שיתוף

מרבית העובדים בחברות הייטק הם חובבי גאדג'טים מושבעים ובהתאם לכך, מעסיקים רבים בוחרים לפנק אותם עם מתנות חנוכה חדשניות בצורת גאדג'טים מקוריים ומדליקים במיוחד.

להלן כמה רעיונות למתנות חנוכה, מרשימת הגאדג'טים המדליקים לשנת 2017

אזניות אלחוטיות

 

Oppo PM-3 הן אזניות בלוטות' איכותיות המבטלות רעשי רקע ומדגישות צלילים מגנטיים ועמוקים. האזניות נוחות מאוד מעל האוזן והצליל נהדר.


רובוט אינטראקטיבי

 

הרובוט האינטראקטיבי UBTech Jimu Astrobot Kit, ניתן להרכבה על פי עקרון הלגו. ניתן להרכיב רובוט אחד משלושה רובוטים בערכה. כל אחד משלושת הרובוטים ניידים, ומצוידים בחיישן אינפרא אדום כדי לסייע לרובוט לזהות ולבצע אינטראקציה עם הסביבה שלו. הגימיק המדליק ביותר הוא, שהרובוט ניתן לתכנות באמצעות אפליקציה ידידותית שנקראת: block-programming ופותחת בפני המשתמשים הזדמנויות אינסופיות. ניתן לרכישה באמזון.


נינטנדו סוויצ'

 

את ה- Nintendo Switch וודאי לא תוכלו לרכוש במתנה לכל עובד בחברה כיוון שמחירו יקר, אך כמתנה למנהל בכיר זו אופציה נהדרת. מדובר בקונסולת משחק ניידת עם זוג שלטים המתאימה עד לשני משתתפים ומציעה גישה חדשה לגמרי למשחקי וידאו, מיזוג ה- Wii ו- DS משכנע. כעדות להצלחתה, יותר ויותר משחקים שלא יועדו במקור לנינטנדו,  משוחררים עבור המכשיר הזה.


מצלמת אבטחה לשולחן

 

עבור אנשים שחוששים לציוד המשרדי שלהם, מצלמות האבטחה הפנימיות והחיצוניות Nest cam IQ אטרקטיביות בהחלט. המצלמות מזהות באופן אוטומטי את בני האדם ואפילו מזהות את פניהן, ומזהירות אותך באמצעות הטלפון שמישהו מתקרב לשולחן. בנוסף, הן מצוידות בעדשה אינפרא-אדום לראיית הלילה, ברמקול אזהרה בזמן אמת ומבצעות סיבוב על הציר כדי לקלוט הכל.


מעמד מטעין לנייד

 

המעמד לנייד Aukey Charging Stand שהוא גם מטען, הוא הרבה יותר אטרקטיבי ומעשי מהמטענים האלחוטיים השטוחים שקדמו לו. עם שלושה סלילים פנימיים ורגליים מתכווננות, הוא הופך את הרעיון של טעינה אלחוטית לפחות גימיקי והרבה יותר נוח. מצוין לכל שולחן עבודה במשרד או בבית.


 מקרן

המותג המוביל Optome חשף את המקרן הקטן ביותר שלו ,Optoma ML330 בקיץ האחרון. המקרן ה-460 LED מציג תמונה בגודל מקסימלי עצום של 120ins. יש לו חיבור HDMI וחיבור אלחוטי, מסך אנדרואיד שיקוף ו- Bluetooth, והוא בעל רמקול מובנה, וכל זה רק ב- 13 ס"מ רוחב.

כנסי משאבי אנוש וימי עיון

אין תגובות

השאר תגובה