לראשונה בתולדות נמל אשדוד – אישה מונתה לתפקיד סמנכ"לית משאבי אנוש

לראשונה בתולדות נמל אשדוד – אישה מונתה לתפקיד סמנכ"לית משאבי אנוש

רונית סבה מונתה לתפקיד סמנכ"לית משאבי אנוש בנמל אשדוד, לאחר שגברה על עשרות מתמודדים במכרז

שיתוף

רונית סבה זכתה במכרז לתפקיד סמנכ"לית משאבי אנוש בנמל אשדוד. עם כניסתה לתפקיד, סבה תהיה האישה הראשונה שמכהנת בתפקיד סמנכ"ל משאבי אנוש מאז פתיחת הנמל. תפקידה של סבה יכלול, בין היתר, אחריות על תחום ההסכמים הקיבוציים מול 11 ועדים שונים. בכירים בנמל אשדוד הגדירו את תפקידה כאחד התפקידים המורכבים המוערכים ביותר בחברה. 

רונית סבה מגיעה לנמל אשדוד עם ניסיון עשיר בעולמות משאבי אנוש והרקורד המקצועי שלה כולל תפקידים כגון: שותפה עסקית במחלקת משאבי אנוש במטה הגלובאלי של יוניליוור, סמנכ"לית משאבי אנוש בחברת שקם אלקטרה וסמנכ"לית משאבי אנוש בחברת לוריאל ישראל. סבה מביאה איתו לתפקיד ניסיון עשיר בתחום דיני עבודה שכן היא מכהנת כנציגת ציבור המעסיקים בבית הדין לעבודה בתל אביב. מהצד השני, סבה מביאה איתה ניסיון עשיר בפן העסקי בזכות העובדה שהיא חברת הנהלה בפורום מנהלות בתעשייה של התאחדות התעשיינים.

יצחק בלומנטל, מנכ"ל נמל אשדוד בירך את סבה עם כניסתה לתפקיד בהודעה לעיתונות מטעם נמל אשדוד. בלומנטל: "הנהלת נמל אשדוד משלימה את איוש השדרה הניהולית הבכירה של הנמל. בחירתה של רונית סבה מבטאת את הקו הניהולי של החברה, יחסי עבודה הוגנים לעובדים תוך אבטחת האיתנות הפיננסית של החברה."

סמנכ"ל/ית משאבי אנוש? הירשם/הירשמי עוד היום לפורום סמנכלי HR – פרטים והרשמה כאן

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה