חברות שמגדירות מחדש את סביבת העבודה

חברות שמגדירות מחדש את סביבת העבודה

אין הרבה חברות כיום המחזיקות במשרדים קטנים וסגורים שמסתירים את העובדים מאחורי קירות. כיום יותר ויותר חברות שמות דגש על סביבה אלטרנטיבית, פתוחה ומוארת, לשיפור חווית העובדים

שיתוף

להלן מספר חברות אשר הגדירו מחדש את סביבת העבודה שלהן, באמצעות עיצוב מדהים של משרדים וחללים המספק לעובדים מוטיבציה רבה ותחושת יצירתיות בעבודתם.

Dropbox

Dropbox
Dropbox

חברת Dropbox מפשטת את הדרך בה אנשים עובדים יחד ומחדשת כל הזמן את זרימת העבודה. עובדי Dropbox נהנים מסביבה שיתופית עם הזדמנויות רבות לגדול בה. החל משעות עבודה גמישות, יום רביעי חופשי, ודרך סביבת עבודה מעוצבת בקסם. הקירות  בצבע לוח לבן והחללים פתוחים עם חלונות ענקיים המשקיפים על מפרץ סן פרנסיסקו. יש חדר כושר במרכז הבניין ובנוסף העובדים יכולים לנוע על סקייטבורד ברחבי החברה.

 

 

NeueHouse

NeueHouse
NeueHouse

NeueHouse מגדירה מחדש איך אנשים עובדים באמצעות הפיכת שטחים מסורתיים במשרד לחוויית קהילה שיתופיות ללא חדרונים. ישנו שילוב ייחודי של שירותי מלון יוקרתיים בחברה ותרבות של חדר אירוח יותר מאשר משרד. האירוח חדשני ומודרני כמו של לינה מקצועית במלונות היוקרתיים ביותר. , סביבת העבודה משלבת אווירה אסתטית ומעודנת והמבנה על שטח עצום מוקף בקירות לבנים בעיצוב בוטיקי אופנתי תעשייתי. העובדים יכולים לגשת למסעדה פרטית בחברה, ליהנות מהקרנות סרטים, אולפן שידור, והטבות מפתיעות נוספות.

 

The Honest Company

THE HONEST COMPANY
THE HONEST COMPANY

החברה המייצרת תכשירי טיפול לתינוקות הושקה בשנת 2012, ומציעה סביבת עבודה מיוחדת. משרדי החברה מכילים סטודיו יוגה אשר מציע שיעורים שבועיים, כמו גם מבנה גג, בו העובדים יכולים לעבוד, לבלות, או לעשות ברביקיו.

 

 

 

 

Comvert – Milan – איטליה

Comvert – Milan
Comvert – Milan

המבנה של חברת Comvert במילאנו הוא אחד המבנים הכי מגניבים לעבוד בהם. במהלך חיפוש המבנה למשרדיהם החדשים, נתקלה חברת Comvert במבנה של קולנוע נטוש, שנראה כמציע את הפתרון המושלם. המבנה גדול מספיק כדי להכיל את כל משרדי החברה, שטח אחסון ואפילו חנות בחלקו הקדמי. השאלה שהעלתה במוחם היתה – מה הם יעשו עם החדר הנוסף שלמעלה, בו ישב הקהל במהלך הסרט? התשובה היתה ייחודית, והשראתית – הם בנו "קערה" שקופה בה ניתן יהיה להציג את בגדי המותג שלהם.

 

 

רד בול לונדון

רד בול
רד בול

משרדי רד בול בלונדון מעוצבים בצורה מדהימה ומעוררת השראה. המשרדים הם למעשה שילוב בין שני משרדים נפרדים לבניין מטרה מרכזי אחד הממוקם בסוהו. המשרדים החדשים נפרשים על פני שלושת הקומות העליונות של בניין מהמאה ה-19 כולל הגג, שעוצב בצורה של קופסת זכוכית, ממנו נשקף נוף מרהיב של הווסט אנד.

העובדים והמבקרים מגיעים לבניין ממעלית לקבלת קהל בקומה העליונה. המעלית עוברת דרך תצוגות מסחררות, קיר וידאו בן 3 קומות ושקופיות שמטרתן להעשיר את תחושת החלל והזרימה.
סביבת העבודה פתוחה, יעילה, ודינמית. הקומה העליונה משמשת מקום מרכז חברתי ובה נמצא חדר הקבלה הראשי, בית קפה, בר וחדרי ישיבות.

אין תגובות

השאר תגובה