות העסקיות של החברה, כאשר יש תרבות של הכרה.

תרבות ההכרה מניבה תוצאות עסקיות

בסקר עובדים לשנת 2012 של Globoforce, נמצא, כי התחייבות העובדים עולה ב -57% כאשר העובדים זוכים להכרה.

המחקר הנ"ל גילה מספר יתרונות עסקיים. ביניהם: תחלופת עובדים נמוכה, תשואות פיננסיות טובות יותר, רעיונות חדשניים יותר, ויצירת אקלים עבודה חיובי באופן כללי.

10 כללים להכרה בעובדים:

היום אנחנו יודעים את מה שהופך את ההכרה ליעילה יותר. להלן עשרה כללים שיעזרו לך להעריך מה העובדים עושים ואת ההשפעה על המעורבות והמחויבות שלהם.

1. הכרת העובדים בשבוע של אירוע לקוחות. אם העובד שלך מייצר מצגת שמסמר את הלקוחות ללוח, שתף את הערכתך בכתב יד או בעל פה, כך שכל העובדים ידעו על העובד שזכה להוקרה.

2. הכר עובדים בפומבי. הצג לעובדים את ההתנהגויות שחשובות לך.

3. שים דגש על התנהגויות, ופחות להתמקד בתוצאות. לפעמים עובד מועד, אך משחזר את התהליך בצורה מבריקה. הכר בהתנהגויות שעזרו לו להתאושש בחסד.

4. השתמש ביחס של 7: 1. ודא שיש לך פי שבע אינטראקציות חיוביות עם העובדים לעומת השליליות. זה עוזר לבנות יחסים יציבים.

5. עודד הכרה עמית-לעמית. ההכרה אינה מוגבלת למנהלים. פתחו פתרונות המאפשרים לעמיתים להוקיר אחד את השני.

6. השתמש בטכנולוגיה. עם כלים כמו פתרונות Slack ו Enterprise, קל יותר לזהות אנשים שמבצעים הישגים ברגע אמת. השימוש בסמארטפונים ובטאבלטים מקל על זיהוי אנשים והוקרתם.

7. מדוד את ההשפעה. יצירת פתרון הכרה עשוי להיות כרוך בהשקעה עסקית. השקיע את המשאבים וכלול את האנשים הנכונים כדי לקבוע את השפעתה על מדדים עסקיים מרכזיים כמו אלה שהוזכרו קודם לכן.

8. עשו את זה ייחודי. כאשר את מוקירים עובד, תנו לו תגמול שמתאים לו. התגמול האישי משיג תוצאות רבות יותר מאשר פרס שכולם מקבלים.

9. עודד שיתוף. כאשר עובדים מתוגמלים שלב את זה למשל בתרומות לצדקה, שהעובדים ירגישו שהחברה שמה לה למטרה לסייע לקהילה.

10. ספק חוויה. החיבור החיובי הקשור לתגמול חומרי מתפוגג די מהר. תגמול כגון ארוחת ערב עם המנהלים, כרטיס זוגי לסרט, חופשה זוגית או משפחתית, ישייך את התגמול לחוויה שתיזכר בהמשך.

סדנת פרזנטציה אפקטיבית והעברת מסרים מרחוק

אין תגובות

השאר תגובה