נצפו בכנס מקום העבודה העתידי

נצפו בכנס מקום העבודה העתידי

בכנס העמותה לניהול, פיתוח וחקר משאבי אנוש נצפו אנשי קהילת משאבי אנוש בכירים באיזור ההתכנסות, זוהי רק טעימה מכך...

שיתוף
כנס משאבי אנוש

כמו בכל הכנסים במחוזותינו, הנטוורקינג מהווה חלק מרכזי בהנאה ובעניין, וגם בכנס עולם העבודה העתידי, שריכז סביבו את צמרת מנהלי משאבי האנוש של ישראל, ניתן היה לחוש זאת, סביב השולחנות וברחבת הדשא.

כנס משאבי אנוש
יקי פיפקביץ', דוד גלעד, זוהר מימון, רינת שני

בכנס נצפה מנכ"ל חברת ביטוחי הבריאות בחו"ל כלל גלובל, דוד גלעד, כשהוא משוחח עם זוהר מימון, הבעלים והמנכ"ל של חברת הייעוץ וההשמה היי קפיטל, ושל חברת התוכנה טאלנט סיסטמס, מפתחת מערכות התכנה לגיוס עובדים ולחבר מביא חבר, ביחד עם סמנכ"ל סינאל יקי פיפקביץ', ורינת שני מחברת fundtech.

כנס משאבי אנוש
יקי פיפקביץ', שלומית קמינקא, אלון פיאדה, ארז בוגנים

כמו כן, מפגש מעניין בין סמנכ"לי חברת סינאל, ארז בוגנים ויקי פיפקביץ', למנכ"לית העמותה לחקר ופיתוח משאבי אנוש, והמרצה הבכירה למשאבי אנוש, ד"ר שלומית קמינקא, ביחד עם סמנכ"ל HRus, אלון פיאדה. עו"ד ארז בוגנים, הצטרף לאחרונה לחברת סינאל, ומשמש כיום כסמנכ"ל השיווק.

כנס משאבי אנוש
תחיה אלתר, יורם שולטהייס, נועה ויסבורד

בנוסף: מנכ"ל HRus, יורם שולטהייס, ואיתו שתי 'תותחיות' ההשמה, תחיה אלתר מנכ"לית Topsales ונועה ויסבורד מנכ"לית Topexpert.

כנס משאבי אנוש
נירה דנציגר, דליה רחמן מור, אורית נאור

ואם בתותחיות השמה עסקינן, ראינו בכנס גם את המנכ"לית והבעלים של חברת ההשמה לעולם ההי-טק, אורית נאור, ביחד עם דר' נירה דנציגר, מרצה להתנהגות ארגונית וניהול משאבי אנוש במכללה למינהל, ופרופ' דליה רחמן מור דיקאן ביה"ס למדעי ההתנהגות וראש תוכנית לתואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני.

כנס משאבי אנוש
נורית ברמן, נתן שרון

בתמונה נתן שרון, מנכ"ל חברת ההשמה "אדם שרון", עם נורית ברמן, מנכ"לית "עמדה".

לכתבה הראשונה בסדרה: עוד מכנס מקום העבודה העתידי.
 
לכלל התמונות מהכנס – ראה אלבומים בפייסבוק:
 
 
 

סדנת ניהול זמן

אין תגובות

השאר תגובה