שיתוף

חברת התוכנה סינריון צפון אמריקה (Synerion North America), החברה הבת של סינריון מערכות, חתמה על עסקה עם ענקית התקשורת הקנדית TELUS Ventures. סינריון צפון אמריקה, הפעילה בקנדה וארה"ב, מספקת פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול מערך העובדים בארגון (Workforce Management).

במסגרת העסקה, ינהל פתרון התוכנה של סינריון את 5,000 העובדים בחנויות של TELUS Ventures. שווי העסקה נאמד בתעשייה בכמה מיליוני שקלים.

מפעילת התקשורת TELUS Ventures, מספקי התקשורת הגדולים והבולטים בצפון אמריקה, מספקת שירותי תקשורת מקיפים המחברים מיליוני אנשים, חברות וקהילות, באמצעות הרשתות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר. בשלב הראשון של הפרויקט יוטמעו במערכותיה, פתרונות ה-Synerion Workforce Management בענן. פתרונות אלה מאפשרים לנהל זמן ונוכחות, סידור עבודה הכולל השאלת עובדים בין חנויות ואזורים, וניהול שוטף של יותר מ-5,000 עובדי החנויות שהיא מפעילה.

המערכת תאפשר לעובדים להשתמש במערכת השירות העצמי, כולל במובייל, עם ממשקים מתקדמים ואינטואיטיביים, המאפשרים שקיפות ותקשורת קלה ונוחה בין העובדים למנהליהם. באמצעותם הם יוכלו להעביר דיווחי נוכחות, לשלוח בקשות היעדרות ולקבל אישורים, לצפות בסידור העבודה שלהם ועוד.

סינריון מערכות מפתחת, מפיצה ומיישמת כבר יותר מ-30 שנה, את פתרונות ה-Workforce Management שלה לניהול מערך העובדים. פתרונותיה פועלים באלפי ארגונים ומשמשים מיליוני עובדים בארץ ובעולם, במגוון רחב של תחומים עסקיים, בהם ייצור, מלונאות, בתי חולים, קמעונאות, פיננסים, טלקומוניקציה ועוד.

"חברת Synerion North America היא מהספקים הפרטיים הגדולים ביותר בקנדה לפתרונות Workforce Management לחברות מסדר גודל בינוני", אומר אבנר מימון, מנכ"ל EMEA בסינריון מערכות. "העסקה שנחתמה

אבנר מימון, סינריון; צילום: יח"צ
אבנר מימון, סינריון; צילום: יח"צ

עם TELUS מהווה עבור סינריון פריצה משמעותית נוספת, והמשך חדירה לשוק התאגידי.

"עסקה זו היא חלק מתהליך הרחבת הפעילות של סינריון בצפון אמריקה. אנחנו רואים בבחירה של ארגון גדול כמו TELUS במערכות שלנו, הבעת אמון ביכולותינו לתת מענה לצרכים המגוונים והמורכבים של ארגונים בסדר גודל זה, תוך התאמה מלאה לרגולציה המקומית".

סינריון מערכות מספקת פתרונות תוכנה מתקדמים לניהול ההון האנושי בארגון, זה יותר מ-30 שנה. פתרונות התוכנה של החברה מותקנים ביותר מ-7,000 ארגונים בישראל ובעולם, ומשרתים יותר מחמישה מיליון עובדים.

הפתרונות של סינריון, המותקנים בארגונים בכל מגזרי המשק ובכל סדרי הגודל, תומכים בניהול שלבי מחזור חיי העובד בארגון, כולל ניהול מערך העובדים, בקרת כניסה, ניהול אסטרטגי של ההון האנושי בארגון וגיוס עובדים. מוצרי התוכנה של סינריון קיבלו הכרה בינלאומית והם פועלים אצל לקוחות במדינות רבות בעולם.

סינריון היא ספק פתרונות התוכנה הפרטי הגדול ביותר בקנדה, בתחום פתרונות לניהול מערך עובדים לשוק הבינוני. סינריון היא הנציגה הבלעדית בישראל של חברת Lumesse, מהמובילות בעולם בפתרונות Talent Management.

 

אין תגובות

השאר תגובה